7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
477RaudlaMerlyNN8201:04:07
119RaudsaluKülliNELSONNN40300:42:27
558RaudseppGetrinVäike-Maarja GümnaasiumNT15901:17:23
3RaukTanelMMN100:27:53
458RebaneHannaliisaSõmeru PõhikoolNT12201:02:39
562ReedikAneteSõmeru PõhikoolNT16101:17:55
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiNNJ700:49:43
26ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMP1100:35:43
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolNT8200:55:45
212ReinholdAnneNN45500:46:37
467ReinomägiKristiLasila PõhikoolNT12801:03:26
184RemiküllRasmusMP5200:45:54
231RemiküllKatrinNN45600:47:12
63RemiküllRagnarMM45400:38:56
492RemmelgMartenVäike-Maarja GümnaasiumMP10901:06:44
200RenelGetterNN3400:46:23
154RettelEduardSõmeru PõhikoolMP4500:44:37
147RidalaCärolinRRGNT2000:44:14
227RikkReenaRRGNT3600:47:10
560RikkenLilianVäike-Maarja GümnaasiumNN452301:17:27
214RikolasRogerMP6100:46:40
229RippinenKeijoMMN500:47:11
432RistheinLuiseTapa GümnaasiumNNJ1201:00:42
516RohtlaloMM60501:10:04
485RoosilehtRanelySõmeru PõhikoolNT13801:05:16
266RootareOttRitska SpordiklubiMM45600:50:13
267RootareKajaRitska SpordiklubiNN451000:50:13
354RoovLaureenHaljala koolNT7100:54:18
422RoovGunnarMM50800:59:34
323RosinRichardSõmeru PõhikoolMP7800:52:51
413RotkaJane-LyVäike-Maarja GümnaasiumNT10100:58:51
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
466RummKellyLasila PõhikoolNT12701:03:25
550RündlaKädliSõmeru PõhikoolNT15501:16:22
551RündlaAndraSõmeru PõhikoolNT15601:16:22
124SaarEva MariaRRGNT1500:42:43
352SaareSiimREGMP8400:54:17
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumNT6200:53:13
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
421SaatMarkoMM451000:59:33
498SaatKatrinNN402201:07:05
219SaksSiretNN3800:46:55
220SaksSilviaNN3900:46:55
563SaksaTuuliVäike-Maarja GümnaasiumNN9301:17:59
142SallKadriNN45300:43:56
582SalusteTiiuTapa GümnaasiumNN70201:28:53
235SammalpärgSirelin IirisHaljala koolNT4000:47:36
185SammelRobertMP5300:45:54
206SammelHele-MaiNN3600:46:24
76SamraKätlynNN700:40:00
252SarematKristiJCI RakvereNN4300:49:21
24SarematRaidoMM800:35:14
79SaulRaimoMM1400:40:13
519SchmidtMarjeSõmeru PõhikoolNN551201:10:12
460SelezenLisetteLasila PõhikoolNT12301:02:43
556SellSirjeTapa GümnaasiumNN502001:16:39
508SeppReetRRGNN551101:08:31
32SeppingKarlTapa GümnaasiumMMJ300:36:09
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumNT8700:56:10
384SerbinMarlenTapa GümnaasiumNT8800:56:36
121SiimarSvenSae hostelMM45500:42:36
47SiimarPaula-BritSae hostelNT300:37:41
130SillaveeKrislinHaljala koolNT1800:43:00
14SipriaIvarMM400:33:37
389SirkelMarisNN401500:57:01
475SmitkeHugoMP10601:03:49
546SmittEneNN60401:15:37
514SõgelMerleSõmeru PõhikoolNN8501:09:33
247SõmerSiretNN45800:48:59
80SooAllarTapa GümnaasiumMMJ400:40:14
186SoodlaRaunoMP5400:45:59
410SoopereLisettLasila PõhikoolNT9900:58:41
500SoosaluElliTapa GümnaasiumNNJ1501:07:09
542StaalGerdaTapa GümnaasiumNT15101:14:40
570StaalGreetaTapa GümnaasiumNT16301:20:27
362SteinbergAnetteRRGNT7500:55:05
363SteinbergLisetteRRGNT7600:55:06
243SumlaStefenTapa GümnaasiumMP6700:48:17
499SumlaSigreTapa GümnaasiumNNJ1401:07:07
366SuuderHanna LiisNT7900:55:26
332SuveAndrisLasila PõhikoolMP8000:53:30
262TahlfeldtKerstiNN50800:50:01
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
581TaliMarikaTapa GümnaasiumNN452601:23:46
218TalvikRoosiNN3700:46:52
283TalvisteMariliisNN5200:50:50
255TamlehtMaarjaNT4500:49:31
578TammRoosi RiinNT16601:21:03
579TammPiretNN402901:21:48
580TammKalviMM40901:21:49
196TammTiitMM50400:46:13
470TammMaarikaLasila PõhikoolNT12901:03:47
473TammnneMTÜ RalliradaNN8001:03:49
474TammMerikeLasila PõhikoolNT13201:03:49
263TammMoonikaMTÜ RalliradaNT4700:50:02
330TammeMonikaNN6500:53:21
162TammemäeJascarMP4600:45:14
404TammeoksKajaNN7500:58:28
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.