7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
85LippTaimoMM40400:40:38
341KukkAivarMM45700:53:49
87TauerGunnarMM40500:40:40
343KuusemäeKevinLasila PõhikoolMP8300:53:55
88KomarovAlekseiMM1500:40:43
89PikhoffAimurMM1600:40:47
90LjašMarkusKF SuusaklubiMP3100:40:48
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
91PipenbergArlisMM1700:40:49
92PipenbergOlariMMN300:40:49
93PipenbergValterMM1800:40:50
94AimseRailoVäike-Maarja GümnaasiumMP3200:40:55
95MuldmaMihkelRRGMP3300:40:59
96KanarbikLauriTallinna TehnikakõrgkoolMMN400:41:03
352SaareSiimREGMP8400:54:17
97JannoBrentKF SuusaklubiMP3400:41:05
99MägiMarekMM1900:41:10
100PipenbergOlevMM60200:41:12
102KuntroRistoMP3500:41:16
360VooglaidTarmoMM45800:55:03
106LjašHenriKF SuusaklubiMP3600:41:26
367KondelGeorgMP8500:55:27
113LepikJoonasMP3700:42:16
369MeijelKristjanMM3400:55:36
117KaubiUlvarMM40600:42:23
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
120MurroEikoTapa GümnaasiumMP3800:42:28
121SiimarSvenSae hostelMM45500:42:36
123MändMarkoMM2000:42:39
379VeelaidRichardVäike-Maarja GümnaasiumMP8600:56:11
380KivisaluMartti-AndreeSõmeru PõhikoolMP8700:56:13
381KleenKarl RobertTapa GümnaasiumMP8800:56:19
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
128VahemetsAlvarMP3900:42:53
385PärnametsMehisSõmeru PõhikoolMP9000:56:37
133BastigSvenAQVA Hotell ja SpaMM2100:43:31
134LjašAndresKF SuusaklubiMM50300:43:35
135MöllMikk MargusNautleja KMMP4000:43:36
391PärnametsJoelLasila PõhikoolMP9100:57:13
136KiigemägiKristoMM2200:43:37
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
138uekallasIvarMM2300:43:47
139AabreldaalRobinMP4100:43:50
144MorgensonArturTapa GümnaasiumMP4200:44:01
400LaasJonasMP9300:57:57
401LaansaluRometLasila PõhikoolMP9400:58:03
403MarksooMartiRRGMM45900:58:18
149TroskaJanekMM2400:44:19
150NuiamäeVillemSõmeru PõhikoolMP4300:44:26
151KariKristjanRRGMP4400:44:28
153KobinMarekMM2500:44:36
154RettelEduardSõmeru PõhikoolMP4500:44:37
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
159EigiMartMM2600:45:04
415LaanesAtsMP9500:58:56
416LausErikMP9600:58:58
162TammemäeJascarMP4600:45:14
163LükkJanarVäike-Maarja GümnaasiumMM2700:45:16
165EhasaluAveMM2800:45:25
421SaatMarkoMM451000:59:33
422RoovGunnarMM50800:59:34
169GreenbaumHenriMP4700:45:36
426KõrreKristofer-RudolfSõmeru PõhikoolMP9701:00:17
171LemvaldUrmasVäike-Maarja GümnaasiumMP4800:45:37
172ToomingErikHaljala koolMP4900:45:39
428PajuTaanielTapa GümnaasiumMMJ701:00:20
179EhasooKaidoMM55100:45:47
180PurdeMadisMM2900:45:48
181VooglaidTanelMP5000:45:50
437JoosepsonJaanREGMP9801:00:53
182MändMagnusSõmeru PõhikoolMP5100:45:53
184RemiküllRasmusMP5200:45:54
440KaegasMagnarPK KGSMP9901:01:02
185SammelRobertMP5300:45:54
186SoodlaRaunoMP5400:45:59
444LaisarvOlaviTapa GümnaasiumMP10001:01:32
445HärmJako-KaarelTapa GümnaasiumMP10101:01:33
193KõrtsAndreSõmeru PõhikoolMP5500:46:07
450VooglaidTimoMP10201:02:01
196TammTiitMM50400:46:13
452LondArlisSõmeru PõhikoolMP10301:02:03
453TsimolonskasMartenSõmeru PõhikoolMP10401:02:15
198AlaväliSiimSõmeru PõhikoolMP5600:46:19
202ZimmermannVaidoMM50500:46:24
203KusnerovMarkoSõmeru PõhikoolMP5700:46:24
207PreesGeorgRRGMP5800:46:25
209ZirkArmoVäike-Maarja GümnaasiumMP5900:46:27
468KülmallikNeemeTapa GümnaasiumMM451101:03:32
213ValkRikoMP6000:46:40
469KülmallikHelger-HansTapa GümnaasiumMP10501:03:33
214RikolasRogerMP6100:46:40
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
475SmitkeHugoMP10601:03:49
222MihkelsonOlevMM50600:46:56
223MihkelsonMagnusMP6300:47:02
479NurkRichardRRGMP10701:04:09
483ObertunHenriSõmeru PõhikoolMP10801:04:41
229RippinenKeijoMMN500:47:11
488PaapJaakMM50901:06:00
492RemmelgMartenVäike-Maarja GümnaasiumMP10901:06:44

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.