7 km ajavõtuga

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
183JeršovErleNN2700:45:54
182MändMagnusSõmeru PõhikoolMP5100:45:53
181VooglaidTanelMP5000:45:50
180PurdeMadisMM2900:45:48
179EhasooKaidoMM55100:45:47
178VõsuAnna MariaNN2600:45:47
177UudevaldTriinAQVA Hotell ja SpaNN2500:45:44
176TuruAliceVäike-Maarja GümnaasiumNT2500:45:43
175VõsuVanessaKohtla-Järve Järve GümnaasiumNT2400:45:43
174TrestipJaneteNNN400:45:42
173MeisterLailaNN40700:45:40
172ToomingErikHaljala koolMP4900:45:39
171LemvaldUrmasVäike-Maarja GümnaasiumMP4800:45:37
170PikkerTiiaNN2400:45:37
169GreenbaumHenriMP4700:45:36
168KaskReetNautleja KMNN45400:45:34
167KlauksBirgitNT2300:45:33
166KuntroCarmenNT2200:45:33
165EhasaluAveMM2800:45:25
164AaspaluMeriliRRGNNN300:45:24
163LükkJanarVäike-Maarja GümnaasiumMM2700:45:16
162TammemäeJascarMP4600:45:14
161LoikLarissaNN40600:45:07
160FreienthalKaritNN2300:45:05
159EigiMartMM2600:45:04
158PajoRagneNN2200:44:57
157IvanisenkoKariinaTapa GümnaasiumNNJ400:44:56
156FrolovaAnastasiaTapa GümnaasiumNNJ300:44:56
155ViiraSirjeAQVA Hotell ja SpaNN50500:44:45
154RettelEduardSõmeru PõhikoolMP4500:44:37
153KobinMarekMM2500:44:36
152KobinMarisSõmeru PõhikoolNT2100:44:33
151KariKristjanRRGMP4400:44:28
150NuiamäeVillemSõmeru PõhikoolMP4300:44:26
149TroskaJanekMM2400:44:19
148TikkMerleNN2100:44:19
147RidalaCärolinRRGNT2000:44:14
146PeetermannHeliNN2000:44:06
145NisumaKerstiNN1900:44:03
144MorgensonArturTapa GümnaasiumMP4200:44:01
143PõldLiisNN1800:43:58
142SallKadriNN45300:43:56
141isEveNN50400:43:56
140MeldreKertuSõmeru PõhikoolNN1700:43:51
139AabreldaalRobinMP4100:43:50
138uekallasIvarMM2300:43:47
137VeedlaEveNN40500:43:45
136KiigemägiKristoMM2200:43:37
135MöllMikk MargusNautleja KMMP4000:43:36
134LjašAndresKF SuusaklubiMM50300:43:35
133BastigSvenAQVA Hotell ja SpaMM2100:43:31
132PajulaEvelyRRGNT1900:43:07
131ArosCelineRRGNNJ200:43:07
130SillaveeKrislinHaljala koolNT1800:43:00
129PüssAiriVäike-Maarja GümnaasiumNN40400:42:58
128VahemetsAlvarMP3900:42:53
127KangurJan HendrikLasila PõhikoolNT1700:42:53
126KaldaCameronNT1600:42:52
125KaseorgElleNN45200:42:44
124SaarEva MariaRRGNT1500:42:43
123MändMarkoMM2000:42:39
122LainesKüllikiNN1600:42:37
121SiimarSvenSae hostelMM45500:42:36
120MurroEikoTapa GümnaasiumMP3800:42:28
119RaudsaluKülliNELSONNN40300:42:27
118KahrKristelVäike-Maarja GümnaasiumNT1400:42:25
117KaubiUlvarMM40600:42:23
116KaubiLooraNT1300:42:22
115MeriloRenneJooksupartner, CKE kinnisvaraNN1500:42:17
114KalvistuKristoNN1400:42:17
113LepikJoonasMP3700:42:16
112VihvlerMoona AnethRRGNT1200:42:14
111LillmetsElisNT1100:42:06
110PeetermannHediNNN200:42:05
109LichtKajaAQVA Hotell ja SpaNN40200:42:05
108LippGeilyNT1000:42:00
107KäbaAiviNN55100:41:43
106LjašHenriKF SuusaklubiMP3600:41:26
105MäeJutaNN50300:41:24
104AltmäeHedvigNT900:41:21
103KirnKatrinNN1300:41:19
102KuntroRistoMP3500:41:16
101LeisaluKristelElisa EestiNN1200:41:15
100PipenbergOlevMM60200:41:12
99MägiMarekMM1900:41:10
98LiivasteMerilyNT800:41:07
97JannoBrentKF SuusaklubiMP3400:41:05
96KanarbikLauriTallinna TehnikakõrgkoolMMN400:41:03
95MuldmaMihkelRRGMP3300:40:59
94AimseRailoVäike-Maarja GümnaasiumMP3200:40:55
93PipenbergValterMM1800:40:50
92PipenbergOlariMMN300:40:49
91PipenbergArlisMM1700:40:49
90LjašMarkusKF SuusaklubiMP3100:40:48
89PikhoffAimurMM1600:40:47
88KomarovAlekseiMM1500:40:43
87TauerGunnarMM40500:40:40
86MesipuuEha-KaiNN1100:40:38
85LippTaimoMM40400:40:38
84PajuKeyNN1000:40:34

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.