7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
488PaapJaakMM50901:06:00
5JairusJaagupTapa GümnaasiumMMJ100:32:27
339uekallasIvoryREGMP8200:53:39
138uekallasIvarMM2300:43:47
8PalkIvarMP200:33:03
14SipriaIvarMM400:33:37
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolNT5400:51:18
530DemtsenkoIrinaNN451701:13:05
321AitIngridNN6000:52:39
268JakobsonIngridNN4700:50:14
537FreientahlIngeNN60201:14:18
497IlvesInesNN402101:07:05
18ViilIndrekMM500:34:38
455KaruIlleAQVA Hotell ja SpaNN402001:02:33
475SmitkeHugoMP10601:03:49
72AssmannHormMP2700:39:43
44AltmäeHolgerMP1800:37:32
106LjašHenriKF SuusaklubiMP3600:41:26
169GreenbaumHenriMP4700:45:36
483ObertunHenriSõmeru PõhikoolMP10801:04:41
21KermHendrik JohannLinnumetsaMP800:34:56
420LeesHelveTapa GümnaasiumNN55500:59:13
256KallasteHellikaRRGNT4600:49:32
577LükkHelinaVäike-Maarja GümnaasiumNN9401:20:53
281JakobiHelinaAQVA Hotell ja SpaNN5000:50:49
146PeetermannHeliNN2000:44:06
469KülmallikHelger-HansTapa GümnaasiumMP10501:03:33
245VeelmaaHelenaNN4200:48:52
338AssmannHelemeelNT6400:53:38
206SammelHele-MaiNN3600:46:24
254KoppelHeleNT4400:49:27
511VeinbergHeidiTapa GümnaasiumNNJ1601:09:00
104AltmäeHedvigNT900:41:21
110PeetermannHediNNN200:42:05
314KäärHediDECTONANN401200:52:27
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
458RebaneHannaliisaSõmeru PõhikoolNT12201:02:39
447LaisaarHanna-LiinaRRGNT11701:01:39
366SuuderHanna LiisNT7900:55:26
487KitsingHannaTapa GümnaasiumNT13901:05:47
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
39KüttisGüntherOjasaarMP1500:36:57
87TauerGunnarMM40500:40:40
422RoovGunnarMM50800:59:34
481AdratGreteTapa GümnaasiumNT13501:04:34
320PisarevGreta-MariaNT6000:52:36
570StaalGreetaTapa GümnaasiumNT16301:20:27
200RenelGetterNN3400:46:23
250KangurGetterNNJ600:49:11
558RaudseppGetrinVäike-Maarja GümnaasiumNT15901:17:23
569KüttGertSõmeru PõhikoolMP11401:20:02
230TrausGerliRRGNNJ500:47:12
273unapuuGerliunapuuNN4800:50:22
257KalevaGerdaNN4400:49:40
542StaalGerdaTapa GümnaasiumNT15101:14:40
367KondelGeorgMP8500:55:27
207PreesGeorgRRGMP5800:46:25
66ZadonskiGennadiMM40300:39:18
108LippGeilyNT1000:42:00
424MurakasGeaLasila PõhikoolNN7700:59:39
132PajulaEvelyRRGNT1900:43:07
464AllsooEvelinTapa GümnaasiumNN451601:03:10
571LillepeaEvelinTapa GümnaasiumNT16401:20:27
326KangurEveLasila PõhikoolNN6200:53:08
137VeedlaEveNN40500:43:45
141isEveNN50400:43:56
124SaarEva MariaRRGNT1500:42:43
191VidevikEva MargaretNT2800:46:07
183JeršovErleNN2700:45:54
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
463HochstätterErikaLasila PõhikoolNT12601:03:06
521KleinErikaNN402401:10:25
416LausErikMP9600:58:58
172ToomingErikHaljala koolMP4900:45:39
402KallastEneTapa GümnaasiumNN65200:58:04
261AaboEneNN4600:49:58
274unapuuEneunapuuNN501000:50:22
546SmittEneNN60401:15:37
500SoosaluElliTapa GümnaasiumNNJ1501:07:09
125KaseorgElleNN45200:42:44
555PajuElleTapa GümnaasiumNN452201:16:39
457ErmEliseSõmeru PõhikoolNT12101:02:39
248ViljakEliseNT4200:49:00
111LillmetsElisNT1100:42:06
31LassEliiseNN200:36:06
10ZadonskiEleryNT100:33:18
539AltmäeEleneNN9001:14:32
451MaasikasEleanorSõmeru PõhikoolNT11901:02:02
561VendEle-RiinVäike-Maarja GümnaasiumNN9201:17:39
120MurroEikoTapa GümnaasiumMP3800:42:28
86MesipuuEha-KaiNN1100:40:38
552KotkasEgertTapa GümnaasiumMP11201:16:23
557PetermannEge-LyVäike-Maarja GümnaasiumNT15801:17:13
312MundEgeNNJ1000:52:08
583KopplemannEeviTapa GümnaasiumNN75201:28:53
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26
154RettelEduardSõmeru PõhikoolMP4500:44:37
307RajaDorianRRGNT5600:52:00
392OlenevitšDavidMP9200:57:20

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.