7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
242ProosaReno MartenSõmeru PõhikoolMP6600:48:12
243SumlaStefenTapa GümnaasiumMP6700:48:17
501PopsVoldemarVäike-Maarja GümnaasiumMP11001:07:44
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
253PipenbergKalevMM60300:49:23
1PiirsaluMeelisMM40100:25:46
2MasikTambetToggl/SK KolepahaMM100:27:36
3RaukTanelMMN100:27:53
260KiisRaivoMM55200:49:54
516RohtlaloMM60501:10:04
5JairusJaagupTapa GümnaasiumMMJ100:32:27
6LuiRagnarMP100:32:34
7MärtsooRaunoMM200:32:53
8PalkIvarMP200:33:03
9IlvesMikkMP300:33:14
266RootareOttRitska SpordiklubiMM45600:50:13
11VasemägiReijoMP400:33:23
12AnnimäeAlbertMP500:33:26
13RaamMärtMM300:33:36
14SipriaIvarMM400:33:37
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26
271ArbaReimoMP7000:50:20
16KruusimaaKristjanSõmeru PõhikoolMP600:34:36
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
528AlbertLeaMM55301:12:05
17PiirsaluAndre-MarekMP700:34:37
18ViilIndrekMM500:34:38
19HäätõrRagnarAQVA Hotell ja SpaMM600:34:40
275LuigeMikkMM3000:50:24
20KaasikMarkoMM700:34:54
21KermHendrik JohannLinnumetsaMP800:34:56
277MäeRandoMP7200:50:27
22MerelaidRobinMP900:35:06
23PilliMarttiMP1000:35:12
535OhovMarkusSõmeru PKMP11101:13:48
24SarematRaidoMM800:35:14
280MäeAadiMM50700:50:48
25LilleväliTormisMMN200:35:36
26ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMP1100:35:43
27AngelstokAllanMP1200:35:46
28KermMargusLinnumetsaMM40200:35:47
284PritsikSanderMP7300:50:52
29MogliaPaoloMM50100:36:04
30KuuseLeoMM900:36:06
32SeppingKarlTapa GümnaasiumMMJ300:36:09
33FlorenJanekMM1000:36:11
34KuhiPeeterMM1100:36:37
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
35UueKermoTapa GümnaasiumMP1300:36:46
36TimmSanderSõmeru PõhikoolMP1400:36:47
292KiviTeemuMM40700:51:14
39KüttisGüntherOjasaarMP1500:36:57
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
40VooglaidJohannesTapa GümnaasiumMP1600:36:57
552KotkasEgertTapa GümnaasiumMP11201:16:23
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
43PalkRaulMP1700:37:29
44AltmäeHolgerMP1800:37:32
46LükkSilverVäike-Maarja GümnaasiumMM1200:37:41
302PilvisteAllanMM3100:51:34
303KesküllKarlTapa GümnaasiumMMJ500:51:36
304MikkerMartenMP7700:51:37
49MesjatsevKevinMP1900:37:48
50IsakarOttMP2000:37:50
51TurkinViktorAdvokaadibüroo Viktor TurkinMM45100:37:50
52AitVladimirMM65100:37:51
53KuusemetsJanMP2100:37:55
55PirnMeelisMM45200:37:59
567KaruKasparSõmeru PõhikoolMP11301:18:34
56KronkKertSõmeru PõhikoolMP2200:38:01
569KüttGertSõmeru PõhikoolMP11401:20:02
58AugasmägiKaulHaka PlastMM60100:38:13
59LillmetsRaulRRGMP2300:38:14
315KüttisAndoOjasaarMM3200:52:28
60PõdraMartinHaljala koolMP2400:38:38
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
574MardimAndroTapa GümnaasiumMP11501:20:29
63RemiküllRagnarMM45400:38:56
319KinkarLauriMM3300:52:33

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.