7 km ajavõtuga

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
83PetrovVanessaKF SuusaklubiNT700:40:16
82NortsOliverMP3000:40:15
81RaskPilleNN50200:40:14
80SooAllarTapa GümnaasiumMMJ400:40:14
79SaulRaimoMM1400:40:13
78TislarPilleNN900:40:09
77VõhmarKristiLasila PõhikoolNN800:40:06
76SamraKätlynNN700:40:00
75LaasmägiHandoMM1300:39:59
74KalgreMarkoMP2900:39:56
73KontRasmusTapa GümnaasiumMP2800:39:50
72AssmannHormMP2700:39:43
71VooglaidTuuliNT600:39:37
70AlavereUrsulaAQVA Hotell ja SpaNN40100:39:35
69VoltReetNN600:39:31
68KantKristiNN500:39:29
67LempuRasmusMP2600:39:22
66ZadonskiGennadiMM40300:39:18
65KasoLiis-MariiNT500:39:13
64MeldreMarkusSõmeru PKMP2500:39:09
63RemiküllRagnarMM45400:38:56
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
61PloompuuMari-AnnRRGNT400:38:38
60PõdraMartinHaljala koolMP2400:38:38
59LillmetsRaulRRGMP2300:38:14
58AugasmägiKaulHaka PlastMM60100:38:13
57PüssKristelVäike-Maarja GümnaasiumNNN100:38:02
56KronkKertSõmeru PõhikoolMP2200:38:01
55PirnMeelisMM45200:37:59
54KuusikKailiNN400:37:57
53KuusemetsJanMP2100:37:55
52AitVladimirMM65100:37:51
51TurkinViktorAdvokaadibüroo Viktor TurkinMM45100:37:50
50IsakarOttMP2000:37:50
49MesjatsevKevinMP1900:37:48
48KoppelLiiaNN50100:37:45
47SiimarPaula-BritSae hostelNT300:37:41
46LükkSilverVäike-Maarja GümnaasiumMM1200:37:41
45KaubiSaaleNNJ100:37:35
44AltmäeHolgerMP1800:37:32
43PalkRaulMP1700:37:29
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
41FlorenKristelKF SuusaklubiNN300:37:20
40VooglaidJohannesTapa GümnaasiumMP1600:36:57
39KüttisGüntherOjasaarMP1500:36:57
38VildekKelliTapa GümnaasiumNT200:36:56
37MarksooKadriRRGNN45100:36:51
36TimmSanderSõmeru PõhikoolMP1400:36:47
35UueKermoTapa GümnaasiumMP1300:36:46
34KuhiPeeterMM1100:36:37
33FlorenJanekMM1000:36:11
32SeppingKarlTapa GümnaasiumMMJ300:36:09
31LassEliiseNN200:36:06
30KuuseLeoMM900:36:06
29MogliaPaoloMM50100:36:04
28KermMargusLinnumetsaMM40200:35:47
27AngelstokAllanMP1200:35:46
26ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMP1100:35:43
25LilleväliTormisMMN200:35:36
24SarematRaidoMM800:35:14
23PilliMarttiMP1000:35:12
22MerelaidRobinMP900:35:06
21KermHendrik JohannLinnumetsaMP800:34:56
20KaasikMarkoMM700:34:54
19HäätõrRagnarAQVA Hotell ja SpaMM600:34:40
18ViilIndrekMM500:34:38
17PiirsaluAndre-MarekMP700:34:37
16KruusimaaKristjanSõmeru PõhikoolMP600:34:36
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26
14SipriaIvarMM400:33:37
13RaamMärtMM300:33:36
12AnnimäeAlbertMP500:33:26
11VasemägiReijoMP400:33:23
10ZadonskiEleryNT100:33:18
9IlvesMikkMP300:33:14
8PalkIvarMP200:33:03
7MärtsooRaunoMM200:32:53
6LuiRagnarMP100:32:34
5JairusJaagupTapa GümnaasiumMMJ100:32:27
4FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:30:26
3RaukTanelMMN100:27:53
2MasikTambetToggl/SK KolepahaMM100:27:36
1PiirsaluMeelisMM40100:25:46

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.