7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
70AlavereUrsulaAQVA Hotell ja SpaNN40100:39:35
107KäbaAiviNN55100:41:43
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
179EhasooKaidoMM55100:45:47
226LaidroLuuleNN65100:47:08
489MerimaaLindaNN70101:06:04
1PiirsaluMeelisMM40100:25:46
2MasikTambetToggl/SK KolepahaMM100:27:36
3RaukTanelMMN100:27:53
515PikkiLehteNN75101:10:03
4FlorenKelliKF SuusaklubiNN100:30:26
5JairusJaagupTapa GümnaasiumMMJ100:32:27
6LuiRagnarMP100:32:34
10ZadonskiEleryNT100:33:18
524LehtsaluKatriTapa GümnaasiumNN60101:11:53
29MogliaPaoloMM50100:36:04
37MarksooKadriRRGNN45100:36:51
45KaubiSaaleNNJ100:37:35
48KoppelLiiaNN50100:37:45
51TurkinViktorAdvokaadibüroo Viktor TurkinMM45100:37:50
52AitVladimirMM65100:37:51
57PüssKristelVäike-Maarja GümnaasiumNNN100:38:02
58AugasmägiKaulHaka PlastMM60100:38:13
582SalusteTiiuTapa GümnaasiumNN70201:28:53
583KopplemannEeviTapa GümnaasiumNN75201:28:53
81RaskPilleNN50200:40:14
100PipenbergOlevMM60200:41:12
109LichtKajaAQVA Hotell ja SpaNN40200:42:05
110PeetermannHediNNN200:42:05
125KaseorgElleNN45200:42:44
131ArosCelineRRGNNJ200:43:07
402KallastEneTapa GümnaasiumNN65200:58:04
260KiisRaivoMM55200:49:54
7MärtsooRaunoMM200:32:53
8PalkIvarMP200:33:03
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26
278BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaNN55200:50:29
25LilleväliTormisMMN200:35:36
537FreientahlIngeNN60201:14:18
28KermMargusLinnumetsaMM40200:35:47
31LassEliiseNN200:36:06
38VildekKelliTapa GümnaasiumNT200:36:56
42MetsaruHarrySõmeru PõhikoolMM50200:37:24
55PirnMeelisMM45200:37:59
66ZadonskiGennadiMM40300:39:18
92PipenbergOlariMMN300:40:49
105MäeJutaNN50300:41:24
119RaudsaluKülliNELSONNN40300:42:27
134LjašAndresKF SuusaklubiMM50300:43:35
142SallKadriNN45300:43:56
156FrolovaAnastasiaTapa GümnaasiumNNJ300:44:56
164AaspaluMeriliRRGNNN300:45:24
253PipenbergKalevMM60300:49:23
9IlvesMikkMP300:33:14
13RaamMärtMM300:33:36
528AlbertLeaMM55301:12:05
538PajoAnnikaNN60301:14:20
32SeppingKarlTapa GümnaasiumMMJ300:36:09
41FlorenKristelKF SuusaklubiNN300:37:20
47SiimarPaula-BritSae hostelNT300:37:41
309PipenbergAstridNN55300:52:03
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
80SooAllarTapa GümnaasiumMMJ400:40:14
85LippTaimoMM40400:40:38
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
96KanarbikLauriTallinna TehnikakõrgkoolMMN400:41:03
129PüssAiriVäike-Maarja GümnaasiumNN40400:42:58
141isEveNN50400:43:56
397KiisViiveNN55400:57:53
157IvanisenkoKariinaTapa GümnaasiumNNJ400:44:56
168KaskReetNautleja KMNN45400:45:34
174TrestipJaneteNNN400:45:42
196TammTiitMM50400:46:13
11VasemägiReijoMP400:33:23
14SipriaIvarMM400:33:37
546SmittEneNN60401:15:37
54KuusikKailiNN400:37:57
61PloompuuMari-AnnRRGNT400:38:38
63RemiküllRagnarMM45400:38:56
65KasoLiis-MariiNT500:39:13
68KantKristiNN500:39:29
87TauerGunnarMM40500:40:40
121SiimarSvenSae hostelMM45500:42:36
137VeedlaEveNN40500:43:45
155ViiraSirjeAQVA Hotell ja SpaNN50500:44:45
420LeesHelveTapa GümnaasiumNN55500:59:13
202ZimmermannVaidoMM50500:46:24
212ReinholdAnneNN45500:46:37
229RippinenKeijoMMN500:47:11
230TrausGerliRRGNNJ500:47:12
234ViboBritaNNN500:47:29
516RohtlaloMM60501:10:04
12AnnimäeAlbertMP500:33:26
18ViilIndrekMM500:34:38
547RajurMarikaTapa GümnaasiumNN60501:15:37
303KesküllKarlTapa GümnaasiumMMJ500:51:36
69VoltReetNN600:39:31
71VooglaidTuuliNT600:39:37
351MesjatsevaSabinaNNN600:54:17
117KaubiUlvarMM40600:42:23

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.