7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
280MäeAadiMM50700:50:48
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumNT6100:53:02
522PungAiliSõmeru PõhikoolNN551301:10:49
89PikhoffAimurMM1600:40:47
129PüssAiriVäike-Maarja GümnaasiumNN40400:42:58
429VõsuriAiriTapa GümnaasiumNT10601:00:21
210GriffelAitaAQVA Hotell ja SpaNN40900:46:27
341KukkAivarMM45700:53:49
107KäbaAiviNN55100:41:43
12AnnimäeAlbertMP500:33:26
88KomarovAlekseiMM1500:40:43
176TuruAliceVäike-Maarja GümnaasiumNT2500:45:43
441LindlooAliceHaljala koolNT11401:01:04
27AngelstokAllanMP1200:35:46
302PilvisteAllanMM3100:51:34
80SooAllarTapa GümnaasiumMMJ400:40:14
128VahemetsAlvarMP3900:42:53
156FrolovaAnastasiaTapa GümnaasiumNNJ300:44:56
315KüttisAndoOjasaarMM3200:52:28
507MoorAndraRRGNN551001:08:30
551RündlaAndraSõmeru PõhikoolNT15601:16:22
193KõrtsAndreSõmeru PõhikoolMP5500:46:07
17PiirsaluAndre-MarekMP700:34:37
26ReiliAndreas MartinIITEE SpordiklubiMP1100:35:43
134LjašAndresKF SuusaklubiMM50300:43:35
332SuveAndrisLasila PõhikoolMP8000:53:30
574MardimAndroTapa GümnaasiumMP11501:20:29
462Luste-ItchevAneteTapa GümnaasiumNT12501:03:02
562ReedikAneteSõmeru PõhikoolNT16101:17:55
419BergströmAnettHaljala koolNT10400:59:12
362SteinbergAnetteRRGNT7500:55:05
299AasmäeAnitaNN5700:51:28
344TõnnsonAnnaNN7000:53:56
178VõsuAnna MariaNN2600:45:47
305JuhansonAnna-LiisaSõmeru PõhikoolNT5500:51:39
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumNT7400:55:05
398MetsaruAnneSõmeru PõhikoolNN451400:57:54
212ReinholdAnneNN45500:46:37
423MeibaumAnneliLasila PõhikoolNN401700:59:39
434KaasikAnneliTapa GümnaasiumNN401801:00:43
540KivisaarAnneliNN451901:14:33
287LaiguAnneliNN5300:51:00
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiNNJ700:49:43
459PääsukeAnniNN7901:02:43
240IsakarAnniRRGNT4100:48:10
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolNT8200:55:45
187OisoAnnikaNT2600:46:00
538PajoAnnikaNN60301:14:20
575MägiAnoTapa GümnaasiumNN551401:20:30
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
565UuetoaAnželyNN452401:18:19
62LausArgoAssar OüMM45300:38:41
395TõemetsArianneSõmeru PõhikoolNT9400:57:46
91PipenbergArlisMM1700:40:49
452LondArlisSõmeru PõhikoolMP10301:02:03
209ZirkArmoVäike-Maarja GümnaasiumMP5900:46:27
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
144MorgensonArturTapa GümnaasiumMP4200:44:01
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
376KaruAstridSõmeru PõhikoolNN401400:55:55
309PipenbergAstridNN55300:52:03
415LaanesAtsMP9500:58:56
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
165EhasaluAveMM2800:45:25
505HolmAveSõmeru PõhikoolNN402301:08:09
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
167KlauksBirgitNT2300:45:33
233IlvesBirgitNT3900:47:18
97JannoBrentKF SuusaklubiMP3400:41:05
425VakaljukBrigita-MariaTapa GümnaasiumNT10501:00:16
234ViboBritaNNN500:47:29
388TiikmaaBritt-MarenaNN7300:56:55
126KaldaCameronNT1600:42:52
480KivisaluCarineeSõmeru PõhikoolNT13401:04:09
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumNT8600:56:10
166KuntroCarmenNT2200:45:33
533LaurCarmenSõmeru PõhikoolNT14901:13:10
353NõmmCarolinHaljala koolNT7000:54:18
147RidalaCärolinRRGNT2000:44:14
317KattelCarolinNNJ1100:52:29
131ArosCelineRRGNNJ200:43:07
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumNT6200:53:13
368MeijelChristinaNT8000:55:27
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
307RajaDorianRRGNT5600:52:00
154RettelEduardSõmeru PõhikoolMP4500:44:37
15TankEerikVäike-Maarja GümnaasiumMMJ200:34:26
583KopplemannEeviTapa GümnaasiumNN75201:28:53
312MundEgeNNJ1000:52:08
557PetermannEge-LyVäike-Maarja GümnaasiumNT15801:17:13
552KotkasEgertTapa GümnaasiumMP11201:16:23
86MesipuuEha-KaiNN1100:40:38
120MurroEikoTapa GümnaasiumMP3800:42:28
561VendEle-RiinVäike-Maarja GümnaasiumNN9201:17:39
451MaasikasEleanorSõmeru PõhikoolNT11901:02:02
539AltmäeEleneNN9001:14:32
10ZadonskiEleryNT100:33:18
31LassEliiseNN200:36:06
111LillmetsElisNT1100:42:06
457ErmEliseSõmeru PõhikoolNT12101:02:39

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.