7 km ajavõtuga

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
320PisarevGreta-MariaNT6000:52:36
65KasoLiis-MariiNT500:39:13
321AitIngridNN6000:52:39
577LükkHelinaVäike-Maarja GümnaasiumNN9401:20:53
322KruusamägiMerleNN6100:52:40
578TammRoosi RiinNT16601:21:03
579TammPiretNN402901:21:48
68KantKristiNN500:39:29
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumNT6100:53:02
69VoltReetNN600:39:31
581TaliMarikaTapa GümnaasiumNN452601:23:46
70AlavereUrsulaAQVA Hotell ja SpaNN40100:39:35
326KangurEveLasila PõhikoolNN6200:53:08
582SalusteTiiuTapa GümnaasiumNN70201:28:53
71VooglaidTuuliNT600:39:37
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumNT6200:53:13
583KopplemannEeviTapa GümnaasiumNN75201:28:53
328JärveJaanaNN6300:53:14
329TomsonTiinaNN6400:53:17
330TammeMonikaNN6500:53:21
331AlliksooTerjeNN6600:53:30
76SamraKätlynNN700:40:00
77VõhmarKristiLasila PõhikoolNN800:40:06
78TislarPilleNN900:40:09
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumNT6300:53:32
335AupajuPilleNN6700:53:37
336PeilKairiSõmeru PõhikoolNN451200:53:37
81RaskPilleNN50200:40:14
338AssmannHelemeelNT6400:53:38
83PetrovVanessaKF SuusaklubiNT700:40:16
84PajuKeyNN1000:40:34
340KüttisSeidiOjasaarNN6800:53:44
86MesipuuEha-KaiNN1100:40:38
342KukkRagneNN6900:53:49
344TõnnsonAnnaNN7000:53:56
345KaljurandKeiraREGNT6500:53:59
347NõmmelooKarolineSõmeru PõhikoolNT6600:54:10
348KuusemetsJanelleNT6700:54:11
349GeidikKaileenNT6800:54:11
350GeidikKristelNT6900:54:11
351MesjatsevaSabinaNNN600:54:17
353NõmmCarolinHaljala koolNT7000:54:18
98LiivasteMerilyNT800:41:07
354RoovLaureenHaljala koolNT7100:54:18
355KlopetsMarianneRakvere LinnavalitsusNN7100:54:34
356PeetermannlleNN501200:54:47
101LeisaluKristelElisa EestiNN1200:41:15
357VlasovskiRailiNN7200:54:53
358AlesteKirkeSõmeru PõhikoolNT7200:54:54
103KirnKatrinNN1300:41:19
359NõmmeMaritNT7300:54:57
104AltmäeHedvigNT900:41:21
105MäeJutaNN50300:41:24
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumNT7400:55:05
362SteinbergAnetteRRGNT7500:55:05
107KäbaAiviNN55100:41:43
363SteinbergLisetteRRGNT7600:55:06
108LippGeilyNT1000:42:00
364VällmannMaarjaTapa GümnaasiumNT7700:55:19
109LichtKajaAQVA Hotell ja SpaNN40200:42:05
365AusTaaliNT7800:55:24
110PeetermannHediNNN200:42:05
366SuuderHanna LiisNT7900:55:26
111LillmetsElisNT1100:42:06
112VihvlerMoona AnethRRGNT1200:42:14
368MeijelChristinaNT8000:55:27
114KalvistuKristoNN1400:42:17
370KõrvekKristinSõmeru PõhikoolNT8100:55:44
115MeriloRenneJooksupartner, CKE kinnisvaraNN1500:42:17
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolNT8200:55:45
116KaubiLooraNT1300:42:22
372ListakLauraSõmeru PõhikoolNT8300:55:46
373PakkonenKeia RiinSõmeru PõhikoolNT8400:55:46
118KahrKristelVäike-Maarja GümnaasiumNT1400:42:25
119RaudsaluKülliNELSONNN40300:42:27
375AinsarKarolaVäike-Maarja GümnaasiumNT8500:55:55
376KaruAstridSõmeru PõhikoolNN401400:55:55
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumNT8600:56:10
122LainesKüllikiNN1600:42:37
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumNT8700:56:10
124SaarEva MariaRRGNT1500:42:43
125KaseorgElleNN45200:42:44
126KaldaCameronNT1600:42:52
127KangurJan HendrikLasila PõhikoolNT1700:42:53
383PolonskajaRimmaLasila PõhikoolNN451300:56:24
384SerbinMarlenTapa GümnaasiumNT8800:56:36
129PüssAiriVäike-Maarja GümnaasiumNN40400:42:58
130SillaveeKrislinHaljala koolNT1800:43:00
386AlasSandraVäike-Maarja GümnaasiumNT8900:56:40
131ArosCelineRRGNNJ200:43:07
387LampeLauraTapa GümnaasiumNT9000:56:45
132PajulaEvelyRRGNT1900:43:07
388TiikmaaBritt-MarenaNN7300:56:55
389SirkelMarisNN401500:57:01
390ValdreMari-LiisLasila PõhikoolNT9100:57:01
137VeedlaEveNN40500:43:45
393MurelKristiSõmeru PõhikoolNT9200:57:21
394MetsaruMaileeSõmeru PõhikoolNT9300:57:21
395TõemetsArianneSõmeru PõhikoolNT9400:57:46
140MeldreKertuSõmeru PõhikoolNN1700:43:51

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.