7,7 km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
101SassKalli-MarionKuusalu jooksugruppNN1500:37:39
102MaxwellJohannaSK ProRunnerNTA300:37:22
103TaluKristjanMM401200:37:51
104LauritsKarl HansMPA1300:37:50
105KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN1600:38:17
106LemendikRolandMM451000:37:59
107PihlakGunnarMPA1400:38:12
108KardakovAleksandrMM60100:38:00
109LeesÕnneEESTI ENERGIA SKNN45400:38:35
110Leidas-MeeritsJaanaUP SportNN1700:38:32
111JänesRasmusMM3300:38:32
112KariAndreeSK Haljala MMN300:38:35
113MatsKatriinNN1800:38:13
114ToomeRitaNN45500:38:49
115NoodlaTarmoMM401300:38:42
116GledelJean-Fran?oisFRA ESNMM3400:39:00
117TopaasiaTevoMM3500:38:51
118VolmersonKaireNN45600:39:00
119AntonAlarSportlasedMM401400:38:43
120RebaneMehisMM3600:38:51
121RandmaLasseMM3700:38:39
122ReinartKaroMM3800:38:52
123FlorenRasmusMPA1500:39:07
124RandmaaAkoMPA1600:39:22
125MaanasMarionNN1900:39:44
126VaadeSiimMMN400:39:43
127FlorenMargusMM401500:39:38
128UibopuuEvaNN2000:39:45
129BeaumerBenjaminFRA ESNMM3900:40:02
130MaasaluLauraSpordiseltsNN2100:40:01
131TammeSilverMM4000:39:34
132AbadiaPhilippeFRA ESNMM451100:40:11
133MezzouriAzzedineFRA ESNMM4100:40:12
134FomitševaIrinaNN2200:40:07
135Mets-RaudlaKristaNN40300:40:16
136PaabstelJuhanMM55300:40:14
137JõeAnniSK RADANTA400:40:25
138VirkalaMari-LiisNN2300:40:15
139KaljurandSilleNN2400:40:23
140JänesSilverMM4200:40:43
141VirveMarlonMPA1700:40:35
142UtkinaMarinaNN2500:40:26
143AdamsonAnetNN2600:40:18
144ButorinaAnastassiaNTA500:40:47
145ŠavrovaAleksandraNN2700:40:47
146MoonesKailyNN2800:40:42
147TinnoJan MarkusMPA1800:40:47
148AnnimäeAndrusAnnimets MM401600:41:07
149HolsmerSiljaNN40400:41:05
150KunglaMeritNN2900:40:52
151PirnMeelisMM50600:40:58
152MännisteMoonikaNN40500:41:19
153HuntNeleNN3000:41:17
154CarpentierArnaudFRA ESNMM4300:41:33
155RumpToomasMM401700:41:17
156SuitsEdaNN3100:41:08
157ToomeMariNN3200:41:31
158PüssKristelNN3300:41:19
159PüssAiriNN45700:41:19
160LokotarArviMM50700:41:18
161KletsunAndrei-MM4400:41:48
162SaunGermoHaljala GümnaasiumMPA1900:41:36
163KallipPeepMM55400:41:40
164KaruUrmasMM451200:42:01
165KolkJevgeniaABCGRUPPNN3400:41:52
166OtsIvar-IllimarMM401800:41:58
167OtsMagnus-MaitMM451300:41:58
168OtsAimar-AlarikMM451400:41:58
169RiisimäeRainMM451500:42:00
170PlatonovAnnaNN3500:41:42
171NovikRistoAnonüümsed kohvijoojadMM4500:42:05
172AimlaGerliNN3600:41:56
173SammelHele-MaiNN3700:41:56
174Eljas-TaalKatreFB jooksmineNN40600:42:19
175KallisMartViking Line EestiMM4600:42:06
176ViikmanKaidarTäppsportlasedMM4700:42:24
177RaikerusJanaNN3800:42:25
178KudeviitaKrõõtHC VipersNTA600:42:30
179AnniMihkelMM55500:42:14
180BergmannKristaNN50100:42:44
181MeierKristenTallinna Saksa GümnaasiumMPA2000:42:09
182LaatsJaanusMM401900:42:23
183HolmSigneNN3900:42:42
184ValkPilleNN50200:42:35
185KariKristjanVikeMPA2100:42:49
186KäbaAiviNN55200:42:55
187ArmandAudreyFRA ESNNN4000:42:55
188KesaRaimondMikitamäe Aironmään KlubiMM402000:42:53
189KesaMarkusMikitamäe Aironmään KlubiMPA2200:42:53
190SarkansKaijaNN45800:42:46
191RasselMehisMM4800:42:28
192HeiniöSeppoMM65200:42:56
193KolomainenCarmenNN4100:42:47
194KahurKristiinaHC Management ConsultingNN45900:43:00
195ÕunapuuMaarjaNN4200:42:45
196VendlaMarjuNN4300:43:12
197HuntKajaNN4400:43:00
198VooglaidTerjeNN40700:43:06
199KokkAndresMM451600:43:05
200JagantKaidiRSK SportkundaNTA700:43:39

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.