7,7 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
151PirnMeelisMM50600:40:58
174Eljas-TaalKatreFB jooksmineNN40600:42:19
178KudeviitaKrõõtHC VipersNTA600:42:30
10VishnenkoMaximMM700:28:38
50KurgToomasSK PARKSIMM40700:33:43
53LaasMadeNN700:34:02
326TinnuriLiinaNN50700:49:52
71KarbeJanekMM45700:35:25
76JagantMargoRSK SportkundaMPA700:36:02
369KruusimägiAivoMM55700:54:57
393SpitsonaJelenaI love running TallinnNN55701:00:12
159PüssAiriNN45700:41:19
160LokotarArviMM50700:41:18
198VooglaidTerjeNN40700:43:06
200JagantKaidiRSK SportkundaNTA700:43:39
251KaseniitArnoSillamäe H, K ja Spordi SeltsMM50800:45:25
11JalakasPeepSpartaMM800:28:47
55KletsunOlga-NN800:34:04
56PõldsaarPaulTulepuu.eeMM40800:34:08
75TäppMehisMM45800:35:50
78OtsFredMPA800:35:57
360HelsteinTiinaNN50800:53:25
385TomsonOlevMM55800:57:28
400KõivMallViljandi SõudeklubiNN55801:02:29
190SarkansKaijaNN45800:42:46
208KirsipuuKairitNN40800:44:02
209TammikAnna-MariaNTA800:43:56
224KruusaluZinaidaNN40900:44:33
12ValdmannAskoSpartaMM900:29:05
309LiisRuudoMM50900:48:46
59LeibenauHeleriNN900:34:18
66OtsVahurMM40900:35:07
77KaljuraidRaulMM45900:35:58
80TrasbergMarkusMPA900:35:56
394UmmelasKilliNN50901:00:31
416KruusimägiAnuNN55901:08:38
194KahurKristiinaHC Management ConsultingNN45900:43:00
212KaptenKai-MelliNTA900:43:37
222MihhailovaAngelinaNTA1000:44:32
226KisandMarikaNN451000:44:26
231KruusmannIngridSK ProRunnerNN401000:44:40
15RõukMargusMM1000:29:18
64LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1000:34:57
338RaudlaEsperRaudlaMM501000:51:23
83HelemäeEroMM401000:36:18
93LillmetsRaulMPA1000:37:11
106LemendikRolandMM451000:37:59
408RämmeldSirjeNN501001:06:08
229ZulfukarovaAdelinaSportlasedNTA1100:44:28
248TahoKatrinNN401100:44:57
263AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN451100:45:43
16ŠapovalovDmitriMM1100:29:40
79ReinholdLiisNN1100:36:07
91SuurMarekProekspertMM401100:36:57
95KudeviitaAleksanderHC VipersMPA1100:37:19
132AbadiaPhilippeFRA ESNMM451100:40:11
410VallimägiMarikaNN501101:05:57
243LinkmannEleanoraNTA1200:44:55
250MalmstenMaarikaNN401200:45:17
18TajaPhilippeFRA ESNMM1200:30:07
304KasoSiljaNN451200:48:59
81KairiteInnaTulepuu.eeNN1200:36:11
99KudeviitaKonradHC VipersMPA1200:37:36
103TaluKristjanMM401200:37:51
164KaruUrmasMM451200:42:01
247MurumaaKarmel KaiUK BriisNTA1300:44:54
256ReidlaKristiNN401300:45:11
21PehkHeimarDDRMM1300:30:22
306RaidKristaNN451300:49:09
82SammalpärgHeittiFB jooksmineNN1300:36:18
104LauritsKarl HansMPA1300:37:50
115NoodlaTarmoMM401300:38:42
167OtsMagnus-MaitMM451300:41:58
259VestmanMonikaViljandi SõudeklubiNN401400:45:47
266JagantKairiRSK SportkundaNTA1400:46:25
22KaukülaKristoSportlasedMM1400:30:23
312VahterKerstiNN451400:48:50
88RebaneAnnagreteTäppsportlasedNN1400:36:34
107PihlakGunnarMPA1400:38:12
119AntonAlarSportlasedMM401400:38:43
168OtsAimar-AlarikMM451400:41:58
262KulikovaTatjanaNN401500:45:59
271SuurhansMariannNTA1500:46:33
23NõmmMardenMM1500:30:35
319KaegasIngridNN451500:49:42
101SassKalli-MarionKuusalu jooksugruppNN1500:37:39
123FlorenRasmusMPA1500:39:07
127FlorenMargusMM401500:39:38
169RiisimäeRainMM451500:42:00
272JõgiKarinAS Merko Ehitus EestiNN401600:46:06
274SitskaRebecca KristelliNTA1600:46:38
29Abdi-JamaMahamoudFRA ESNMM1600:31:17
349BoomLiliNN451600:52:30
105KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN1600:38:17
124RandmaaAkoMPA1600:39:22
148AnnimäeAndrusAnnimets MM401600:41:07
199KokkAndresMM451600:43:05
285PajoErikaNTA1700:47:02
31VahterKaimoMM1700:31:20
297VeeremaaHelina1. JalaväebrigaadNN401700:48:15

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.