7,7 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
207PajusteGeidiNN4700:43:45
172AimlaGerliNN3600:41:56
403PiiskoppelGerlyNN11001:04:17
162SaunGermoHaljala GümnaasiumMPA1900:41:36
107PihlakGunnarMPA1400:38:12
261RüütelGustav JoosepElujooksMPA2600:46:01
61PiiratHannuSK ProRunnerMM2300:34:39
367MetsaruHarryMM55600:55:00
411Erikson-KivesteHeddiKoigi KoolNN11201:06:06
287TiitsHeddy200-gaNN7400:47:22
254PeetermannHediNN6400:45:12
41RajuHeidiNN400:32:57
371KuningasHeiliRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusNN10000:55:32
21PehkHeimarDDRMM1300:30:22
82SammalpärgHeittiFB jooksmineNN1300:36:18
173SammelHele-MaiNN3700:41:56
59LeibenauHeleriNN900:34:18
386TinnoHeleriNN403300:57:29
252PeetermannHeliNN6200:45:10
313SädeHeliNN8300:49:25
422TompsHeliNN403601:12:43
297VeeremaaHelina1. JalaväebrigaadNN401700:48:15
324ParikIlmeNN50600:49:57
231KruusmannIngridSK ProRunnerNN401000:44:40
319KaegasIngridNN451500:49:42
81KairiteInnaTulepuu.eeNN1200:36:11
412RaamatIraeraisikNN65201:06:53
134FomitševaIrinaNN2200:40:07
166OtsIvar-IllimarMM401800:41:58
67SiimIvoMM50500:35:24
305AltojaJaagupMPA2900:49:08
110Leidas-MeeritsJaanaUP SportNN1700:38:32
295OjasaluJaanikaNN7800:47:41
2KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM200:26:01
25PappelJaanusMM45200:30:43
182LaatsJaanusMM401900:42:23
147TinnoJan MarkusMPA1800:40:47
238NoorkõivJanaLEASNN5500:45:02
177RaikerusJanaNN3800:42:25
71KarbeJanekMM45700:35:25
423JakobsonJanikaTartu Arctic SpordiklubiNN452301:15:43
116GledelJean-Fran?oisFRA ESNMM3400:39:00
393SpitsonaJelenaI love running TallinnNN55701:00:12
165KolkJevgeniaABCGRUPPNN3400:41:52
102MaxwellJohannaSK ProRunnerNTA300:37:22
136PaabstelJuhanMM55300:40:14
314JurkinaJuliaNTA1900:49:30
90SeleznjovaJuliaNN75100:36:33
100RibaultJulienFRA ESNMM3200:37:36
73UkkiviJürgenMM2700:35:02
225MölderJüriMM402200:44:20
216LaurJüriMM5000:44:12
94SchmidtKaarelMM65100:37:14
298MutsKadriNN7900:48:10
323KuurmannKadriNN402000:49:42
283TruijaKadri-TiinThaya Shop&SalonNN7200:47:14
212KaptenKai-MelliNTA900:43:37
176ViikmanKaidarTäppsportlasedMM4700:42:24
200JagantKaidiRSK SportkundaNTA700:43:39
19KoppelKaidoBronx Wood OÜMM40300:30:12
190SarkansKaijaNN45800:42:46
282KaldeKailyNN7100:47:12
146MoonesKailyNN2800:40:42
31VahterKaimoMM1700:31:20
118VolmersonKaireNN45600:39:00
266JagantKairiRSK SportkundaNTA1400:46:25
343KangurKairiNN402500:51:57
208KirsipuuKairitNN40800:44:02
336KurisKaisuNN8900:50:32
197HuntKajaNN4400:43:00
57TuruKaljoMM50300:34:15
40KlaasKalleMM2100:32:50
101SassKalli-MarionKuusalu jooksugruppNN1500:37:39
289UuritsKarelMM451800:47:25
272JõgiKarinAS Merko Ehitus EestiNN401600:46:06
253KaasikKaritSwedbanki Spordiklubi NN6300:45:23
211KõverikKarlMPA2400:44:06
17RuusaleppKarl AugustTartu Ülikooli SpordiklubiMMN100:29:48
104LauritsKarl HansMPA1300:37:50
353VatselKarl JorvenMPA3500:52:42
247MurumaaKarmel KaiUK BriisNTA1300:44:54
122ReinartKaroMM3800:38:52
85KaljusaluKärtynNTA100:36:05
268TaumannKasparMM5900:46:43
68KukkKasparMPA600:35:12
328TurkKatreNN8700:49:57
174Eljas-TaalKatreFB jooksmineNN40600:42:19
357LukkKatriKliinik 32NN403000:53:10
113MatsKatriinNN1800:38:13
248TahoKatrinNN401100:44:57
288NeljandKatrinNN50400:46:55
390KaljurandKeiraNTA2900:59:19
294HanschmidtKelliNN7700:47:46
213RümmelKelliNNN100:43:51
265KangurKellyNNN400:45:57
335KotkasKerlynNN8800:50:48
312VahterKerstiNN451400:48:50
318KurisKerstiNN50500:49:37
58NutovKevinKoigi KoolMPA500:33:57
394UmmelasKilliNN50901:00:31

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.