7,7 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
81KairiteInnaTulepuu.eeNN1200:36:11
82SammalpärgHeittiFB jooksmineNN1300:36:18
339RaudlaMarikeRaudlaNN402400:51:23
84MalmRegiinaNNJ100:36:19
85KaljusaluKärtynNTA100:36:05
341OttMarjuNN9000:52:00
86NõmmMargeTäppsportlasedNN45300:36:25
342ArutjunovaNiinaNN9100:52:00
87BernatGalinaNN55100:36:27
343KangurKairiNN402500:51:57
88RebaneAnnagreteTäppsportlasedNN1400:36:34
344LabzinaErikaNN402600:51:52
89LuiDagmarProrunnerNNJ200:36:50
90SeleznjovaJuliaNN75100:36:33
346LoktevaElenaNN402700:51:58
347SusiNadezdaNN402800:52:30
349BoomLiliNN451600:52:30
351LuikEvaNN9200:52:18
352MeijelChristina AnzelikaNTA2200:52:37
98KasoLiis-MariiNTA200:37:34
354KundaRachel KarolinNTA2300:52:38
355RumpAlinaNN402900:52:50
356PajulaEvelinNN9300:52:57
101SassKalli-MarionKuusalu jooksugruppNN1500:37:39
357LukkKatriKliinik 32NN403000:53:10
102MaxwellJohannaSK ProRunnerNTA300:37:22
358KahemMarikaNN9400:53:18
359FlorenAirisNN9500:53:22
360HelsteinTiinaNN50800:53:25
105KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN1600:38:17
362LaasKristelKliinik 32NN9600:54:20
363ReimetsMarleenNN9700:54:40
364ParveRikaNN9800:54:49
109LeesÕnneEESTI ENERGIA SKNN45400:38:35
110Leidas-MeeritsJaanaUP SportNN1700:38:32
366MetsaruMaileeNTA2400:54:50
368TammLiivikaNN9900:54:50
113MatsKatriinNN1800:38:13
114ToomeRitaNN45500:38:49
370RaidsaluReelikaNNN500:55:04
371KuningasHeiliRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusNN10000:55:32
372PutkoPilleNN10100:55:09
373VangonenRainaNN403100:55:24
118VolmersonKaireNN45600:39:00
374SarapuuSirliRadisson Blu Hotel OlümpiaNN10200:55:36
375MüntAiliNN10300:56:04
376NovikovErikaNNN600:55:38
377MännikMaarikaNN10400:56:01
378PällMerleNN403200:56:01
379HüürMaarisNN55600:55:38
380PraatsMarisNTA2500:56:24
125MaanasMarionNN1900:39:44
381PaabstelMari-LiisNTA2600:56:57
382KundlaKristiNN451700:56:43
383TammaruMartineCircle KNN451800:57:16
128UibopuuEvaNN2000:39:45
384TammeMonikaNN10500:57:13
130MaasaluLauraSpordiseltsNN2100:40:01
386TinnoHeleriNN403300:57:29
387PõldTiinaNN451900:57:46
388PäriKrislinNTA2700:58:04
389MeierElerinTallinna Saksa GümnaasiumNTA2800:58:00
134FomitševaIrinaNN2200:40:07
390KaljurandKeiraNTA2900:59:19
135Mets-RaudlaKristaNN40300:40:16
137JõeAnniSK RADANTA400:40:25
393SpitsonaJelenaI love running TallinnNN55701:00:12
138VirkalaMari-LiisNN2300:40:15
394UmmelasKilliNN50901:00:31
139KaljurandSilleNN2400:40:23
395RemmelEveNN10601:00:36
396VarblaneTriinNTA3001:01:32
397OrpusMonikaNN10701:01:22
142UtkinaMarinaNN2500:40:26
398EnnokAnnikaNN10801:01:23
143AdamsonAnetNN2600:40:18
399LiisEveNN452001:01:59
144ButorinaAnastassiaNTA500:40:47
400KõivMallViljandi SõudeklubiNN55801:02:29
145ŠavrovaAleksandraNN2700:40:47
146MoonesKailyNN2800:40:42
402RaidsaluBirgitNN10901:03:02
403PiiskoppelGerlyNN11001:04:17
404NoormägiReelikaNN403401:04:25
149HolsmerSiljaNN40400:41:05
405SillandiSimona-CutiereNNJ601:04:52
150KunglaMeritNN2900:40:52
406RudisaarReelikaViking Line EestiNN11101:04:41
407HulkkoAireNN403501:04:47
152MännisteMoonikaNN40500:41:19
408RämmeldSirjeNN501001:06:08
153HuntNeleNN3000:41:17
409ToigerEneNN60201:05:56
410VallimägiMarikaNN501101:05:57
411Erikson-KivesteHeddiKoigi KoolNN11201:06:06
156SuitsEdaNN3100:41:08
412RaamatIraeraisikNN65201:06:53
157ToomeMariNN3200:41:31
158PüssKristelNN3300:41:19
159PüssAiriNN45700:41:19

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.