7,7 km

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
56PõldsaarPaulTulepuu.eeMM40800:34:08
109LeesÕnneEESTI ENERGIA SKNN45400:38:35
39KhrennikovaOlgaNN300:32:45
55KletsunOlga-NN800:34:04
33MittOlevMM55200:31:57
385TomsonOlevMM55800:57:28
236PlatonovOlegMM5400:44:44
401NoormägiNoelMPA3901:02:59
342ArutjunovaNiinaNN9100:52:00
245JuntsonNeleNN6000:45:05
331RogenbaumNeleNN402200:50:15
153HuntNeleNN3000:41:17
347SusiNadezdaNN402800:52:30
152MännisteMoonikaNN40500:41:19
259VestmanMonikaViljandi SõudeklubiNN401400:45:47
320KaringMonikaNN401900:49:30
384TammeMonikaNN10500:57:13
397OrpusMonikaNN10701:01:22
52VintMirjamSisekaitseakadeemiaNN40200:33:59
38TiidemannMikkSK FortunaMM2000:32:16
227StintMihkel1989MM5300:44:09
430LiisMihkelMPA4001:30:55
179AnniMihkelMM55500:42:14
303KaplasMerviNN65100:48:42
378PällMerleNN403200:56:01
205KallipMerjeNN50300:43:48
150KunglaMeritNN2900:40:52
419RahkemaMerikeNN11401:09:52
426SarjasMerellNTA3101:23:24
276BoulangerMélanieFRA ESNNN6800:46:54
75TäppMehisMM45800:35:50
120RebaneMehisMM3600:38:51
191RasselMehisMM4800:42:28
13PiirsaluMeelisMM40200:29:13
151PirnMeelisMM50600:40:58
10VishnenkoMaximMM700:28:38
204RoaMauricioMM4900:43:32
383TammaruMartineCircle KNN451800:57:16
300VihmMartinMM6500:48:14
62OjokasMartinMM2400:34:40
74NisuMartinMM2800:35:13
348LillepuuMartinMM7100:52:15
301LuikMärtMM6600:48:17
421LintsiMartMM70101:11:44
175KallisMartViking Line EestiMM4600:42:06
141VirveMarlonMPA1700:40:35
267VirveMarleenNN6600:46:16
363ReimetsMarleenNN9700:54:40
80TrasbergMarkusMPA900:35:56
189KesaMarkusMikitamäe Aironmään KlubiMPA2200:42:53
341OttMarjuNN9000:52:00
196VendlaMarjuNN4300:43:12
380PraatsMarisNTA2500:56:24
14TibarMarionSparta/ MarshNN100:29:15
125MaanasMarionNN1900:39:44
142UtkinaMarinaNN2500:40:26
339RaudlaMarikeRaudlaNN402400:51:23
226KisandMarikaNN451000:44:26
358KahemMarikaNN9400:53:18
410VallimägiMarikaNN501101:05:57
240SernjukMariiVõitjadNN5700:45:00
271SuurhansMariannNTA1500:46:33
43NesterkoMariaNN500:33:06
64LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1000:34:57
381PaabstelMari-LiisNTA2600:56:57
138VirkalaMari-LiisNN2300:40:15
157ToomeMariNN3200:41:31
234LeppiksaarMargusAsteraMM402300:44:22
257TurkMargusMM5700:45:21
15RõukMargusMM1000:29:18
281VeemMargusMM6300:47:01
292MoorMargusMM6400:47:08
127FlorenMargusMM401500:39:38
76JagantMargoRSK SportkundaMPA700:36:02
86NõmmMargeTäppsportlasedNN45300:36:25
60VolensMaretNN45200:34:24
317TombandMarelleNNJ500:49:22
237KaljendMarekMM5500:44:47
69VeeremaaMarek1. JalaväebrigaadMM45600:35:14
91SuurMarekProekspertMM401100:36:57
4LundverMardoMM400:26:10
23NõmmMardenMM1500:30:35
400KõivMallViljandi SõudeklubiNN55801:02:29
365SirelbuMaivoMPA3700:54:23
366MetsaruMaileeNTA2400:54:50
29Abdi-JamaMahamoudFRA ESNMM1600:31:17
167OtsMagnus-MaitMM451300:41:58
53LaasMadeNN700:34:02
195ÕunapuuMaarjaNN4200:42:45
379HüürMaarisNN55600:55:38
250MalmstenMaarikaNN401200:45:17
377MännikMaarikaNN10400:56:01
203SulgLoraNN4500:43:49
334KasemetsLilijaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN402300:50:29
349BoomLiliNN451600:52:30
368TammLiivikaNN9900:54:50
330SuurhansLiiseNTA2100:50:22
98KasoLiis-MariiNTA200:37:34
79ReinholdLiisNN1100:36:07
263AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN451100:45:43

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.