7,7 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
110Leidas-MeeritsJaanaUP SportNN1700:38:32
382KundlaKristiNN451700:56:43
141VirveMarlonMPA1700:40:35
155RumpToomasMM401700:41:17
202VatselRigoMM451700:43:19
289UuritsKarelMM451800:47:25
34LilleViljarMM1800:31:54
296VeeremetsPippaKalamaja PõhikoolNTA1800:47:49
299HeinlaTriinNN401800:48:32
113MatsKatriinNN1800:38:13
383TammaruMartineCircle KNN451800:57:16
147TinnoJan MarkusMPA1800:40:47
166OtsIvar-IllimarMM401800:41:58
35KrullKristjanMM1900:31:56
314JurkinaJuliaNTA1900:49:30
320KaringMonikaNN401900:49:30
125MaanasMarionNN1900:39:44
387PõldTiinaNN451900:57:46
162SaunGermoHaljala GümnaasiumMPA1900:41:36
182LaatsJaanusMM401900:42:23
38TiidemannMikkSK FortunaMM2000:32:16
315JurkinaDianaNTA2000:49:30
323KuurmannKadriNN402000:49:42
128UibopuuEvaNN2000:39:45
399LiisEveNN452001:01:59
181MeierKristenTallinna Saksa GümnaasiumMPA2000:42:09
188KesaRaimondMikitamäe Aironmään KlubiMM402000:42:53
40KlaasKalleMM2100:32:50
329PilveCarmenNN402100:49:59
330SuurhansLiiseNTA2100:50:22
130MaasaluLauraSpordiseltsNN2100:40:01
415RoosLailiNN452101:08:27
185KariKristjanVikeMPA2100:42:49
214KaskRailandMM402100:43:51
225MölderJüriMM402200:44:20
47DebouitStevenFRA ESNMM2200:33:40
331RogenbaumNeleNN402200:50:15
352MeijelChristina AnzelikaNTA2200:52:37
134FomitševaIrinaNN2200:40:07
417FreienthalRailiNN452201:09:04
189KesaMarkusMikitamäe Aironmään KlubiMPA2200:42:53
234LeppiksaarMargusAsteraMM402300:44:22
61PiiratHannuSK ProRunnerMM2300:34:39
334KasemetsLilijaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN402300:50:29
354KundaRachel KarolinNTA2300:52:38
138VirkalaMari-LiisNN2300:40:15
423JakobsonJanikaTartu Arctic SpordiklubiNN452301:15:43
201PajoFelixMPA2300:43:21
235BinderSamuelGE PowerMM402400:44:45
62OjokasMartinMM2400:34:40
339RaudlaMarikeRaudlaNN402400:51:23
366MetsaruMaileeNTA2400:54:50
139KaljurandSilleNN2400:40:23
211KõverikKarlMPA2400:44:06
255MõttusAnderMPA2500:45:33
70SepaSanderSisekaitseakadeemiaMM2500:35:13
343KangurKairiNN402500:51:57
380PraatsMarisNTA2500:56:24
391PuioPeeterMM402500:59:09
142UtkinaMarinaNN2500:40:26
261RüütelGustav JoosepElujooksMPA2600:46:01
72AllmägiAloMM2600:35:29
344LabzinaErikaNN402600:51:52
381PaabstelMari-LiisNTA2600:56:57
143AdamsonAnetNN2600:40:18
269SahharovAntonMPA2700:46:12
73UkkiviJürgenMM2700:35:02
346LoktevaElenaNN402700:51:58
388PäriKrislinNTA2700:58:04
145ŠavrovaAleksandraNN2700:40:47
290SarjasAaronMPA2800:47:26
74NisuMartinMM2800:35:13
347SusiNadezdaNN402800:52:30
389MeierElerinTallinna Saksa GümnaasiumNTA2800:58:00
146MoonesKailyNN2800:40:42
305AltojaJaagupMPA2900:49:08
92MaasaluKristjanMM2900:37:09
355RumpAlinaNN402900:52:50
390KaljurandKeiraNTA2900:59:19
150KunglaMeritNN2900:40:52
316SaunBertMPA3000:49:22
96AmorRainerMM3000:37:04
357LukkKatriKliinik 32NN403000:53:10
396VarblaneTriinNTA3001:01:32
153HuntNeleNN3000:41:17
332SahharovAndreiMPA3100:50:17
97DebeerStéphaneFRA ESNMM3100:37:21
373VangonenRainaNN403100:55:24
156SuitsEdaNN3100:41:08
426SarjasMerellNTA3101:23:24
337KivariRasmusMPA3200:51:16
100RibaultJulienFRA ESNMM3200:37:36
378PällMerleNN403200:56:01
157ToomeMariNN3200:41:31
427KübarseppKristinNTA3201:24:08
345OtsAkselMPA3300:52:13
111JänesRasmusMM3300:38:32
386TinnoHeleriNN403300:57:29
158PüssKristelNN3300:41:19
432MaasikasEleanorBellusNTA3301:55:02

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.