7,7 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
201PajoFelixMPA2300:43:21
204RoaMauricioMM4900:43:32
212KaptenKai-MelliNTA900:43:37
200JagantKaidiRSK SportkundaNTA700:43:39
206ValgeDagneNN4600:43:45
207PajusteGeidiNN4700:43:45
215Pereyra KröllDeviNN4900:43:46
205KallipMerjeNN50300:43:48
203SulgLoraNN4500:43:49
213RümmelKelliNNN100:43:51
214KaskRailandMM402100:43:51
209TammikAnna-MariaNTA800:43:56
217WinklerDanielMM5100:43:57
208KirsipuuKairitNN40800:44:02
218RelvikEveNN55300:44:02
211KõverikKarlMPA2400:44:06
227StintMihkel1989MM5300:44:09
210KuikCareelika LiisiNN4800:44:11
219AasamäeEvelinNN5000:44:11
216LaurJüriMM5000:44:12
225MölderJüriMM402200:44:20
228VõsuAnna MariaNordecon ASNN5200:44:22
234LeppiksaarMargusAsteraMM402300:44:22
223ÕunDeivilMM5200:44:24
226KisandMarikaNN451000:44:26
229ZulfukarovaAdelinaSportlasedNTA1100:44:28
222MihhailovaAngelinaNTA1000:44:32
224KruusaluZinaidaNN40900:44:33
220PiirsaluEvelinNNN200:44:33
221LillesEliNN5100:44:36
232ÕunPiretRadisson BluNN5400:44:38
231KruusmannIngridSK ProRunnerNN401000:44:40
239PartsKristiViking Line EestiNN5600:44:42
233LillsooTriinTallinna 21 koolNNJ300:44:44
236PlatonovOlegMM5400:44:44
235BinderSamuelGE PowerMM402400:44:45
242PajuväliErmoMM5600:44:46
230LindElenNN5300:44:47
237KaljendMarekMM5500:44:47
247MurumaaKarmel KaiUK BriisNTA1300:44:54
243LinkmannEleanoraNTA1200:44:55
248TahoKatrinNN401100:44:57
249TetergovaAnnaSwedbankNN6100:44:58
240SernjukMariiVõitjadNN5700:45:00
244RaatmaLeoneNN5900:45:00
238NoorkõivJanaLEASNN5500:45:02
241LestsukZannaNN5800:45:04
245JuntsonNeleNN6000:45:05
246VergiSigridSisekaitseakadeemiaNNN300:45:05
252PeetermannHeliNN6200:45:10
256ReidlaKristiNN401300:45:11
254PeetermannHediNN6400:45:12
250MalmstenMaarikaNN401200:45:17
257TurkMargusMM5700:45:21
253KaasikKaritSwedbanki Spordiklubi NN6300:45:23
251KaseniitArnoSillamäe H, K ja Spordi SeltsMM50800:45:25
260KonstantinLepikMM5800:45:26
255MõttusAnderMPA2500:45:33
263AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN451100:45:43
259VestmanMonikaViljandi SõudeklubiNN401400:45:47
258KuldkeppLauraNN6500:45:48
265KangurKellyNNN400:45:57
262KulikovaTatjanaNN401500:45:59
261RüütelGustav JoosepElujooksMPA2600:46:01
272JõgiKarinAS Merko Ehitus EestiNN401600:46:06
269SahharovAntonMPA2700:46:12
264MatlaEllenNN55400:46:14
270MölderkiviRainMM6000:46:14
267VirveMarleenNN6600:46:16
266JagantKairiRSK SportkundaNTA1400:46:25
277JõesaarAivoNN55500:46:32
280AviAndrusMM6200:46:32
271SuurhansMariannNTA1500:46:33
274SitskaRebecca KristelliNTA1600:46:38
268TaumannKasparMM5900:46:43
278RaatsSandraNN6900:46:43
273VainumetsUlviNN6700:46:46
275KanarbikLauriLEASMM6100:46:48
276BoulangerMélanieFRA ESNNN6800:46:54
288NeljandKatrinNN50400:46:55
279OtsEleNN7000:46:58
281VeemMargusMM6300:47:01
285PajoErikaNTA1700:47:02
284KruusaluSofiaNNJ400:47:07
292MoorMargusMM6400:47:08
282KaldeKailyNN7100:47:12
283TruijaKadri-TiinThaya Shop&SalonNN7200:47:14
286ViruSirliNN7300:47:22
287TiitsHeddy200-gaNN7400:47:22
289UuritsKarelMM451800:47:25
290SarjasAaronMPA2800:47:26
291PärtliPiretNN7500:47:31
293TiitsRailiNN7600:47:38
295OjasaluJaanikaNN7800:47:41
294HanschmidtKelliNN7700:47:46
296VeeremetsPippaKalamaja PõhikoolNTA1800:47:49
298MutsKadriNN7900:48:10
300VihmMartinMM6500:48:14
297VeeremaaHelina1. JalaväebrigaadNN401700:48:15
301LuikMärtMM6600:48:17

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.