7,7 km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
181MeierKristenTallinna Saksa GümnaasiumMPA2000:42:09
352MeijelChristina AnzelikaNTA2200:52:37
135Mets-RaudlaKristaNN40300:40:16
366MetsaruMaileeNTA2400:54:50
367MetsaruHarryMM55600:55:00
133MezzouriAzzedineFRA ESNMM4100:40:12
222MihhailovaAngelinaNTA1000:44:32
33MittOlevMM55200:31:57
225MölderJüriMM402200:44:20
270MölderkiviRainMM6000:46:14
146MoonesKailyNN2800:40:42
292MoorMargusMM6400:47:08
255MõttusAnderMPA2500:45:33
375MüntAiliNN10300:56:04
247MurumaaKarmel KaiUK BriisNTA1300:44:54
298MutsKadriNN7900:48:10
288NeljandKatrinNN50400:46:55
43NesterkoMariaNN500:33:06
74NisuMartinMM2800:35:13
23NõmmMardenMM1500:30:35
86NõmmMargeTäppsportlasedNN45300:36:25
115NoodlaTarmoMM401300:38:42
238NoorkõivJanaLEASNN5500:45:02
401NoormägiNoelMPA3901:02:59
404NoormägiReelikaNN403401:04:25
171NovikRistoAnonüümsed kohvijoojadMM4500:42:05
376NovikovErikaNNN600:55:38
58NutovKevinKoigi KoolMPA500:33:57
295OjasaluJaanikaNN7800:47:41
62OjokasMartinMM2400:34:40
32OolmaRaudoSportlasedMM55100:31:47
397OrpusMonikaNN10701:01:22
279OtsEleNN7000:46:58
66OtsVahurMM40900:35:07
78OtsFredMPA800:35:57
345OtsAkselMPA3300:52:13
166OtsIvar-IllimarMM401800:41:58
167OtsMagnus-MaitMM451300:41:58
168OtsAimar-AlarikMM451400:41:58
341OttMarjuNN9000:52:00
223ÕunDeivilMM5200:44:24
232ÕunPiretRadisson BluNN5400:44:38
195ÕunapuuMaarjaNN4200:42:45
381PaabstelMari-LiisNTA2600:56:57
136PaabstelJuhanMM55300:40:14
285PajoErikaNTA1700:47:02
201PajoFelixMPA2300:43:21
356PajulaEvelinNN9300:52:57
207PajusteGeidiNN4700:43:45
242PajuväliErmoMM5600:44:46
378PällMerleNN403200:56:01
26PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:30:43
30PangAndresTäppsportlasedMM40400:31:16
25PappelJaanusMM45200:30:43
388PäriKrislinNTA2700:58:04
424PäriAnuNN60301:17:40
324ParikIlmeNN50600:49:57
291PärtliPiretNN7500:47:31
239PartsKristiViking Line EestiNN5600:44:42
364ParveRikaNN9800:54:49
350PaulbergSebastianMPA3400:52:37
252PeetermannHeliNN6200:45:10
254PeetermannHediNN6400:45:12
21PehkHeimarDDRMM1300:30:22
215Pereyra KröllDeviNN4900:43:46
107PihlakGunnarMPA1400:38:12
61PiiratHannuSK ProRunnerMM2300:34:39
13PiirsaluMeelisMM40200:29:13
220PiirsaluEvelinNNN200:44:33
403PiiskoppelGerlyNN11001:04:17
329PilveCarmenNN402100:49:59
361PirnRainerMPA3600:54:22
151PirnMeelisMM50600:40:58
236PlatonovOlegMM5400:44:44
170PlatonovAnnaNN3500:41:42
387PõldTiinaNN451900:57:46
56PõldsaarPaulTulepuu.eeMM40800:34:08
380PraatsMarisNTA2500:56:24
51PreemTriinSEB/SpartaNN600:33:50
391PuioPeeterMM402500:59:09
392PuioRagnarMPA3800:59:43
158PüssKristelNN3300:41:19
159PüssAiriNN45700:41:19
372PutkoPilleNN10100:55:09
412RaamatIraeraisikNN65201:06:53
413RaamatViktoreraisikMM65301:07:04
244RaatmaLeoneNN5900:45:00
278RaatsSandraNN6900:46:43
419RahkemaMerikeNN11401:09:52
306RaidKristaNN451300:49:09
370RaidsaluReelikaNNN500:55:04
402RaidsaluBirgitNN10901:03:02
177RaikerusJanaNN3800:42:25
41RajuHeidiNN400:32:57
408RämmeldSirjeNN501001:06:08
121RandmaLasseMM3700:38:39
124RandmaaAkoMPA1600:39:22
191RasselMehisMM4800:42:28
338RaudlaEsperRaudlaMM501000:51:23
339RaudlaMarikeRaudlaNN402400:51:23

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.