7,7 km

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
301LuikMärtMM6600:48:17
302KõivAnne-LyJõgeva MÜNN8000:48:18
303KaplasMerviNN65100:48:42
304KasoSiljaNN451200:48:59
305AltojaJaagupMPA2900:49:08
306RaidKristaNN451300:49:09
307ToodreSvenMM6700:48:54
308RaudseppRiinaNN8100:48:54
309LiisRuudoMM50900:48:46
310VeskiLeeloNN60100:49:04
311KõonurmAveNN8200:49:21
312VahterKerstiNN451400:48:50
313SädeHeliNN8300:49:25
314JurkinaJuliaNTA1900:49:30
315JurkinaDianaNTA2000:49:30
316SaunBertMPA3000:49:22
317TombandMarelleNNJ500:49:22
318KurisKerstiNN50500:49:37
319KaegasIngridNN451500:49:42
320KaringMonikaNN401900:49:30
321MeidlaKristiNN8400:49:50
322ReidlaReginaNN8500:49:30
323KuurmannKadriNN402000:49:42
324ParikIlmeNN50600:49:57
325JärvLauraNN8600:50:00
326TinnuriLiinaNN50700:49:52
327KõverikKristjanMM6800:50:11
328TurkKatreNN8700:49:57
329PilveCarmenNN402100:49:59
330SuurhansLiiseNTA2100:50:22
331RogenbaumNeleNN402200:50:15
332SahharovAndreiMPA3100:50:17
333SahharovDmitriMM6900:50:17
334KasemetsLilijaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN402300:50:29
335KotkasKerlynNN8800:50:48
336KurisKaisuNN8900:50:32
337KivariRasmusMPA3200:51:16
338RaudlaEsperRaudlaMM501000:51:23
339RaudlaMarikeRaudlaNN402400:51:23
340BinsolPeepMM7000:51:39
341OttMarjuNN9000:52:00
342ArutjunovaNiinaNN9100:52:00
343KangurKairiNN402500:51:57
344LabzinaErikaNN402600:51:52
345OtsAkselMPA3300:52:13
346LoktevaElenaNN402700:51:58
347SusiNadezdaNN402800:52:30
348LillepuuMartinMM7100:52:15
349BoomLiliNN451600:52:30
350PaulbergSebastianMPA3400:52:37
351LuikEvaNN9200:52:18
352MeijelChristina AnzelikaNTA2200:52:37
353VatselKarl JorvenMPA3500:52:42
354KundaRachel KarolinNTA2300:52:38
355RumpAlinaNN402900:52:50
356PajulaEvelinNN9300:52:57
357LukkKatriKliinik 32NN403000:53:10
358KahemMarikaNN9400:53:18
359FlorenAirisNN9500:53:22
360HelsteinTiinaNN50800:53:25
361PirnRainerMPA3600:54:22
362LaasKristelKliinik 32NN9600:54:20
363ReimetsMarleenNN9700:54:40
364ParveRikaNN9800:54:49
365SirelbuMaivoMPA3700:54:23
366MetsaruMaileeNTA2400:54:50
367MetsaruHarryMM55600:55:00
368TammLiivikaNN9900:54:50
369KruusimägiAivoMM55700:54:57
370RaidsaluReelikaNNN500:55:04
371KuningasHeiliRiigi Kaitseinvesteeringute KeskusNN10000:55:32
372PutkoPilleNN10100:55:09
373VangonenRainaNN403100:55:24
374SarapuuSirliRadisson Blu Hotel OlümpiaNN10200:55:36
375MüntAiliNN10300:56:04
376NovikovErikaNNN600:55:38
377MännikMaarikaNN10400:56:01
378PällMerleNN403200:56:01
379HüürMaarisNN55600:55:38
380PraatsMarisNTA2500:56:24
381PaabstelMari-LiisNTA2600:56:57
382KundlaKristiNN451700:56:43
383TammaruMartineCircle KNN451800:57:16
384TammeMonikaNN10500:57:13
385TomsonOlevMM55800:57:28
386TinnoHeleriNN403300:57:29
387PõldTiinaNN451900:57:46
388PäriKrislinNTA2700:58:04
389MeierElerinTallinna Saksa GümnaasiumNTA2800:58:00
390KaljurandKeiraNTA2900:59:19
391PuioPeeterMM402500:59:09
392PuioRagnarMPA3800:59:43
393SpitsonaJelenaI love running TallinnNN55701:00:12
394UmmelasKilliNN50901:00:31
395RemmelEveNN10601:00:36
396VarblaneTriinNTA3001:01:32
397OrpusMonikaNN10701:01:22
398EnnokAnnikaNN10801:01:23
399LiisEveNN452001:01:59
400KõivMallViljandi SõudeklubiNN55801:02:29

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.