7,7 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
120RebaneMehisMM3600:38:51
191RasselMehisMM4800:42:28
276BoulangerMélanieFRA ESNNN6800:46:54
426SarjasMerellNTA3101:23:24
419RahkemaMerikeNN11401:09:52
150KunglaMeritNN2900:40:52
205KallipMerjeNN50300:43:48
378PällMerleNN403200:56:01
303KaplasMerviNN65100:48:42
227StintMihkel1989MM5300:44:09
430LiisMihkelMPA4001:30:55
179AnniMihkelMM55500:42:14
38TiidemannMikkSK FortunaMM2000:32:16
52VintMirjamSisekaitseakadeemiaNN40200:33:59
259VestmanMonikaViljandi SõudeklubiNN401400:45:47
320KaringMonikaNN401900:49:30
384TammeMonikaNN10500:57:13
397OrpusMonikaNN10701:01:22
152MännisteMoonikaNN40500:41:19
347SusiNadezdaNN402800:52:30
245JuntsonNeleNN6000:45:05
331RogenbaumNeleNN402200:50:15
153HuntNeleNN3000:41:17
342ArutjunovaNiinaNN9100:52:00
401NoormägiNoelMPA3901:02:59
236PlatonovOlegMM5400:44:44
33MittOlevMM55200:31:57
385TomsonOlevMM55800:57:28
39KhrennikovaOlgaNN300:32:45
55KletsunOlga-NN800:34:04
109LeesÕnneEESTI ENERGIA SKNN45400:38:35
56PõldsaarPaulTulepuu.eeMM40800:34:08
11JalakasPeepSpartaMM800:28:47
340BinsolPeepMM7000:51:39
163KallipPeepMM55400:41:40
391PuioPeeterMM402500:59:09
18TajaPhilippeFRA ESNMM1200:30:07
132AbadiaPhilippeFRA ESNMM451100:40:11
372PutkoPilleNN10100:55:09
431VäinmaPilleNN403701:33:55
184ValkPilleNN50200:42:35
296VeeremetsPippaKalamaja PõhikoolNTA1800:47:49
232ÕunPiretRadisson BluNN5400:44:38
291PärtliPiretNN7500:47:31
1LehismetsPriitSportlasedMM100:25:08
354KundaRachel KarolinNTA2300:52:38
9LuiRagnarSK ProRunnerMMJ100:28:38
392PuioRagnarMPA3800:59:43
214KaskRailandMM402100:43:51
293TiitsRailiNN7600:47:38
417FreienthalRailiNN452201:09:04
188KesaRaimondMikitamäe Aironmään KlubiMM402000:42:53
270MölderkiviRainMM6000:46:14
169RiisimäeRainMM451500:42:00
373VangonenRainaNN403100:55:24
5KravetsRainerSK ProRunnerMPA100:27:35
96AmorRainerMM3000:37:04
361PirnRainerMPA3600:54:22
42ToomRainiMM40500:33:15
337KivariRasmusMPA3200:51:16
111JänesRasmusMM3300:38:32
123FlorenRasmusMPA1500:39:07
32OolmaRaudoSportlasedMM55100:31:47
65MändlaRaulTäppsportlasedMM45500:35:09
77KaljuraidRaulMM45900:35:58
93LillmetsRaulMPA1000:37:11
274SitskaRebecca KristelliNTA1600:46:38
370RaidsaluReelikaNNN500:55:04
404NoormägiReelikaNN403401:04:25
406RudisaarReelikaViking Line EestiNN11101:04:41
84MalmRegiinaNNJ100:36:19
322ReidlaReginaNN8500:49:30
202VatselRigoMM451700:43:19
308RaudseppRiinaNN8100:48:54
425KaurRiinaNN11501:21:23
364ParveRikaNN9800:54:49
171NovikRistoAnonüümsed kohvijoojadMM4500:42:05
114ToomeRitaNN45500:38:49
106LemendikRolandMM451000:37:59
309LiisRuudoMM50900:48:46
235BinderSamuelGE PowerMM402400:44:45
45SaaringSanderNõmme SKMPA200:33:36
70SepaSanderSisekaitseakadeemiaMM2500:35:13
278RaatsSandraNN6900:46:43
350PaulbergSebastianMPA3400:52:37
192HeiniöSeppoMM65200:42:56
183HolmSigneNN3900:42:42
246VergiSigridSisekaitseakadeemiaNNN300:45:05
126VaadeSiimMMN400:39:43
304KasoSiljaNN451200:48:59
149HolsmerSiljaNN40400:41:05
139KaljurandSilleNN2400:40:23
131TammeSilverMM4000:39:34
140JänesSilverMM4200:40:43
405SillandiSimona-CutiereNNJ601:04:52
408RämmeldSirjeNN501001:06:08
286ViruSirliNN7300:47:22
374SarapuuSirliRadisson Blu Hotel OlümpiaNN10200:55:36
49KimerlingSlavomirMM50200:33:42
284KruusaluSofiaNNJ400:47:07

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.