7,7 km

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
1LehismetsPriitSportlasedMM100:25:08
5KravetsRainerSK ProRunnerMPA100:27:35
7HummalErkkiSparta SpordiseltsMM40100:27:43
9LuiRagnarSK ProRunnerMMJ100:28:38
14TibarMarionSparta/ MarshNN100:29:15
17RuusaleppKarl AugustTartu Ülikooli SpordiklubiMMN100:29:48
24ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:30:42
26PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:30:43
27SootsViivi-AnneTreeningpartner DiadoraNN45100:30:44
32OolmaRaudoSportlasedMM55100:31:47
37KarroSvenMM50100:32:14
303KaplasMerviNN65100:48:42
310VeskiLeeloNN60100:49:04
84MalmRegiinaNNJ100:36:19
85KaljusaluKärtynNTA100:36:05
87BernatGalinaNN55100:36:27
90SeleznjovaJuliaNN75100:36:33
94SchmidtKaarelMM65100:37:14
108KardakovAleksandrMM60100:38:00
420IllusTiiuNN70101:11:48
421LintsiMartMM70101:11:44
428ErilaidVäinoMM75101:25:06
180BergmannKristaNN50100:42:44
213RümmelKelliNNN100:43:51
2KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM200:26:01
13PiirsaluMeelisMM40200:29:13
20VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN200:30:16
25PappelJaanusMM45200:30:43
28ThorelAymericFRA ESNMMN200:31:11
33MittOlevMM55200:31:57
45SaaringSanderNõmme SKMPA200:33:36
49KimerlingSlavomirMM50200:33:42
52VintMirjamSisekaitseakadeemiaNN40200:33:59
60VolensMaretNN45200:34:24
89LuiDagmarProrunnerNNJ200:36:50
98KasoLiis-MariiNTA200:37:34
409ToigerEneNN60201:05:56
412RaamatIraeraisikNN65201:06:53
184ValkPilleNN50200:42:35
186KäbaAiviNN55200:42:55
192HeiniöSeppoMM65200:42:56
220PiirsaluEvelinNNN200:44:33
233LillsooTriinTallinna 21 koolNNJ300:44:44
246VergiSigridSisekaitseakadeemiaNNN300:45:05
3KruutTaaviSportlasedMM300:26:08
19KoppelKaidoBronx Wood OÜMM40300:30:12
36LillmetsÜllarMM45300:32:05
39KhrennikovaOlgaNN300:32:45
48SildTristan AikTreeningpartner Diadora NoortetiimMPA300:33:42
57TuruKaljoMM50300:34:15
86NõmmMargeTäppsportlasedNN45300:36:25
102MaxwellJohannaSK ProRunnerNTA300:37:22
112KariAndreeSK Haljala MMN300:38:35
135Mets-RaudlaKristaNN40300:40:16
136PaabstelJuhanMM55300:40:14
413RaamatViktoreraisikMM65301:07:04
424PäriAnuNN60301:17:40
205KallipMerjeNN50300:43:48
218RelvikEveNN55300:44:02
4LundverMardoMM400:26:10
264MatlaEllenNN55400:46:14
265KangurKellyNNN400:45:57
284KruusaluSofiaNNJ400:47:07
30PangAndresTäppsportlasedMM40400:31:16
288NeljandKatrinNN50400:46:55
41RajuHeidiNN400:32:57
46KasemaaAlariTreeningpartnerMM45400:33:38
54HudilainenEerikTREENINGPARTNER/DIADORA NOORTETIIMMPA400:34:06
63AinsaarAinSpartaMM50400:34:40
109LeesÕnneEESTI ENERGIA SKNN45400:38:35
126VaadeSiimMMN400:39:43
137JõeAnniSK RADANTA400:40:25
149HolsmerSiljaNN40400:41:05
414IllusAntsMM65401:08:29
163KallipPeepMM55400:41:40
6MasikTambetSK KolepahaMM500:27:38
277JõesaarAivoNN55500:46:32
42ToomRainiMM40500:33:15
43NesterkoMariaNN500:33:06
58NutovKevinKoigi KoolMPA500:33:57
317TombandMarelleNNJ500:49:22
318KurisKerstiNN50500:49:37
65MändlaRaulTäppsportlasedMM45500:35:09
67SiimIvoMM50500:35:24
114ToomeRitaNN45500:38:49
370RaidsaluReelikaNNN500:55:04
144ButorinaAnastassiaNTA500:40:47
152MännisteMoonikaNN40500:41:19
179AnniMihkelMM55500:42:14
8SnitsarenkoTarassTreeningpartnerMM600:28:31
44ElmanovitšErikMM40600:33:18
51PreemTriinSEB/SpartaNN600:33:50
68KukkKasparMPA600:35:12
324ParikIlmeNN50600:49:57
69VeeremaaMarek1. JalaväebrigaadMM45600:35:14
367MetsaruHarryMM55600:55:00
118VolmersonKaireNN45600:39:00
376NovikovErikaNNN600:55:38
379HüürMaarisNN55600:55:38
405SillandiSimona-CutiereNNJ601:04:52

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.