7,7 km

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
290SarjasAaronMPA2800:47:26
229ZulfukarovaAdelinaSportlasedNTA1100:44:28
375MüntAiliNN10300:56:04
168OtsAimar-AlarikMM451400:41:58
63AinsaarAinSpartaMM50400:34:40
407HulkkoAireNN403501:04:47
159PüssAiriNN45700:41:19
359FlorenAirisNN9500:53:22
24ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:30:42
186KäbaAiviNN55200:42:55
277JõesaarAivoNN55500:46:32
369KruusimägiAivoMM55700:54:57
124RandmaaAkoMPA1600:39:22
345OtsAkselMPA3300:52:13
119AntonAlarSportlasedMM401400:38:43
46KasemaaAlariTreeningpartnerMM45400:33:38
95KudeviitaAleksanderHC VipersMPA1100:37:19
108KardakovAleksandrMM60100:38:00
145ŠavrovaAleksandraNN2700:40:47
355RumpAlinaNN402900:52:50
72AllmägiAloMM2600:35:29
144ButorinaAnastassiaNTA500:40:47
255MõttusAnderMPA2500:45:33
112KariAndreeSK Haljala MMN300:38:35
332SahharovAndreiMPA3100:50:17
161KletsunAndrei-MM4400:41:48
30PangAndresTäppsportlasedMM40400:31:16
199KokkAndresMM451600:43:05
280AviAndrusMM6200:46:32
148AnnimäeAndrusAnnimets MM401600:41:07
143AdamsonAnetNN2600:40:18
222MihhailovaAngelinaNTA1000:44:32
249TetergovaAnnaSwedbankNN6100:44:58
105KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN1600:38:17
170PlatonovAnnaNN3500:41:42
228VõsuAnna MariaNordecon ASNN5200:44:22
209TammikAnna-MariaNTA800:43:56
88RebaneAnnagreteTäppsportlasedNN1400:36:34
26PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:30:43
302KõivAnne-LyJõgeva MÜNN8000:48:18
137JõeAnniSK RADANTA400:40:25
398EnnokAnnikaNN10801:01:23
269SahharovAntonMPA2700:46:12
414IllusAntsMM65401:08:29
416KruusimägiAnuNN55901:08:38
424PäriAnuNN60301:17:40
154CarpentierArnaudFRA ESNMM4300:41:33
251KaseniitArnoSillamäe H, K ja Spordi SeltsMM50800:45:25
160LokotarArviMM50700:41:18
12ValdmannAskoSpartaMM900:29:05
187ArmandAudreyFRA ESNNN4000:42:55
311KõonurmAveNN8200:49:21
28ThorelAymericFRA ESNMMN200:31:11
133MezzouriAzzedineFRA ESNMM4100:40:12
129BeaumerBenjaminFRA ESNMM3900:40:02
316SaunBertMPA3000:49:22
402RaidsaluBirgitNN10901:03:02
210KuikCareelika LiisiNN4800:44:11
329PilveCarmenNN402100:49:59
193KolomainenCarmenNN4100:42:47
352MeijelChristina AnzelikaNTA2200:52:37
89LuiDagmarProrunnerNNJ200:36:50
206ValgeDagneNN4600:43:45
217WinklerDanielMM5100:43:57
223ÕunDeivilMM5200:44:24
215Pereyra KröllDeviNN4900:43:46
315JurkinaDianaNTA2000:49:30
16ŠapovalovDmitriMM1100:29:40
333SahharovDmitriMM6900:50:17
156SuitsEdaNN3100:41:08
54HudilainenEerikTREENINGPARTNER/DIADORA NOORTETIIMMPA400:34:06
279OtsEleNN7000:46:58
432MaasikasEleanorBellusNTA3301:55:02
243LinkmannEleanoraNTA1200:44:55
230LindElenNN5300:44:47
346LoktevaElenaNN402700:51:58
389MeierElerinTallinna Saksa GümnaasiumNTA2800:58:00
221LillesEliNN5100:44:36
264MatlaEllenNN55400:46:14
429KalmetsEllenNN11601:27:16
409ToigerEneNN60201:05:56
44ElmanovitšErikMM40600:33:18
285PajoErikaNTA1700:47:02
344LabzinaErikaNN402600:51:52
376NovikovErikaNNN600:55:38
7HummalErkkiSparta SpordiseltsMM40100:27:43
242PajuväliErmoMM5600:44:46
83HelemäeEroMM401000:36:18
338RaudlaEsperRaudlaMM501000:51:23
351LuikEvaNN9200:52:18
128UibopuuEvaNN2000:39:45
395RemmelEveNN10601:00:36
399LiisEveNN452001:01:59
218RelvikEveNN55300:44:02
356PajulaEvelinNN9300:52:57
219AasamäeEvelinNN5000:44:11
220PiirsaluEvelinNNN200:44:33
201PajoFelixMPA2300:43:21
78OtsFredMPA800:35:57
87BernatGalinaNN55100:36:27

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.