7,7 km

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
219AasamäeEvelinNN5000:44:11
263AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN451100:45:43
132AbadiaPhilippeFRA ESNMM451100:40:11
29Abdi-JamaMahamoudFRA ESNMM1600:31:17
143AdamsonAnetNN2600:40:18
172AimlaGerliNN3600:41:56
63AinsaarAinSpartaMM50400:34:40
72AllmägiAloMM2600:35:29
305AltojaJaagupMPA2900:49:08
96AmorRainerMM3000:37:04
179AnniMihkelMM55500:42:14
148AnnimäeAndrusAnnimets MM401600:41:07
119AntonAlarSportlasedMM401400:38:43
187ArmandAudreyFRA ESNNN4000:42:55
342ArutjunovaNiinaNN9100:52:00
280AviAndrusMM6200:46:32
129BeaumerBenjaminFRA ESNMM3900:40:02
180BergmannKristaNN50100:42:44
87BernatGalinaNN55100:36:27
235BinderSamuelGE PowerMM402400:44:45
340BinsolPeepMM7000:51:39
349BoomLiliNN451600:52:30
276BoulangerMélanieFRA ESNNN6800:46:54
144ButorinaAnastassiaNTA500:40:47
154CarpentierArnaudFRA ESNMM4300:41:33
97DebeerStéphaneFRA ESNMM3100:37:21
47DebouitStevenFRA ESNMM2200:33:40
174Eljas-TaalKatreFB jooksmineNN40600:42:19
44ElmanovitšErikMM40600:33:18
398EnnokAnnikaNN10801:01:23
411Erikson-KivesteHeddiKoigi KoolNN11201:06:06
428ErilaidVäinoMM75101:25:06
359FlorenAirisNN9500:53:22
123FlorenRasmusMPA1500:39:07
127FlorenMargusMM401500:39:38
134FomitševaIrinaNN2200:40:07
417FreienthalRailiNN452201:09:04
116GledelJean-Fran?oisFRA ESNMM3400:39:00
294HanschmidtKelliNN7700:47:46
192HeiniöSeppoMM65200:42:56
299HeinlaTriinNN401800:48:32
83HelemäeEroMM401000:36:18
360HelsteinTiinaNN50800:53:25
183HolmSigneNN3900:42:42
149HolsmerSiljaNN40400:41:05
54HudilainenEerikTREENINGPARTNER/DIADORA NOORTETIIMMPA400:34:06
407HulkkoAireNN403501:04:47
7HummalErkkiSparta SpordiseltsMM40100:27:43
153HuntNeleNN3000:41:17
197HuntKajaNN4400:43:00
379HüürMaarisNN55600:55:38
414IllusAntsMM65401:08:29
420IllusTiiuNN70101:11:48
266JagantKairiRSK SportkundaNTA1400:46:25
76JagantMargoRSK SportkundaMPA700:36:02
200JagantKaidiRSK SportkundaNTA700:43:39
423JakobsonJanikaTartu Arctic SpordiklubiNN452301:15:43
11JalakasPeepSpartaMM800:28:47
111JänesRasmusMM3300:38:32
140JänesSilverMM4200:40:43
325JärvLauraNN8600:50:00
137JõeAnniSK RADANTA400:40:25
277JõesaarAivoNN55500:46:32
272JõgiKarinAS Merko Ehitus EestiNN401600:46:06
245JuntsonNeleNN6000:45:05
314JurkinaJuliaNTA1900:49:30
315JurkinaDianaNTA2000:49:30
253KaasikKaritSwedbanki Spordiklubi NN6300:45:23
186KäbaAiviNN55200:42:55
319KaegasIngridNN451500:49:42
358KahemMarikaNN9400:53:18
194KahurKristiinaHC Management ConsultingNN45900:43:00
81KairiteInnaTulepuu.eeNN1200:36:11
282KaldeKailyNN7100:47:12
237KaljendMarekMM5500:44:47
77KaljuraidRaulMM45900:35:58
390KaljurandKeiraNTA2900:59:19
139KaljurandSilleNN2400:40:23
85KaljusaluKärtynNTA100:36:05
2KallasteJaanusTreeningpartner/AdidasMM200:26:01
163KallipPeepMM55400:41:40
205KallipMerjeNN50300:43:48
175KallisMartViking Line EestiMM4600:42:06
429KalmetsEllenNN11601:27:16
275KanarbikLauriLEASMM6100:46:48
265KangurKellyNNN400:45:57
343KangurKairiNN402500:51:57
303KaplasMerviNN65100:48:42
212KaptenKai-MelliNTA900:43:37
71KarbeJanekMM45700:35:25
108KardakovAleksandrMM60100:38:00
112KariAndreeSK Haljala MMN300:38:35
185KariKristjanVikeMPA2100:42:49
320KaringMonikaNN401900:49:30
37KarroSvenMM50100:32:14
164KaruUrmasMM451200:42:01
46KasemaaAlariTreeningpartnerMM45400:33:38
334KasemetsLilijaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN402300:50:29
251KaseniitArnoSillamäe H, K ja Spordi SeltsMM50800:45:25
214KaskRailandMM402100:43:51

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.