7,7 km 2016

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
191LillendLisetteNTA700:45:06
216LauriRaivoMM50700:46:43
230SallKadriNN45700:47:55
10RehelemStevenTreeningpartnerMM700:28:33
32GreenbaumJannoMM40700:31:46
302SõmerSiretNN50700:54:41
47HeinaruMarisTreeningpartnerNN700:34:06
306HüürMaarisNN55700:55:06
66SildAnvarMPA700:36:07
334TauriainenTeija1964NN50801:00:23
343AhlbergLjubovNN55801:04:35
136VooglaidTerjeTallinna Konstantin Pätsi VabaõhukoolNN40800:41:39
143KokkAndresMM45800:41:51
204SitskaRebecca KristelliNTA800:46:14
242KaegasIngridNN45800:48:36
11HellermaAndresMM800:28:54
37HaviAivarMM40800:32:44
304OjastuRomanTartu Kurtide Spordiselts KaarMM50800:54:48
57PiikMirjamTäppsportlasedNN800:35:16
72LõokeRichard21CC TriatloniklubiMPA800:36:28
337PiltHeliNN50901:01:36
349KruusimägiAnuNN55901:06:31
151Mets-RaudlaKristaNN40900:42:13
152VatselRigoMM45900:42:14
262MägiAnneNN45900:49:44
12ValdmannAskoMM900:29:06
268RaudseppGetrinVäike-MaarjaNTA900:50:06
53MägiIndrekMM40900:35:10
67ToomelKerliNN900:36:08
74KokkGeorgMPA900:36:31
330PirnMeelisMM50900:58:15
338LepiksaarTiiuNN501001:01:39
364KaurRiinaNN551001:15:41
184TaalKatreFB JooksmineNN401000:44:38
193KasoKaiusMM451000:45:14
13RõukMargusMM1000:29:20
277ToodoPilleNN451000:51:47
298BartKarolinaNTA1000:54:11
69MändlaRaulTäppsportlasedMM401000:36:19
70NesterkoMariaNN1000:36:19
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
79MäeRandoVIKEMPA1100:36:46
81SiimonLindaNN1100:37:06
199NoorväliUrsulaSK JooksupartnerNN401100:45:44
15KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM1100:29:35
280RaidKristaNN451100:51:59
303TarbeReelikaNTA1100:54:41
73RüütaluJanekSpartaMM401100:36:29
82KangurMathiasMPA1200:37:10
93AarnaKristiinaSpartaNN1200:37:52
214KäärHediNN401200:46:39
17PaabstelJuhanSpartaMM1200:29:47
286PiltEvaNN451200:52:31
308AabreldaalTriinNTA1200:55:09
76TaluKristjanVõsu ParmMM401200:36:40
78TollHugoTäppsportlasedMM401300:36:43
83LILLMETSRAULMPA1300:37:12
96KruusmannGeidiVäike-MaarjaNN1300:38:03
239KullSirlisNN401300:48:15
19TreierTarvoMM1300:29:55
301DemtsenkoIrinaSpordiseltsNN451300:54:33
320PraatsMarisNTA1300:56:34
84MONESMartinMPA1400:37:12
86ToomRainiMM401400:37:22
100PärnKerliNN1400:38:30
358RoosLailiNN451401:10:52
247VaikloEppArtman RacingNN401400:49:01
20KaurTaunoMM1400:30:23
325PaabstelMari-LiisSpartaNTA1400:57:39
336KaljurandKeiraNTA1501:01:32
91AruMarekFysioArtMM401500:37:42
97SaaringSandreNõmme SuusaklubiMPA1500:38:07
102VauKätlinTreeningpartnerNN1500:38:48
251põldmaamalveG4S spordiklubiNN401500:49:07
22KulbasOliverTäppsportlasedMM1500:30:28
344NeemeVictoriaNTA1601:04:35
104TurjaKristelSaaremaa MatkaklubiNN1600:39:02
108RaudStenMPA1600:39:33
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
253JõgiKarinNN401600:49:13
24AllmägeAloMM1600:30:42
351MaisteMiriam IrisNTA1701:07:01
105LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1700:39:08
144RandlaneSvenMM401700:41:53
170VirveMarlonMPA1700:43:44
254PressAnuNN401700:49:16
26VäärtnõuAivarMM1700:30:58
352VeimannLisetteNTA1801:07:01
111KukliKaireNN1800:39:38
171SalusteJaanMM401800:43:46
174GreenbaumHenriMPA1800:43:59
256GutmanKatrinNN401800:49:20
27LeemetRaidoMM1800:31:01
357KokkGreteliisNTA1901:10:01
115KunglaMeritNN1900:39:52
176KariKristjanVIKEMPA1900:44:03
195MölderJüriMM401900:45:34
278PENTPIRETNN401900:51:54
34JürjenAndresMM1900:31:52
366RuukezAasaNTA2001:34:26

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.