7,7 km 2016

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
286PiltEvaNN451200:52:31
287RummAnnikaNN8800:52:50
32GreenbaumJannoMM40700:31:46
288MaurerRaimMMN400:53:04
33KuslapMinnaNN400:31:51
289UrvastAetNN8900:53:12
34JürjenAndresMM1900:31:52
290KaringMonikaNN402000:53:34
35IluTaaviMM2000:32:15
291TalliMarionNN9000:53:38
36KusmaRomanMM50100:32:41
292KiisRaivoMM60300:53:46
37HaviAivarMM40800:32:44
38SildTristan AikMPA100:32:55
294KurisKerstiNN50500:53:56
39PaesaluSanderMMN100:33:07
40LaasmägiHandoMM2100:33:13
296RaudseppRiinaNN9100:54:05
297PeetermannÜlleNN50600:54:06
42KelkMartMM2300:33:26
298BartKarolinaNTA1000:54:11
43KaegasRogerMPA200:33:34
299KõivAnne-LyNN9200:54:11
44KullamägiKarmoMM2400:33:35
300OrpusMonikaNN9300:54:31
46LeibenauHeleriNN600:34:00
302SõmerSiretNN50700:54:41
303TarbeReelikaNTA1100:54:41
48AabreldaalRobinMPA300:34:21
305Bart-BaklanovaAlesjaNN9400:55:05
50RaamMärtMM2600:34:38
306HüürMaarisNN55700:55:06
51KannelRannoMPA400:34:53
307ErgMargitNN9500:55:08
52KaljusaluKärtynNTA100:35:06
308AabreldaalTriinNTA1200:55:09
53MägiIndrekMM40900:35:10
54MägiRaitMPA500:35:10
310ArosAireNN402200:55:19
55KulbasRistoMM60100:35:10
311ArosRalfMPA2900:55:19
56HeinapuuMihkelMM2700:35:12
312KruusimägiAivoMM55400:55:26
58EinbergRaimoMM2800:35:19
314VahkalGailiNN9800:55:43
59AdratDagnarMM2900:35:37
315LauriHelenNN9900:55:47
316treieregertMPA3000:55:48
317MetsaruHarryMM55500:56:12
318TammeMonikaNN10000:56:28
63RehtlaKadri-LiisNNN100:35:53
319JärvelaMarjuNN402300:56:31
320PraatsMarisNTA1300:56:34
65MartjuševJevgeniMM3100:36:01
321KiisMarkoMM6700:56:51
66SildAnvarMPA700:36:07
322KiisHelenNN402400:56:52
67ToomelKerliNN900:36:08
323KebaTriinuNNJ200:57:03
68SiimIvoMM50200:36:09
324KebaAndresMM402000:57:07
70NesterkoMariaNN1000:36:19
326EnnokAnnikaNN10100:57:41
327KundlaKristiNN402500:57:47
328LuikEva NN10200:57:55
329VangonenRainaNN10300:57:57
74KokkGeorgMPA900:36:31
330PirnMeelisMM50900:58:15
75JaakosnOliverMM3200:36:40
332PromenAnettNN10400:59:22
333KiisViiveNN60400:59:53
334TauriainenTeija1964NN50801:00:23
141LõokePeeter21CC TriatloniklubiMM45700:41:49
72LõokeRichard21CC TriatloniklubiMPA800:36:28
125TurbKristiina3 Step ITNN2400:40:51
130MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM50400:41:19
30TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMMJ200:31:21
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
183NovikRistoAnonüümsed kohvijoojadMM5200:44:27
121ViltMirjeAQVA spordiklubiNN40600:40:17
87KarjusKaidoArtman RacingMM45200:37:22
247VaikloEppArtman RacingNN401400:49:01
200PärtliPiretAS HKScan EstoniaNN5100:45:51
61RasvaGregorAudentesMPA600:35:49
64MattisenGuidoBellfireMM3000:35:58
309KõpperKaijaEesti AGA SpordiklubiNN9600:55:16
41RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM2200:33:22
60PartsJaanikaElisa SpordiklubiNN40200:35:39
346TiganeMerleEnics Eesti ASNN402601:05:18
113VolmersonKaireFB JooksmineNN40500:39:43
184TaalKatreFB JooksmineNN401000:44:38
91AruMarekFysioArtMM401500:37:42
173loostraivoG4S spordiklubiMM5000:43:57
251põldmaamalveG4S spordiklubiNN401500:49:07
224SalusteJüriKiilimotoMPA2400:47:09
295SalusteMurelKiilimotoNN402100:53:59
14BõkovRainerKJK ViKe/RRGMMJ100:29:26
80JaaskaFrediKoidu SuusaklubiMM3300:37:00
217JaaskaKasparKoidu SuusaklubiMPA2200:46:50

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.