7,7 km 2016

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
167IvainenKristiNN4100:43:35
166SoppIndrekMM4900:43:16
165MurumaaKarmel KaiNTA600:43:14
164ReimannAnuNNJ100:43:13
163ValgeDagneNN4000:43:08
162PetersonIlonaTreeningpartnerNN3900:43:01
161leidas-meeritsjaanaNN3800:42:54
160KaljurandSilleNN3700:42:53
159KukkMartinMM4800:42:49
158SarkansKaijaNN45400:42:41
157KuleshovaAnnaSPARTA SSNN3600:42:34
156LepiksaarMirjamNN3500:42:31
155JõeAnniSK RadaNTA500:42:29
154JõuluAnuTurba Running ClubNN3400:42:28
153MeeritsMihkelMM4700:42:15
152VatselRigoMM45900:42:14
151Mets-RaudlaKristaNN40900:42:13
150ÕunapuuMaarjaNN3300:42:13
149MarksonMirjaNN3200:42:11
148JänesRasmusMM4600:42:08
147JänesSilverMM4500:42:03
146MaasaluLauraNN3100:41:58
145AllerAndresMM4400:41:55
144RandlaneSvenMM401700:41:53
143KokkAndresMM45800:41:51
142LoitMaiNN3000:41:50
141LõokePeeter21CC TriatloniklubiMM45700:41:49
140RoastoMaia-MariNN2900:41:48
139AugMerveNN2800:41:42
138KallipPeepMM55300:41:41
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
136VooglaidTerjeTallinna Konstantin Pätsi VabaõhukoolNN40800:41:39
135MetsarMargeNN40700:41:37
134UukkiviMariannNN2700:41:35
133HeiniöSeppoMM65200:41:24
132KasoLiis-MariiNTA400:41:24
131ÖverausVeikoMM45600:41:22
130MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM50400:41:19
129MurdveeBettiVeeväitlusklubiNN2600:41:10
128PüssAiriNN45300:41:02
127ToimeKelliNN2500:41:01
126AabreldaalSvenMM50300:40:52
125TurbKristiina3 Step ITNN2400:40:51
124NõguLiisiNN2300:40:51
123HangKaijaNN2200:40:43
122PüssKristelNN2100:40:22
121ViltMirjeAQVA spordiklubiNN40600:40:17
120PlagnaudMeri-LillNTA300:40:15
119KaupmeesKarlMM4300:40:14
118KalmuSiimTurba Running ClubMM4200:40:06
117LeheKaroliinaNN2000:39:58
116AdratKalleTapaMM45500:39:56
115KunglaMeritNN1900:39:52
114HäelmeRaigoVeeväitlusklubiMM4100:39:46
113VolmersonKaireFB JooksmineNN40500:39:43
112RuutoMartinMM4000:39:42
111KukliKaireNN1800:39:38
110LemendikRolandMM45400:39:35
109SuurnaRanelSpartaMM3900:39:34
108RaudStenMPA1600:39:33
107MaasaluKristjanMM3800:39:31
106RumpHarryMM3700:39:28
105LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1700:39:08
104TurjaKristelSaaremaa MatkaklubiNN1600:39:02
103PaabstelJuhanMM55200:38:55
102VauKätlinTreeningpartnerNN1500:38:48
101KardakovAleksandrMM55100:38:37
100PärnKerliNN1400:38:30
99AnveltMeelisMM3600:38:25
98SchoonoordBiancaNN40400:38:22
97SaaringSandreNõmme SuusaklubiMPA1500:38:07
96KruusmannGeidiVäike-MaarjaNN1300:38:03
95ToomeRitaNN45200:37:58
94LääNEMAIDUMM65100:37:57
93AarnaKristiinaSpartaNN1200:37:52
92LuiDagmarProRunnerNTA200:37:49
91AruMarekFysioArtMM401500:37:42
90PaukkuLehoMM3500:37:40
89KoorUrmasMM45300:37:32
88VeermetsAnuNN45100:37:25
87KarjusKaidoArtman RacingMM45200:37:22
86ToomRainiMM401400:37:22
85OjokasMartinMM3400:37:18
84MONESMartinMPA1400:37:12
83LILLMETSRAULMPA1300:37:12
82KangurMathiasMPA1200:37:10
81SiimonLindaNN1100:37:06
80JaaskaFrediKoidu SuusaklubiMM3300:37:00
79MäeRandoVIKEMPA1100:36:46
78TollHugoTäppsportlasedMM401300:36:43
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
76TaluKristjanVõsu ParmMM401200:36:40
75JaakosnOliverMM3200:36:40
74KokkGeorgMPA900:36:31
73RüütaluJanekSpartaMM401100:36:29
72LõokeRichard21CC TriatloniklubiMPA800:36:28
71BernatGalinaTreeningpartnerNN55100:36:24
70NesterkoMariaNN1000:36:19
69MändlaRaulTäppsportlasedMM401000:36:19
68SiimIvoMM50200:36:09

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.