7,7 km 2016

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
49AllmägiaapSK RadaMM2500:34:21
366RuukezAasaNTA2001:34:26
233MõttusAdrianMPA2500:47:59
289UrvastAetNN8900:53:12
198MetsamaaAiliNN55300:45:36
310ArosAireNN402200:55:19
128PüssAiriNN45300:41:02
26VäärtnõuAivarMM1700:30:58
28ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:31:14
37HaviAivarMM40800:32:44
196LiivarandAiveNN4900:45:35
175KäbaAiviNN55200:44:01
312KruusimägiAivoMM55400:55:26
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
101KardakovAleksandrMM55100:38:37
305Bart-BaklanovaAlesjaNN9400:55:05
24AllmägeAloMM1600:30:42
238MõttusAnderMPA2600:48:09
177KariAndreeMMN200:44:03
143KokkAndresMM45800:41:51
145AllerAndresMM4400:41:55
11HellermaAndresMM800:28:54
34JürjenAndresMM1900:31:52
324KebaAndresMM402000:57:07
206TaalAndrisMPA2100:46:17
350TiganeAndrusMM402101:06:55
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
332PromenAnettNN10400:59:22
157KuleshovaAnnaSPARTA SSNN3600:42:34
231VõsuAnna MariaNN6100:47:56
270KilkAnnaliisNN7700:50:18
212JaaniAnneNN55400:46:35
262MägiAnneNN45900:49:44
331KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LütseumNN60300:59:02
31PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:31:34
299KõivAnne-LyNN9200:54:11
155JõeAnniSK RadaNTA500:42:29
227NõguAnniNN5900:47:37
189VeissonAnnikaSpartaNN4800:44:56
287RummAnnikaNN8800:52:50
326EnnokAnnikaNN10100:57:41
219PaulusAntonMPA2300:46:57
261MeritsAntonMM6500:49:36
360IllusAntsMM65301:12:10
88VeermetsAnuNN45100:37:25
349KruusimägiAnuNN55901:06:31
154JõuluAnuTurba Running ClubNN3400:42:28
164ReimannAnuNNJ100:43:13
254PressAnuNN401700:49:16
66SildAnvarMPA700:36:07
1JõesooArgoMM100:24:41
178KaseniitArnoSillamäe Hariduse, kultuuri ja spordi seltsMM50500:44:06
12ValdmannAskoMM900:29:06
129MurdveeBettiVeeväitlusklubiNN2600:41:10
98SchoonoordBiancaNN40400:38:22
92LuiDagmarProRunnerNTA200:37:49
59AdratDagnarMM2900:35:37
163ValgeDagneNN4000:43:08
30TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMMJ200:31:21
192ÕunDeivilTVJMM5400:45:13
62KannelEditOK NormaNN40300:35:50
316treieregertMPA3000:55:48
211MesipuuEha-KaiNN5300:46:34
201AruElinaNNN300:46:08
267ÕunapuuEneÕunapuu KlubiNN55600:50:02
247VaikloEppArtman RacingNN401400:49:01
271NovikovErikaNNN500:50:43
245alasaluesterOmniva SKNN6400:48:53
179UibopuuEvaNN4300:44:12
286PiltEvaNN451200:52:31
328LuikEva NN10200:57:55
228ÕisEveNN55500:47:44
80JaaskaFrediKoidu SuusaklubiMM3300:37:00
313KasuGaidiProRunnerNN9700:55:32
314VahkalGailiNN9800:55:43
71BernatGalinaTreeningpartnerNN55100:36:24
284OtsaGeaNN8600:52:31
96KruusmannGeidiVäike-MaarjaNN1300:38:03
74KokkGeorgMPA900:36:31
266ÕunapuuGerliÕunapuu KlubiNN7600:49:57
268RaudseppGetrinVäike-MaarjaNTA900:50:06
61RasvaGregorAudentesMPA600:35:49
357KokkGreteliisNTA1901:10:01
64MattisenGuidoBellfireMM3000:35:58
203PihlakGunnarMPA2000:46:13
293LesimannGüntherNutribulletMM6600:53:54
40LaasmägiHandoMM2100:33:13
168KoklaHanna MariaNNN200:43:37
106RumpHarryMM3700:39:28
317MetsaruHarryMM55500:56:12
354Erikson-KivesteHeddiNN10901:08:18
214KäärHediNN401200:46:39
283SammelHele-MaiNN8500:52:14
315LauriHelenNN9900:55:47
322KiisHelenNN402400:56:52
46LeibenauHeleriNN600:34:00
337PiltHeliNN50901:01:36
197PeetermannHeliNN5000:45:36
174GreenbaumHenriMPA1800:43:59
78TollHugoTäppsportlasedMM401300:36:43

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.