7,7 km 2016

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
76TaluKristjanVõsu ParmMM401200:36:40
79MäeRandoVIKEMPA1100:36:46
176KariKristjanVIKEMPA1900:44:03
114HäelmeRaigoVeeväitlusklubiMM4100:39:46
129MurdveeBettiVeeväitlusklubiNN2600:41:10
96KruusmannGeidiVäike-MaarjaNN1300:38:03
268RaudseppGetrinVäike-MaarjaNTA900:50:06
192ÕunDeivilTVJMM5400:45:13
118KalmuSiimTurba Running ClubMM4200:40:06
154JõuluAnuTurba Running ClubNN3400:42:28
2KallasteJaanusTreeningpartner - AdidasMM200:25:26
102VauKätlinTreeningpartnerNN1500:38:48
162PetersonIlonaTreeningpartnerNN3900:43:01
5DubrovskiJanTreeningpartnerMM400:28:05
10RehelemStevenTreeningpartnerMM700:28:33
47HeinaruMarisTreeningpartnerNN700:34:06
71BernatGalinaTreeningpartnerNN55100:36:24
345TiganeJaan-EerikTelia SpordiklubiMPA3201:05:18
341IlvesViktorTartu Kurtide Spordiselts KaarMM70101:03:09
304OjastuRomanTartu Kurtide Spordiselts KaarMM50800:54:48
78TollHugoTäppsportlasedMM401300:36:43
16PartsPriitTäppsportlasedMM40400:29:38
22KulbasOliverTäppsportlasedMM1500:30:28
23LepikKaiaTäppsportlasedNN200:30:28
25VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN300:30:55
28ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:31:14
57PiikMirjamTäppsportlasedNN800:35:16
69MändlaRaulTäppsportlasedMM401000:36:19
116AdratKalleTapaMM45500:39:56
331KüüsmaaAnneTallinna Prantsuse LütseumNN60300:59:02
136VooglaidTerjeTallinna Konstantin Pätsi VabaõhukoolNN40800:41:39
361JermakovaTatjanaSpordiseltsNN402701:13:02
301DemtsenkoIrinaSpordiseltsNN451300:54:33
15KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM1100:29:35
18TibarMarionSparta/MarshNN100:29:52
157KuleshovaAnnaSPARTA SSNN3600:42:34
93AarnaKristiinaSpartaNN1200:37:52
109SuurnaRanelSpartaMM3900:39:34
189VeissonAnnikaSpartaNN4800:44:56
3JürsSanderSpartaMM300:25:56
8KüünrussReemetSpartaMM40200:28:22
17PaabstelJuhanSpartaMM1200:29:47
45PaulusSiljaSpartaNN500:33:51
325PaabstelMari-LiisSpartaNTA1400:57:39
73RüütaluJanekSpartaMM401100:36:29
155JõeAnniSK RadaNTA500:42:29
49AllmägiaapSK RadaMM2500:34:21
105LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN1700:39:08
199NoorväliUrsulaSK JooksupartnerNN401100:45:44
31PalmAnne-LySK JooksupartnerNN40100:31:34
178KaseniitArnoSillamäe Hariduse, kultuuri ja spordi seltsMM50500:44:06
104TurjaKristelSaaremaa MatkaklubiNN1600:39:02
169AavikLiinaRadisson Blu Hotel OlümpiaNN45500:43:40
188ÕunPiretRadisson BluNN4700:44:55
92LuiDagmarProRunnerNTA200:37:49
313KasuGaidiProRunnerNN9700:55:32
29PõldsaarPaulPersonaaltreeningud.eeMM40600:31:15
255VarisKrislinPERINN7000:49:19
266ÕunapuuGerliÕunapuu KlubiNN7600:49:57
267ÕunapuuEneÕunapuu KlubiNN55600:50:02
245alasaluesterOmniva SKNN6400:48:53
62KannelEditOK NormaNN40300:35:50
274MetsKristelNutribulletNN7900:51:30
293LesimannGüntherNutribulletMM6600:53:54
97SaaringSandreNõmme SuusaklubiMPA1500:38:07
273AlamaaOlgaLHVNN7800:51:27
220LiigandPiiakorp! AmicitiaNN5500:47:02
80JaaskaFrediKoidu SuusaklubiMM3300:37:00
217JaaskaKasparKoidu SuusaklubiMPA2200:46:50
14BõkovRainerKJK ViKe/RRGMMJ100:29:26
224SalusteJüriKiilimotoMPA2400:47:09
295SalusteMurelKiilimotoNN402100:53:59
173loostraivoG4S spordiklubiMM5000:43:57
251põldmaamalveG4S spordiklubiNN401500:49:07
91AruMarekFysioArtMM401500:37:42
113VolmersonKaireFB JooksmineNN40500:39:43
184TaalKatreFB JooksmineNN401000:44:38
346TiganeMerleEnics Eesti ASNN402601:05:18
60PartsJaanikaElisa SpordiklubiNN40200:35:39
41RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM2200:33:22
309KõpperKaijaEesti AGA SpordiklubiNN9600:55:16
64MattisenGuidoBellfireMM3000:35:58
61RasvaGregorAudentesMPA600:35:49
200PärtliPiretAS HKScan EstoniaNN5100:45:51
87KarjusKaidoArtman RacingMM45200:37:22
247VaikloEppArtman RacingNN401400:49:01
121ViltMirjeAQVA spordiklubiNN40600:40:17
183NovikRistoAnonüümsed kohvijoojadMM5200:44:27
137AnnimäeAndrusAnnimetsMM401600:41:40
77AnnimäeAlbertAnnimetsMPA1000:36:42
30TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMMJ200:31:21
130MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM50400:41:19
125TurbKristiina3 Step ITNN2400:40:51
141LõokePeeter21CC TriatloniklubiMM45700:41:49
72LõokeRichard21CC TriatloniklubiMPA800:36:28
334TauriainenTeija1964NN50801:00:23
335ToonekurgKadrinNN10501:00:47
336KaljurandKeiraNTA1501:01:32
81SiimonLindaNN1100:37:06
337PiltHeliNN50901:01:36

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.