7,7 km 2016

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
248EicheVirgeNN6600:49:01
341IlvesViktorTartu Kurtide Spordiselts KaarMM70101:03:09
333KiisViiveNN60400:59:53
344NeemeVictoriaNTA1601:04:35
131ÖverausVeikoMM45600:41:22
362ErilaidVäinoMM75101:13:44
199NoorväliUrsulaSK JooksupartnerNN401100:45:44
89KoorUrmasMM45300:37:32
297PeetermannÜlleNN50600:54:06
276SaksaTuuliNN8100:51:43
38SildTristan AikMPA100:32:55
323KebaTriinuNNJ200:57:03
226KinkTriinNN5800:47:34
252TiitsuTriinNN6900:49:12
308AabreldaalTriinNTA1200:55:09
205KolosToomasMM5600:46:15
338LepiksaarTiiuNN501001:01:39
353IllusTiiuNN65101:07:56
136VooglaidTerjeTallinna Konstantin Pätsi VabaõhukoolNN40800:41:39
334TauriainenTeija1964NN50801:00:23
20KaurTaunoMM1400:30:23
361JermakovaTatjanaSpordiseltsNN402701:13:02
19TreierTarvoMM1300:29:55
9KannelTanelMM40300:28:25
6KalaTaaviMM500:28:19
35IluTaaviMM2000:32:15
126AabreldaalSvenMM50300:40:52
144RandlaneSvenMM401700:41:53
209MägiSulevMM50600:46:30
10RehelemStevenTreeningpartnerMM700:28:33
108RaudStenMPA1600:39:33
239KullSirlisNN401300:48:15
207aosaarsirleNN50300:46:25
302SõmerSiretNN50700:54:41
147JänesSilverMM4500:42:03
160KaljurandSilleNN3700:42:53
210KasoSiljaNN45600:46:32
45PaulusSiljaSpartaNN500:33:51
241UustaluSiim KasparMMN300:48:26
118KalmuSiimTurba Running ClubMM4200:40:06
259NirgiSiimMM6400:49:31
272SaareSiimMPA2800:50:56
340HangSigritNN10601:03:03
281SaarSigneNN8300:52:05
133HeiniöSeppoMM65200:41:24
97SaaringSandreNõmme SuusaklubiMPA1500:38:07
3JürsSanderSpartaMM300:25:56
39PaesaluSanderMMN100:33:07
36KusmaRomanMM50100:32:41
304OjastuRomanTartu Kurtide Spordiselts KaarMM50800:54:48
110LemendikRolandMM45400:39:35
43KaegasRogerMPA200:33:34
48AabreldaalRobinMPA300:34:21
95ToomeRitaNN45200:37:58
183NovikRistoAnonüümsed kohvijoojadMM5200:44:27
55KulbasRistoMM60100:35:10
364KaurRiinaNN551001:15:41
296RaudseppRiinaNN9100:54:05
152VatselRigoMM45900:42:14
72LõokeRichard21CC TriatloniklubiMPA800:36:28
21KulbasReneeMM40500:30:27
246ReidlaReginaNN6500:48:54
8KüünrussReemetSpartaMM40200:28:22
303TarbeReelikaNTA1100:54:41
204SitskaRebecca KristelliNTA800:46:14
83LILLMETSRAULMPA1300:37:12
41RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM2200:33:22
69MändlaRaulTäppsportlasedMM401000:36:19
148JänesRasmusMM4600:42:08
51KannelRannoMPA400:34:53
109SuurnaRanelSpartaMM3900:39:34
79MäeRandoVIKEMPA1100:36:46
311ArosRalfMPA2900:55:19
173loostraivoG4S spordiklubiMM5000:43:57
216LauriRaivoMM50700:46:43
292KiisRaivoMM60300:53:46
54MägiRaitMPA500:35:10
86ToomRainiMM401400:37:22
14BõkovRainerKJK ViKe/RRGMMJ100:29:26
329VangonenRainaNN10300:57:57
222MeristorainMM5800:47:07
58EinbergRaimoMM2800:35:19
288MaurerRaimMMN400:53:04
114HäelmeRaigoVeeväitlusklubiMM4100:39:46
27LeemetRaidoMM1800:31:01
355puioragnarMPA3301:08:42
285TerasRagleNN8700:52:31
16PartsPriitTäppsportlasedMM40400:29:38
188ÕunPiretRadisson BluNN4700:44:55
200PärtliPiretAS HKScan EstoniaNN5100:45:51
221VeskiPiretNN5600:47:07
237ViirgPiretNN6200:48:05
278PENTPIRETNN401900:51:54
365VäinmePilleNN402801:23:00
190VALKPILLENN50100:45:04
277ToodoPilleNN451000:51:47
220LiigandPiiakorp! AmicitiaNN5500:47:02
229MaaselPiiaNN6000:47:45
356puiopeeterMM402201:08:42
141LõokePeeter21CC TriatloniklubiMM45700:41:49

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.