7,7 km 2016

KohtPerekonnanimisort ascendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
231VõsuAnna MariaNN6100:47:56
339VossiKätriinNNN601:02:07
136VooglaidTerjeTallinna Konstantin Pätsi VabaõhukoolNN40800:41:39
113VolmersonKaireFB JooksmineNN40500:39:43
170VirveMarlonMPA1700:43:44
265VirveMarleenNN7500:49:51
121ViltMirjeAQVA spordiklubiNN40600:40:17
237ViirgPiretNN6200:48:05
221VeskiPiretNN5600:47:07
223VeskiLeeloNN60100:47:07
25VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN300:30:55
189VeissonAnnikaSpartaNN4800:44:56
352VeimannLisetteNTA1801:07:01
88VeermetsAnuNN45100:37:25
102VauKätlinTreeningpartnerNN1500:38:48
152VatselRigoMM45900:42:14
255VarisKrislinPERINN7000:49:19
329VangonenRainaNN10300:57:57
190VALKPILLENN50100:45:04
163ValgeDagneNN4000:43:08
12ValdmannAskoMM900:29:06
365VäinmePilleNN402801:23:00
247VaikloEppArtman RacingNN401400:49:01
314VahkalGailiNN9800:55:43
26VäärtnõuAivarMM1700:30:58
215VäärsiMarilysNN5400:46:40
241UustaluSiim KasparMMN300:48:26
134UukkiviMariannNN2700:41:35
289UrvastAetNN8900:53:12
179UibopuuEvaNN4300:44:12
104TurjaKristelSaaremaa MatkaklubiNN1600:39:02
125TurbKristiina3 Step ITNN2400:40:51
19TreierTarvoMM1300:29:55
316treieregertMPA3000:55:48
335ToonekurgKadrinNN10501:00:47
67ToomelKerliNN900:36:08
95ToomeRitaNN45200:37:58
86ToomRainiMM401400:37:22
277ToodoPilleNN451000:51:47
78TollHugoTäppsportlasedMM401300:36:43
127ToimeKelliNN2500:41:01
30TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMMJ200:31:21
252TiitsuTriinNN6900:49:12
345TiganeJaan-EerikTelia SpordiklubiMPA3201:05:18
346TiganeMerleEnics Eesti ASNN402601:05:18
350TiganeAndrusMM402101:06:55
18TibarMarionSparta/MarshNN100:29:52
7TerepingMikkMM600:28:21
285TerasRagleNN8700:52:31
334TauriainenTeija1964NN50801:00:23
4TärnoIndrekMM40100:27:37
303TarbeReelikaNTA1100:54:41
181TammojaMarioMM5100:44:17
318TammeMonikaNN10000:56:28
76TaluKristjanVõsu ParmMM401200:36:40
291TalliMarionNN9000:53:38
184TaalKatreFB JooksmineNN401000:44:38
206TaalAndrisMPA2100:46:17
109SuurnaRanelSpartaMM3900:39:34
240SündLiisiNNN400:48:22
166SoppIndrekMM4900:43:16
302SõmerSiretNN50700:54:41
204SitskaRebecca KristelliNTA800:46:14
342SirelbuMaivoMPA3101:03:58
348SirelbuMerlynNN10801:06:28
38SildTristan AikMPA100:32:55
66SildAnvarMPA700:36:07
81SiimonLindaNN1100:37:06
68SiimIvoMM50200:36:09
98SchoonoordBiancaNN40400:38:22
158SarkansKaijaNN45400:42:41
283SammelHele-MaiNN8500:52:14
171SalusteJaanMM401800:43:46
224SalusteJüriKiilimotoMPA2400:47:09
243SalusteMartMPA2700:48:36
295SalusteMurelKiilimotoNN402100:53:59
230SallKadriNN45700:47:55
276SaksaTuuliNN8100:51:43
97SaaringSandreNõmme SuusaklubiMPA1500:38:07
272SaareSiimMPA2800:50:56
281SaarSigneNN8300:52:05
112RuutoMartinMM4000:39:42
73RüütaluJanekSpartaMM401100:36:29
366RuukezAasaNTA2001:34:26
106RumpHarryMM3700:39:28
257RummMaarjaNN7100:49:21
287RummAnnikaNN8800:52:50
13RõukMargusMM1000:29:20
41RootsRaulEesti Energia SpordiklubiMM2200:33:22
358RoosLailiNN451401:10:52
140RoastoMaia-MariNN2900:41:48
234RoaMauricioMM6000:48:01
28ReinapAivarTäppsportlasedMM45100:31:14
164ReimannAnuNNJ100:43:13
225ReidlaKristiNN5700:47:15
246ReidlaReginaNN6500:48:54
63RehtlaKadri-LiisNNN100:35:53
10RehelemStevenTreeningpartnerMM700:28:33
268RaudseppGetrinVäike-MaarjaNTA900:50:06
296RaudseppRiinaNN9100:54:05

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.