7,7 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
297KamenskajaNataljaAseri skNN55400:53:32
275RogenbaumNeleMTÜ Arkna TervisekülaNN6300:52:13
167PipenbergOlariMMN600:46:23
178ErikOlariMM45800:47:15
117PipenbergOlevMM60100:43:08
140TomsonOlevMM60200:44:43
156HanschmidtOliverMM3900:45:53
166NortsOliverMPB1600:46:19
370VäinmaPilleNN401501:03:57
155RaskPilleNN50300:45:47
286KleinPilleNN452200:53:00
183RebanePille-RiinaNN3900:47:38
106unPiretNN2000:42:25
369KlaatsPiretNN452801:03:39
396LandbergPiretNN453001:10:57
149UmbaedPiretNN45700:45:16
197KassPiretNN4200:48:15
75BeetPriitMM2400:40:10
10LuiRagnarMPA100:31:07
280KukkRagneNN6400:52:32
205RidalRaijaNN4400:48:32
348HahndorfRailiNNN1200:59:28
92SaulRaimoMM3100:41:27
86VeidemanRainMM2900:41:08
377VangonenRainaNN10001:04:50
13BõkovRainerRRGMPA200:32:52
238KiisRaivoMM60400:50:37
126MäeRandoMPB1300:43:42
81JänesRasmusMM2700:40:31
45LillmetsRaulMPB700:37:57
206KoppelRaunoMPA400:48:39
256SoodlaRaunoMM75100:51:32
165SitskaRebecca KristelliTallinna 21.KoolNTB1300:46:17
6KüünrussReemetSpartaMM500:28:37
216KaskReetNautleja KMNN451600:49:12
333MaripuuRelikaNN8600:58:33
52VatselRigoMM45200:38:34
395PärnRiinaRakvere SAKNN60701:10:43
409KaurRiinaNN502001:16:36
27KaldveeRivoMM1300:35:51
128PoncyliuszRobertMM40800:43:49
220SammelRobertMPB2100:49:25
350KukkRobinMPB3601:00:04
229MadarRobinMPB2200:49:51
273NookRobinMPB2600:52:03
37AabreldaalRobinMPB400:36:58
1HvalõnskiRomanSidepataljonMM100:24:31
382MartonRuthNN501701:07:24
33PärnikRuudolfMPB200:36:38
2JürsSanderElujooks/TeraapialaegasMM200:24:41
12PaesaluSanderMMN100:32:21
32EesmaaSanderMM1600:36:37
36LaurandSandriMM1700:36:50
266KüttisSeidiOjassaarNN6000:51:49
147DeketSergeiMM3600:45:05
358KruupSigneNN9101:01:58
121BoikovSiimMM3200:43:27
7SusiSiimMM600:28:49
338SaareSiimMPB3400:58:42
253UustaluSiim KasparMMN800:51:22
63MereSiiriMatkasportNN800:39:34
341SammelSiiriNN501400:59:10
98VarekSiljaNTA200:41:51
50PaulusSiljaElujooks/TeraapialaegasNN600:38:30
168KaljurandSilleNN3600:46:23
130NurmsaluSilverMM3300:44:00
25LükkSilverMM1200:35:05
80JänesSilverMM2600:40:28
290SõmerSiretNN452300:53:25
255MännisteSirjeNN50600:51:28
180KullSirlisNN40700:47:23
202HeibergStellaNN4300:48:25
222BastigSvenMM4500:49:30
78AabreldaalSvenMM50300:40:18
30VassermanTaaviMM1500:36:27
151RaudsikTanelMM3800:45:40
223VooglaidTanelMPA500:49:31
148SelisteTarmoMM3700:45:13
402IgnašovaTatjanaNN401701:14:30
412JermakovaTatjanaOlympic Casino Eesti AS/OlyBetNN401801:21:49
152PilderTaurisMPB1500:45:41
124SiskaTeeleNN2600:43:32
355TauriainenTeijaNN501501:01:27
169VooglaidTerjeNN40500:46:26
214PiirimäeTiinaNN451500:49:07
294TreumannTiinaSalt SKNN401100:53:31
267TammTiitMM50700:51:51
386VooglaTiiuNN55801:08:51
397LepiksaarTiiuNN501801:12:19
188ZimmermannTiiuNN50500:47:54
249VooglaidTimoMPB2400:51:13
57VälloToivoOmniva SpordiklubiMM50200:38:50
252LõbuTriinNN5700:51:22
320AabreldaalTriinNTB3000:57:12
65KrahvTriinNN900:39:45
70TomingasTriinNN1200:39:56
329UdevaldTriinNN8300:58:10
263PiirimäeTriinuNNN1000:51:44
257MätlikTriinu-LiisNTB2300:51:34
44SildTristan AikKK ViimsiMPB600:37:54

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.