7,7 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
99VaherEva-MariaNNN100:41:52
117PipenbergOlevMM60100:43:08
375KormAiliNN75101:04:44
192VeskiLeeloNN60100:47:58
198LaidroLuuleNN70100:48:16
219KukkJanarMMJ100:49:23
256SoodlaRaunoMM75100:51:32
1HvalõnskiRomanSidepataljonMM100:24:31
5VeilbergMeelisVikeMM50100:28:04
10LuiRagnarMPA100:31:07
12PaesaluSanderMMN100:32:21
14ZavadskisErikMM40100:33:26
16TammMerjeNN45100:34:00
18LuiDagmarNTA100:34:09
19PeernaBritaNTB100:34:26
20PoltKaljuMM65100:34:29
21LeesLoviisaNNJ100:34:41
22KarjusKaidoMM45100:34:59
23LepasaluVirpiFB jooksmineNN100:35:02
31AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMPB100:36:36
54TuiskKristinSaku Õlletehase SpordiklubiNN40100:38:50
60MetsaruHarryMM55100:39:18
64JaaniAnneNN55100:39:39
87HermlinMaireNN50100:41:10
346VirkepuuJutaHARJU KEK RSKNN65100:59:22
93KoppelLiiaNN50200:41:30
98VarekSiljaNTA200:41:51
108Mets-RaudlaKristaNN40200:42:29
129PeetermannHediNNN200:43:50
133KäbaAiviNN55200:44:08
389ErilaidVäinoMM75201:09:55
393ReimetsAnne-MaretteRakvere SAKNN75201:10:43
140TomsonOlevMM60200:44:43
189ZimmermannVaidoMM55200:47:55
226KaplasMerriNN60200:49:38
244KuhiKristiNNJ200:50:59
2JürsSanderElujooks/TeraapialaegasMM200:24:41
13BõkovRainerRRGMPA200:32:52
26AllmägiAapSK RADAMMN200:35:40
29KruusmannGeidiNN200:36:11
33PärnikRuudolfMPB200:36:38
43AulVäinoMM65200:37:44
52VatselRigoMM45200:38:34
56LillmetsElisNTB200:38:50
57VälloToivoOmniva SpordiklubiMM50200:38:50
58TreumannVeikoSalt SKMM40200:38:54
91PüssAiriNN45200:41:21
349KiisViiveNN60300:59:48
100TammMarikaNN45300:41:53
111KuhiKatriNTA300:42:47
394TõnnsonHeveRakvere SAKNN75301:10:43
141KaurlaKäthrineNNN300:44:44
150VeedlaEveNN40300:45:25
155RaskPilleNN50300:45:47
231PipenbergKalevMM60300:50:03
236AulMaireNN55300:50:30
3KuleshovAleksandrSpartaMM300:27:35
17PalumetsMarioMPA300:34:07
34ErikAllarMMN300:36:40
35KüttisGüntherOjassaarMPB300:36:47
39LassEliiseNN300:37:18
296KamenskiJuriAseri skMM55300:53:31
310GuljavinaIrinaNNJ300:56:18
61LääneMaiduMM65300:39:28
67LilienbergErgoTäppsortlaneMM40300:39:49
72KasoLiis-MariiNTB300:40:00
78AabreldaalSvenMM50300:40:18
79PirnMeelisMM45300:40:21
94RaspelAnna MariaNTB400:41:44
101ZadonskiGennadiKjk ViKeMM45400:41:55
104SarkansKaijaNN45400:42:19
383MartinMaireNN60401:07:25
145PentsopMeriliisNNN400:45:02
153EllerEgeNTA400:45:41
158KäärHediTreeningpartnerNN40400:45:59
177LepaEpiNN50400:47:07
206KoppelRaunoMPA400:48:39
238KiisRaivoMM60400:50:37
4EnnLauriSpartaMM400:27:44
37AabreldaalRobinMPB400:36:58
41TankEerikMMN400:37:33
297KamenskajaNataljaAseri skNN55400:53:32
46Leidas-MeeritsJaanaNN400:38:11
82AitVladimirMM65400:40:55
83LiimaAimarMM50400:41:01
343MalmbergJaanMM55400:59:19
90AdratKalleMM40400:41:21
95NilsonAveNTB500:41:45
103KukkeAndresMM45500:41:57
105PaulusGuidoMM40500:42:22
109KangroKalevMM50500:42:35
110PõderAnnelyNN45500:42:47
384LillbokLuuleNN60501:08:24
392AltViktorModern walkingMM55501:10:33
157ReimannAnuNTA500:45:56
160SiimarGretel-MarieSae hostelNNN500:46:04
169VooglaidTerjeNN40500:46:26
188ZimmermannTiiuNN50500:47:54
223VooglaidTanelMPA500:49:31
6KüünrussReemetSpartaMM500:28:37

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.