7,7 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
285MäeAadiMM50800:52:59
26AllmägiAapSK RADAMMN200:35:40
298SarjasAaronMPB2700:54:13
112ZulfukarovaAdelinaSpordiklubi PinxNTB600:42:50
191ReinAigiNN451200:47:58
375KormAiliNN75101:04:44
404AllmäeAiliNN60801:14:32
182VäronenAiliNN3800:47:31
83LiimaAimarMM50400:41:01
405PihtAimeNN55901:14:33
74PikhoffAimurNN1500:40:06
119VeskimäeAireHANSA SKNN2300:43:19
373MölderAiriNN9801:04:26
91PüssAiriNN45200:41:21
11VäärtnõuAivarMM900:31:17
279KukkAivarMM451000:52:32
133KäbaAiviNN55200:44:08
31AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMPB100:36:36
204LepikAleksanderMM4300:48:30
3KuleshovAleksandrSpartaMM300:27:35
224RoosAliceNN4800:49:32
250TuruAliceNTA800:51:13
34ErikAllarMMN300:36:40
227IgnašovaAnastassiaNNN800:49:41
407KüttisAndoOjassaarMM5001:15:08
103KukkeAndresMM45500:41:57
115AnnimäeAndrusAnnimetsMM40600:42:53
318SteinbergAneteNTB2900:57:08
304PromenAnettNN7400:55:00
378IgnašovaAnnaNTB3401:05:37
94RaspelAnna MariaNTB400:41:44
175VõsuAnna MariaNN3700:47:06
401KizantAnna RikaNTB3901:14:03
193ReinholdAnneNN451300:48:03
64JaaniAnneNN55100:39:39
393ReimetsAnne-MaretteRakvere SAKNN75201:10:43
302LaiguAnneliNN7300:54:51
110PõderAnnelyNN45500:42:47
118JõeAnniSK RADANTB900:43:15
301KagovereAnniNN7200:54:43
241OisoAnnikaNTB1900:50:46
157ReimannAnuNTA500:45:56
336LausArgoMM451100:58:34
328PipenbergArlisMM4900:58:10
135LokotarArviMM50600:44:15
337KaruAstridNN452500:58:35
340PipenbergAstridNN55600:58:47
95NilsonAveNTB500:41:45
260KlauksBirgitNTB2400:51:37
19PeernaBritaNTB100:34:26
357TiikmaaBritt-MarenaJustiitsministeeriumNN9001:01:57
139KaldaCameronNTB1100:44:40
18LuiDagmarNTA100:34:09
71ValgeDagneNN1300:39:58
237KroonDaisyNN451700:50:30
40TreierDeivisMM1900:37:24
264SildDonald AikKK ViimsiMM45900:51:46
41TankEerikMMN400:37:33
153EllerEgeNTA400:45:41
372Kulbok-LattikEggeJyväskylä UniversityNN452901:04:25
185MesipuuEha-KaiNordic Hotel ForumNN4000:47:50
347VullaElaKjk ViKeNN8800:59:23
208LinkmannEleanoraMTÜ Arkna TervisekülaNTB1500:48:40
39LassEliiseNN300:37:18
159VikkiElinaNN3200:46:00
56LillmetsElisNTB200:38:50
113SuunElisabetNTB700:42:50
268MõttusEneNN40900:51:53
291unapuuEneunapuuNN501000:53:25
239EesmaaEne-UrveNN5400:50:43
177LepaEpiNN50400:47:07
67LilienbergErgoTäppsortlaneMM40300:39:49
414MaidlaErikOlympic Casino Eesti AS/OlyBetMPB3901:35:10
14ZavadskisErikMM40100:33:26
335LausErikMPB3300:58:34
376LuikEvaNN9901:04:47
277PiltEvaNN452100:52:18
209VidevikEva MargaretNTB1600:48:40
99VaherEva-MariaNNN100:41:52
150VeedlaEveNN40300:45:25
411JermakovaEvelinaOlympic Casino Eesti AS/OlyBetNTB4001:21:43
410PiltEviNN551101:20:53
258VahkalGailiNN5800:51:34
243PajusteGeidiNN5600:50:53
29KruusmannGeidiNN200:36:11
101ZadonskiGennadiKjk ViKeMM45400:41:55
403IgnašovGennadiMM451201:14:31
76KokkGeorgMPB1000:40:11
272KalevaGerdaNN6200:51:58
136unapuuGerliunapuuNN2800:44:15
47KaurGerrerthSae hostelMMN500:38:15
134GreimGertrudSpartaNTB1000:44:12
312KokkGetriinNNN1100:56:21
187VeiperGregorMPB1800:47:52
160SiimarGretel-MarieSae hostelNNN500:46:04
105PaulusGuidoMM40500:42:22
127TauerGunnarMM40700:43:43
35KüttisGüntherOjassaarMPB300:36:47
15LaasmägiHandoMM1000:33:26
387LaisaarHanna-LiinaNTB3701:09:24

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.