7,7 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
37AabreldaalRobinMPB400:36:58
320AabreldaalTriinNTB3000:57:12
78AabreldaalSvenMM50300:40:18
90AdratKalleMM40400:41:21
240AinsarHelariMPB2300:50:45
309AinsarKarolaNTB2600:56:18
96AitIngridNN1700:41:45
82AitVladimirMM65400:40:55
406AlbertLeaNN551001:14:59
404AllmäeAiliNN60801:14:32
26AllmägiAapSK RADAMMN200:35:40
388AltMilviModern walkingNN60601:09:28
392AltViktorModern walkingMM55501:10:33
115AnnimäeAndrusAnnimetsMM40600:42:53
31AnnimäeAlbertRakvere GümnaasiumMPB100:36:36
314ArnekMaigritNTB2700:56:51
236AulMaireNN55300:50:30
43AulVäinoMM65200:37:44
222BastigSvenMM4500:49:30
154BeetMeryNN3100:45:44
75BeetPriitMM2400:40:10
121BoikovSiimMM3200:43:27
13BõkovRainerRRGMPA200:32:52
147DeketSergeiMM3600:45:05
413DemtsenkoIrinaOlympic Casino Eesti AS/OlyBetNN453101:27:00
196EekJüriMM401000:48:15
114EesmaaLiisaNN2200:42:52
239EesmaaEne-UrveNN5400:50:43
32EesmaaSanderMM1600:36:37
251EhasooMiaNTB2200:51:22
49EigiMartMM2000:38:26
153EllerEgeNTA400:45:41
4EnnLauriSpartaMM400:27:44
178ErikOlariMM45800:47:15
34ErikAllarMMN300:36:40
390Erikson-KivesteHeddiNN10201:10:23
389ErilaidVäinoMM75201:09:55
190FreienthalKaritNN4100:47:57
134GreimGertrudSpartaNTB1000:44:12
310GuljavinaIrinaNNJ300:56:18
408HaarKaiaNN501901:15:35
348HahndorfRailiNNN1200:59:28
156HanschmidtOliverMM3900:45:53
161HanschmidtKelliNN3300:46:07
202HeibergStellaNN4300:48:25
87HermlinMaireNN50100:41:10
102HofmaneLauraVSK NOSKRIENNN1900:41:56
1HvalõnskiRomanSidepataljonMM100:24:31
403IgnašovGennadiMM451201:14:31
378IgnašovaAnnaNTB3401:05:37
402IgnašovaTatjanaNN401701:14:30
227IgnašovaAnastassiaNNN800:49:41
254IgnašovaNadezdaNTA900:51:28
317IlvesMarisNTB2800:57:06
344InnaHinnNN452600:59:20
64JaaniAnneNN55100:39:39
144JaaskaKasparpelgulinna gümnaasiumMPB1400:44:49
80JänesSilverMM2600:40:28
81JänesRasmusMM2700:40:31
411JermakovaEvelinaOlympic Casino Eesti AS/OlyBetNTB4001:21:43
412JermakovaTatjanaOlympic Casino Eesti AS/OlyBetNN401801:21:49
118JõeAnniSK RADANTB900:43:15
242JõesaarMarisNN5500:50:53
269JohansonMargitNN6100:51:55
2JürsSanderElujooks/TeraapialaegasMM200:24:41
158KäärHediTreeningpartnerNN40400:45:59
173KaasikValentinaNN45900:46:57
133KäbaAiviNN55200:44:08
200KaegasIngridNN451400:48:20
345KaegasMagnarPK KGSMPB3500:59:21
301KagovereAnniNN7200:54:43
139KaldaCameronNTB1100:44:40
27KaldveeRivoMM1300:35:51
272KalevaGerdaNN6200:51:58
168KaljurandSilleNN3600:46:23
316KallastuKailiNN7700:57:02
297KamenskajaNataljaAseri skNN55400:53:32
296KamenskiJuriAseri skMM55300:53:31
109KangroKalevMM50500:42:35
138KangroMairisNN45600:44:40
84KangurMathiasMPB1100:41:01
226KaplasMerriNN60200:49:38
22KarjusKaidoMM45100:34:59
351KaruKarinNTA1101:00:26
391KaruKasparMPB3801:10:28
337KaruAstridNN452500:58:35
216KaskReetNautleja KMNN451600:49:12
120KasoKaiusMM45600:43:22
72KasoLiis-MariiNTB300:40:00
197KassPiretNN4200:48:15
8KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM700:29:28
409KaurRiinaNN502001:16:36
47KaurGerrerthSae hostelMMN500:38:15
59KaurKasparHANSA SKMM2300:39:07
141KaurlaKäthrineNNN300:44:44
349KiisViiveNN60300:59:48
238KiisRaivoMM60400:50:37
73KipperViigiNN1400:40:01
137KipsKristinaNN2900:44:34
353KivastikMartMM50901:01:25

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.