7,7 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
121BoikovSiimMM3200:43:27
130NurmsaluSilverMM3300:44:00
132LükkJanarMM3400:44:03
142KompusHenriMM3500:44:44
147DeketSergeiMM3600:45:05
148SelisteTarmoMM3700:45:13
151RaudsikTanelMM3800:45:40
407KüttisAndoOjassaarMM5001:15:08
156HanschmidtOliverMM3900:45:53
174PurdeMadisMM4000:47:05
181KukkMartinMM4100:47:25
203LepikKonstantinMM4200:48:29
204LepikAleksanderMM4300:48:30
212KõverikKristjanMM4400:48:53
222BastigSvenMM4500:49:30
232PihelgasKaidoMM4600:50:08
1HvalõnskiRomanSidepataljonMM100:24:31
2JürsSanderElujooks/TeraapialaegasMM200:24:41
3KuleshovAleksandrSpartaMM300:27:35
4EnnLauriSpartaMM400:27:44
6KüünrussReemetSpartaMM500:28:37
7SusiSiimMM600:28:49
8KaukülaKristoSpordiklubi PinxMM700:29:28
9RõukMargusMM800:30:27
11VäärtnõuAivarMM900:31:17
15LaasmägiHandoMM1000:33:26
278VinneMarioMM4700:52:28
24RiisaluLarsMEREVäGIMM1100:35:04
25LükkSilverMM1200:35:05
27KaldveeRivoMM1300:35:51
28LiivandMargoMM1400:36:04
30VassermanTaaviMM1500:36:27
32EesmaaSanderMM1600:36:37
36LaurandSandriMM1700:36:50
38KuuseLeoMM1800:37:18
295OjametsMarekMM4800:53:31
40TreierDeivisMM1900:37:24
49EigiMartMM2000:38:26
53ReinholdMärtMM2100:38:44
55SussenKristoSaku Õlletehase SpordiklubiMM2200:38:50
59KaurKasparHANSA SKMM2300:39:07
328PipenbergArlisMM4900:58:10
75BeetPriitMM2400:40:10
77StrandmannMaitEPVMM2500:40:16
80JänesSilverMM2600:40:28
81JänesRasmusMM2700:40:31
85SaulepMargusMM2800:41:03
86VeidemanRainMM2900:41:08
88LemberMihkelMM3000:41:16
92SaulRaimoMM3100:41:27
105PaulusGuidoMM40500:42:22
115AnnimäeAndrusAnnimetsMM40600:42:53
127TauerGunnarMM40700:43:43
128PoncyliuszRobertMM40800:43:49
194KobinMarekMM40900:48:05
196EekJüriMM401000:48:15
261MägiHolgerMM401100:51:39
14ZavadskisErikMM40100:33:26
58TreumannVeikoSalt SKMM40200:38:54
67LilienbergErgoTäppsortlaneMM40300:39:49
90AdratKalleMM40400:41:21
101ZadonskiGennadiKjk ViKeMM45400:41:55
103KukkeAndresMM45500:41:57
120KasoKaiusMM45600:43:22
403IgnašovGennadiMM451201:14:31
171LoosIndrek-MarekMM45700:46:36
178ErikOlariMM45800:47:15
264SildDonald AikKK ViimsiMM45900:51:46
22KarjusKaidoMM45100:34:59
279KukkAivarMM451000:52:32
52VatselRigoMM45200:38:34
79PirnMeelisMM45300:40:21
336LausArgoMM451100:58:34
353KivastikMartMM50901:01:25
109KangroKalevMM50500:42:35
135LokotarArviMM50600:44:15
398NukkaloMM501001:13:20
5VeilbergMeelisVikeMM50100:28:04
267TammTiitMM50700:51:51
285MäeAadiMM50800:52:59
57VälloToivoOmniva SpordiklubiMM50200:38:50
78AabreldaalSvenMM50300:40:18
83LiimaAimarMM50400:41:01
392AltViktorModern walkingMM55501:10:33
189ZimmermannVaidoMM55200:47:55
296KamenskiJuriAseri skMM55300:53:31
60MetsaruHarryMM55100:39:18
343MalmbergJaanMM55400:59:19
117PipenbergOlevMM60100:43:08
140TomsonOlevMM60200:44:43
231PipenbergKalevMM60300:50:03
238KiisRaivoMM60400:50:37
20PoltKaljuMM65100:34:29
43AulVäinoMM65200:37:44
61LääneMaiduMM65300:39:28
82AitVladimirMM65400:40:55
389ErilaidVäinoMM75201:09:55
256SoodlaRaunoMM75100:51:32
219KukkJanarMMJ100:49:23
167PipenbergOlariMMN600:46:23

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.