7,7 KM

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
82AitVladimirMM65400:40:55
23LepasaluVirpiFB jooksmineNN100:35:02
359VakulskajaViktoriaNN9201:01:58
392AltViktorModern walkingMM55501:10:33
349KiisViiveNN60300:59:48
73KipperViigiNN1400:40:01
58TreumannVeikoSalt SKMM40200:38:54
173KaasikValentinaNN45900:46:57
389ErilaidVäinoMM75201:09:55
43AulVäinoMM65200:37:44
189ZimmermannVaidoMM55200:47:55
225NoorväliUrsulaJooksupartnerNN4900:49:34
146VooglaidTuuliNTB1200:45:03
334SaksaTuuliVäike-Maarja GümnaasiumNN8700:58:33
201TreumannTristan RoySalt SKMPB1900:48:21
44SildTristan AikKK ViimsiMPB600:37:54
257MätlikTriinu-LiisNTB2300:51:34
263PiirimäeTriinuNNN1000:51:44
252LõbuTriinNN5700:51:22
320AabreldaalTriinNTB3000:57:12
65KrahvTriinNN900:39:45
70TomingasTriinNN1200:39:56
329UdevaldTriinNN8300:58:10
57VälloToivoOmniva SpordiklubiMM50200:38:50
249VooglaidTimoMPB2400:51:13
386VooglaTiiuNN55801:08:51
397LepiksaarTiiuNN501801:12:19
188ZimmermannTiiuNN50500:47:54
267TammTiitMM50700:51:51
214PiirimäeTiinaNN451500:49:07
294TreumannTiinaSalt SKNN401100:53:31
169VooglaidTerjeNN40500:46:26
355TauriainenTeijaNN501501:01:27
124SiskaTeeleNN2600:43:32
152PilderTaurisMPB1500:45:41
402IgnašovaTatjanaNN401701:14:30
412JermakovaTatjanaOlympic Casino Eesti AS/OlyBetNN401801:21:49
148SelisteTarmoMM3700:45:13
151RaudsikTanelMM3800:45:40
223VooglaidTanelMPA500:49:31
30VassermanTaaviMM1500:36:27
222BastigSvenMM4500:49:30
78AabreldaalSvenMM50300:40:18
202HeibergStellaNN4300:48:25
180KullSirlisNN40700:47:23
255MännisteSirjeNN50600:51:28
290SõmerSiretNN452300:53:25
130NurmsaluSilverMM3300:44:00
25LükkSilverMM1200:35:05
80JänesSilverMM2600:40:28
168KaljurandSilleNN3600:46:23
98VarekSiljaNTA200:41:51
50PaulusSiljaElujooks/TeraapialaegasNN600:38:30
63MereSiiriMatkasportNN800:39:34
341SammelSiiriNN501400:59:10
253UustaluSiim KasparMMN800:51:22
121BoikovSiimMM3200:43:27
7SusiSiimMM600:28:49
338SaareSiimMPB3400:58:42
358KruupSigneNN9101:01:58
147DeketSergeiMM3600:45:05
266KüttisSeidiOjassaarNN6000:51:49
36LaurandSandriMM1700:36:50
2JürsSanderElujooks/TeraapialaegasMM200:24:41
12PaesaluSanderMMN100:32:21
32EesmaaSanderMM1600:36:37
33PärnikRuudolfMPB200:36:38
382MartonRuthNN501701:07:24
1HvalõnskiRomanSidepataljonMM100:24:31
350KukkRobinMPB3601:00:04
229MadarRobinMPB2200:49:51
273NookRobinMPB2600:52:03
37AabreldaalRobinMPB400:36:58
128PoncyliuszRobertMM40800:43:49
220SammelRobertMPB2100:49:25
27KaldveeRivoMM1300:35:51
395PärnRiinaRakvere SAKNN60701:10:43
409KaurRiinaNN502001:16:36
52VatselRigoMM45200:38:34
333MaripuuRelikaNN8600:58:33
216KaskReetNautleja KMNN451600:49:12
6KüünrussReemetSpartaMM500:28:37
165SitskaRebecca KristelliTallinna 21.KoolNTB1300:46:17
206KoppelRaunoMPA400:48:39
256SoodlaRaunoMM75100:51:32
45LillmetsRaulMPB700:37:57
81JänesRasmusMM2700:40:31
126MäeRandoMPB1300:43:42
238KiisRaivoMM60400:50:37
13BõkovRainerRRGMPA200:32:52
377VangonenRainaNN10001:04:50
86VeidemanRainMM2900:41:08
92SaulRaimoMM3100:41:27
348HahndorfRailiNNN1200:59:28
205RidalRaijaNN4400:48:32
280KukkRagneNN6400:52:32
10LuiRagnarMPA100:31:07
75BeetPriitMM2400:40:10
106unPiretNN2000:42:25
369KlaatsPiretNN452801:03:39

Pages

Võsu Südasuve Challenge toimub tänu toetajatele:

Haljala vald; Sportland, Nike; Neptunas, Powerade, Rakvere Loovuskeskus; Red Bull; Eesti Kultuurkapital, Signaal Rakvere.