21,1 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionsort descendingTime
118RandaruVeikoMM50901:43:43
232JermaljonokJuliaWN40902:02:34
14PaapUrselMM901:26:29
295EerikHeliWN45902:18:22
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
104VolmersonLiinaSpartaWN1001:42:09
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
237VähiKarinspordiguurudWN401002:03:59
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
296RandväliVeenaWN451002:18:24
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
101KoorUrmasMM451101:41:39
105SirkasKadriWN1101:42:15
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
243MardlaRiinaWN401102:05:08
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
300KäoReenaWN451102:19:01
322TammistuRiinaWN451202:18:57
94PallumPriitMM401201:40:22
120Alas-JärvRitaFB jooksmineWN1201:44:09
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
247MõekTiiaWN401202:07:33
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
330BorisovaTanjaWN451302:45:46
106HarandAllanMM401301:42:12
125LehismetsMirjamWN1301:44:35
143LaitusVaidoMM451301:47:53
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
250PressAnuTelia SKWN401302:08:08
22TiislärKaupoMM1301:27:44
334AltojaMaikeWN451403:03:00
107KivariAndrusMM401401:42:40
129VullaElaKJK VikeWN1401:46:17
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
160KungurVahurMM501401:50:26
257PaulbergDianaElujooksWN401402:09:12
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
131VeneSiiriNordea SpordiklubiWN1501:46:17
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
203MaineMatiMM501501:57:14
261LentsoAnnikaWN401502:10:22
25TähepõldJanarMM1501:28:37
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
139LaansooInnaWN1601:47:08
173AndemaAndresMM451601:52:34
210BorisovSergeyMM501601:57:44
267PallaseReetWN401602:11:14
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
144HuntKülliSK JooksupartnerWN1701:48:13
176PramannSilverMM451701:53:14
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
289SaarlehtKatrinWN401702:16:20
315EhavaldAveWN401802:25:06
147PärnHelinaSJK AAMERAASWN1801:48:19
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
182VarblaneVilluMM451801:53:51
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppWN401902:31:22
151KukkKaidiWN1901:48:18
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
185RandmaaAldoMM451901:54:38
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
153VarikKatrinWN2001:49:15
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
196MõttusAaroMM452001:55:45
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
158DemidovaBirgitWN2101:49:58
181VoltMarekMM402101:53:43
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
163KaidmeEliseWN2201:50:56
184AdliMarekMM402201:54:08
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
36TislerRaidoMM2201:31:36
169MetsMariFB jooksmineWN2301:52:18
190HelmisMirkoMM402301:55:17
221HainToomasMM452302:00:00
40KukkKasparMM2301:32:05
172EhaveeAveWN2401:52:07
207KoggerToomasMM402401:57:52
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
174TruninaJanaWN2501:52:26
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
238VeeleidTanelMM452502:04:11
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
175VahersaluKadriWN2601:52:19
228ViiraToomasMM402602:01:16
246KukkKalleMM452602:07:01
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
180TreuMerilinWN2701:53:49
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
283KreekmanKalevMM452702:14:49
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
46AlaTaimarMM2801:33:23

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.