21,1 km

PositionLast namesort descendingFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
274KolgaKarlMMN302:13:18
101KoorUrmasMM451101:41:39
117KoplimägiMarikaWN45201:43:41
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
269KossarVeronikaWN4202:11:59
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
283KreekmanKalevMM452702:14:49
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
222KriisaNeleWN3202:00:36
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
78KruusMarkoMM45901:38:09
111KruusaluHeikiMM50701:42:49
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
72KuhiKristinaWN601:37:16
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertWN201:34:25
71KukkIllarMM55101:37:12
95KukkKatrinWN801:40:48
151KukkKaidiWN1901:48:18
246KukkKalleMM452602:07:01
40KukkKasparMM2301:32:05
49KulbasReneeMM40901:34:00
1KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM101:16:05
160KungurVahurMM501401:50:26
260KutsarAndresMM10802:09:52
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
139LaansooInnaWN1601:47:08
178LaaspereJaanusMM8501:53:29
328LahtveeLeilaWN6702:39:54
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
143LaitusVaidoMM451301:47:53
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
157LaksLiivarMM7901:49:44
309LangKeirikaWN5802:23:06
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
332LehesteMarkoViis viimastMM11802:57:57
125LehismetsMirjamWN1301:44:35
59LehtpuuKatrinFB jooksmineWN401:35:06
286LehtsaarKaiaWN4702:15:33
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
261LentsoAnnikaWN401502:10:22
195LeppikRaitMM9101:55:32
177LettKalleMM60301:53:30
218LichtfeldtMerleUP SportWN40601:59:21
64LiisMerlinWN501:35:42
186LiivÜlleWN45301:55:02
285LillemägiAnuWN4602:15:17
179LilleojaKristoMM8601:53:49
217LoigoSirleTreeningpartnerWN40501:58:53
60LoitMadisMM3501:35:21
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
213LopsikAndreiMM60601:58:15
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20
306LuupIlmarMM403102:21:17
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaWN101:34:02
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
225MäesaluMaitMM10002:01:03
265MäesaluMirjamWN4002:11:27
203MaineMatiMM501501:57:14
307MäitseEgleWN5602:22:15
242MälkRaulMM10502:04:56
198MändlaMareWN50301:55:52
10ManitskiMärtMM601:24:23
243MardlaRiinaWN401102:05:08
133MartmaMartinMM6801:46:39
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
57MetsRandelMM3301:34:44
169MetsMariFB jooksmineWN2301:52:18
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
247MõekTiiaWN401202:07:33
253MõikCaisa-MeriliWN3802:08:37
256MõikSeigeWN55102:09:17
196MõttusAaroMM452001:55:45
197MuinastKätlynWNJ101:55:50
76MuldKristjanMM4101:37:50
314MünterIraKiltsi TööjõureservidWN55202:24:53
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
119MüürJanarMM6201:43:49
206NeemeÜllarMM9301:57:59
194Nova-GinzburgJelenaWN2901:55:25
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
333OhlauMargitWN50903:02:23
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
124OrrMarttiMM6501:44:14
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
297PaabstelToomasMM11702:18:45
14PaapUrselMM901:26:29
299PajurMarisWN5302:18:57
164PallasMailiWN40201:51:10

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.