21,1 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationsort descendingSexAge categoryCategory positionTime
181VoltMarekMM402101:53:43
182VarblaneVilluMM451801:53:51
184AdliMarekMM402201:54:08
185RandmaaAldoMM451901:54:38
186LiivÜlleWN45301:55:02
190HelmisMirkoMM402301:55:17
191TossavaHenryMM9001:55:12
192TasaneTerjeWN2801:55:29
193PihlMaieWN45401:55:26
194Nova-GinzburgJelenaWN2901:55:25
195LeppikRaitMM9101:55:32
196MõttusAaroMM452001:55:45
197MuinastKätlynWNJ101:55:50
198MändlaMareWN50301:55:52
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
203MaineMatiMM501501:57:14
205UrbÜloMM60501:57:41
206NeemeÜllarMM9301:57:59
207KoggerToomasMM402401:57:52
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
209KaruUrmoMM9501:58:01
210BorisovSergeyMM501601:57:44
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
212KarumaaHeneWN45501:58:12
213LopsikAndreiMM60601:58:15
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
221HainToomasMM452302:00:00
222KriisaNeleWN3202:00:36
224RaalRasmusMM9902:00:56
225MäesaluMaitMM10002:01:03
228ViiraToomasMM402602:01:16
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
231HiiemaaKerstiWN3402:02:22
232JermaljonokJuliaWN40902:02:34
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
238VeeleidTanelMM452502:04:11
239KapstasMari-LiisWN3502:04:20
240BorkKasparMMN202:05:03
242MälkRaulMM10502:04:56
243MardlaRiinaWN401102:05:08
246KukkKalleMM452602:07:01
247MõekTiiaWN401202:07:33
248KaskKristiinaWN45702:07:37
249KlaasMariliisWN3702:07:33
251KoklaHanna MariaWNN102:08:40
253MõikCaisa-MeriliWN3802:08:37
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
256MõikSeigeWN55102:09:17
3ChilipenkoAlexeyMM301:17:53
4PedakJaanusMM50101:21:58
260KutsarAndresMM10802:09:52
261LentsoAnnikaWN401502:10:22
263SursuVaimarMM10902:11:05
264RaudseppAikiWN3902:11:07
265MäesaluMirjamWN4002:11:27
10ManitskiMärtMM601:24:23
267PallaseReetWN401602:11:14
268TrääderRuthWN4102:11:33
13HeldeOskarMM801:26:12
269KossarVeronikaWN4202:11:59
14PaapUrselMM901:26:29
270ArtjomenkoJelenaWNN202:12:19
15ErvinUrmasMM50301:26:42
271SarapuuKerliWN4302:12:15
272SaarValdurMM11102:12:29
273SaarendMatiMM65102:12:48
274KolgaKarlMMN302:13:18
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
276TammKarinWN45802:13:16
277ValdmannSigneWN4402:13:14
22TiislärKaupoMM1301:27:44
279TeemantRomanMM11402:13:46
25TähepõldJanarMM1501:28:37
27TootsAleksanderMM45401:28:51
283KreekmanKalevMM452702:14:49
285LillemägiAnuWN4602:15:17
286LehtsaarKaiaWN4702:15:33
287ZugovaMaarjaWN4802:15:43
32SeemaRaulMM40401:31:02
288AltojaAnnikaWNN302:15:58
289SaarlehtKatrinWN401702:16:20
290JallaiViktoriaWN4902:17:22
291HennoTannarMM55402:17:11
36TislerRaidoMM2201:31:36
292PreimannElenWN5002:17:48
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
293SauTaunoMM11602:17:39
38EdurJarlMM40701:32:00
294VarikTiiuWN5102:17:40
295EerikHeliWN45902:18:22
40KukkKasparMM2301:32:05
296RandväliVeenaWN451002:18:24
297PaabstelToomasMM11702:18:45
299PajurMarisWN5302:18:57
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
300KäoReenaWN451102:19:01
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.