21,1 km

PositionLast namesort ascendingFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
187ReinikPiretTreeningpartnerWN40301:55:02
116RegoMarioMM6101:43:25
331RaumanMerilinWNN502:45:53
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
264RaudseppAikiWN3902:11:07
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM50201:22:40
296RandväliVeenaWN451002:18:24
185RandmaaAldoMM451901:54:38
118RandaruVeikoMM50901:43:43
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
146RaamMärtMM7501:48:00
224RaalRasmusMM9902:00:56
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
337PulleritsTõnuMM70103:34:16
325ProshkinaMariaBellusWN6502:36:41
250PressAnuTelia SKWN401302:08:08
292PreimannElenWN5002:17:48
176PramannSilverMM451701:53:14
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
114PõldsaarPiretWN40101:43:01
319PõldmaKätlinWN6202:26:54
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
230PõderMargeSpartaWN40802:01:41
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
301PiibelehtLeidiWN50502:18:58
193PihlMaieWN45401:55:26
91PetersonTriinWN45101:40:21
311PensaBritKliinik 32WN6002:23:41
4PedakJaanusMM50101:21:58
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
257PaulbergDianaElujooksWN401402:09:12
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
147PärnHelinaSJK AAMERAASWN1801:48:19
86PaluSilverMM4801:39:31
94PallumPriitMM401201:40:22
267PallaseReetWN401602:11:14
164PallasMailiWN40201:51:10
299PajurMarisWN5302:18:57
14PaapUrselMM901:26:29
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
297PaabstelToomasMM11702:18:45
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
124OrrMarttiMM6501:44:14
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
333OhlauMargitWN50903:02:23
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
194Nova-GinzburgJelenaWN2901:55:25
206NeemeÜllarMM9301:57:59
119MüürJanarMM6201:43:49
314MünterIraKiltsi TööjõureservidWN55202:24:53
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
76MuldKristjanMM4101:37:50
197MuinastKätlynWNJ101:55:50
196MõttusAaroMM452001:55:45
253MõikCaisa-MeriliWN3802:08:37
256MõikSeigeWN55102:09:17
247MõekTiiaWN401202:07:33
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
57MetsRandelMM3301:34:44
169MetsMariFB jooksmineWN2301:52:18
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
133MartmaMartinMM6801:46:39
243MardlaRiinaWN401102:05:08
10ManitskiMärtMM601:24:23
198MändlaMareWN50301:55:52
242MälkRaulMM10502:04:56
307MäitseEgleWN5602:22:15
203MaineMatiMM501501:57:14
225MäesaluMaitMM10002:01:03
265MäesaluMirjamWN4002:11:27
7MäeJaanus#GORUNTARTUMM401:23:05
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaWN101:34:02
306LuupIlmarMM403102:21:17
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
213LopsikAndreiMM60601:58:15
60LoitMadisMM3501:35:21
217LoigoSirleTreeningpartnerWN40501:58:53
179LilleojaKristoMM8601:53:49
285LillemägiAnuWN4602:15:17
186LiivÜlleWN45301:55:02
64LiisMerlinWN501:35:42
218LichtfeldtMerleUP SportWN40601:59:21
177LettKalleMM60301:53:30
195LeppikRaitMM9101:55:32
261LentsoAnnikaWN401502:10:22
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
286LehtsaarKaiaWN4702:15:33
59LehtpuuKatrinFB jooksmineWN401:35:06
125LehismetsMirjamWN1301:44:35
332LehesteMarkoViis viimastMM11802:57:57
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
309LangKeirikaWN5802:23:06

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.