21,1 km

Positionsort ascendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
237VähiKarinspordiguurudWN401002:03:59
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
233AltLisettTornimäe KodutütredWTA102:03:32
232JermaljonokJuliaWN40902:02:34
231HiiemaaKerstiWN3402:02:22
230PõderMargeSpartaWN40802:01:41
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
228ViiraToomasMM402602:01:16
227Sild-NeemeEikeCityspaWN40702:00:59
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
225MäesaluMaitMM10002:01:03
224RaalRasmusMM9902:00:56
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerWN3302:00:52
222KriisaNeleWN3202:00:36
221HainToomasMM452302:00:00
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
218LichtfeldtMerleUP SportWN40601:59:21
217LoigoSirleTreeningpartnerWN40501:58:53
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
215ViitakHelleSK ProRunnerWN40401:58:26
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
213LopsikAndreiMM60601:58:15
212KarumaaHeneWN45501:58:12
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
210BorisovSergeyMM501601:57:44
209KaruUrmoMM9501:58:01
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
207KoggerToomasMM402401:57:52
206NeemeÜllarMM9301:57:59
205UrbÜloMM60501:57:41
204HagenTiinaRed Bike PyssidWN3101:57:21
203MaineMatiMM501501:57:14
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
199RohtjärvBeritSK ProRunnerWN3001:56:06
198MändlaMareWN50301:55:52
197MuinastKätlynWNJ101:55:50
196MõttusAaroMM452001:55:45
195LeppikRaitMM9101:55:32
194Nova-GinzburgJelenaWN2901:55:25
193PihlMaieWN45401:55:26
192TasaneTerjeWN2801:55:29
191TossavaHenryMM9001:55:12
190HelmisMirkoMM402301:55:17
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
187ReinikPiretTreeningpartnerWN40301:55:02
186LiivÜlleWN45301:55:02
185RandmaaAldoMM451901:54:38
184AdliMarekMM402201:54:08
183AsiAnttivelo clubbersMM8701:53:50
182VarblaneVilluMM451801:53:51
181VoltMarekMM402101:53:43
180TreuMerilinWN2701:53:49
179LilleojaKristoMM8601:53:49
178LaaspereJaanusMM8501:53:29
177LettKalleMM60301:53:30
176PramannSilverMM451701:53:14
175VahersaluKadriWN2601:52:19
174TruninaJanaWN2501:52:26
173AndemaAndresMM451601:52:34
172EhaveeAveWN2401:52:07
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
169MetsMariFB jooksmineWN2301:52:18
168SpaštšanskiJevgeniMM8301:52:12
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
166KolgaAlarMM8201:51:49
165AstafjevJevgeniMM8101:51:12
164PallasMailiWN40201:51:10
163KaidmeEliseWN2201:50:56
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
161AasmaaAuloMM8001:50:44
160KungurVahurMM501401:50:26
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
158DemidovaBirgitWN2101:49:58
157LaksLiivarMM7901:49:44
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
155TammTaagoMM7801:49:24
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
153VarikKatrinWN2001:49:15
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
151KukkKaidiWN1901:48:18
150KlausnerJannoMM7601:48:20
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
147PärnHelinaSJK AAMERAASWN1801:48:19
146RaamMärtMM7501:48:00
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
144HuntKülliSK JooksupartnerWN1701:48:13
143LaitusVaidoMM451301:47:53
142ErnitsIngritSK ProRunnerWN50201:48:01
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
139LaansooInnaWN1601:47:08
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.