21,1 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionsort descendingTime
192TasaneTerjeWN2801:55:29
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
194Nova-GinzburgJelenaWN2901:55:25
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
304ChagallDanMM403002:20:16
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
199RohtjärvBeritSK ProRunnerWN3001:56:06
306LuupIlmarMM403102:21:17
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
204HagenTiinaRed Bike PyssidWN3101:57:21
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
222KriisaNeleWN3202:00:36
57MetsRandelMM3301:34:44
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerWN3302:00:52
58TruninAlekseiMM3401:35:02
231HiiemaaKerstiWN3402:02:22
60LoitMadisMM3501:35:21
239KapstasMari-LiisWN3502:04:20
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
245ValdmaHelenJooksupartnerWN3602:06:32
65KimmelJaakMM3701:35:52
249KlaasMariliisWN3702:07:33
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
253MõikCaisa-MeriliWN3802:08:37
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
264RaudseppAikiWN3902:11:07
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
265MäesaluMirjamWN4002:11:27
76MuldKristjanMM4101:37:50
268TrääderRuthWN4102:11:33
79ViruMarkoMM4201:38:44
269KossarVeronikaWN4202:11:59
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
271SarapuuKerliWN4302:12:15
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
277ValdmannSigneWN4402:13:14
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
284VassarMarilyBellusWN4502:15:14
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
285LillemägiAnuWN4602:15:17
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
286LehtsaarKaiaWN4702:15:33
86PaluSilverMM4801:39:31
287ZugovaMaarjaWN4802:15:43
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
290JallaiViktoriaWN4902:17:22
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
292PreimannElenWN5002:17:48
90ÜlemRistoMM5101:40:23
294VarikTiiuWN5102:17:40
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
298VassarEvelyspordiguurudWN5202:18:46
97ElramKaidoMM5301:41:07
299PajurMarisWN5302:18:57
302SammelselgKadriWN5402:19:46
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
303TammRuttWN5502:20:19
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
307MäitseEgleWN5602:22:15
102KeesMartiMM5601:42:06
308SaksaTuuliWN5702:22:53
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
309LangKeirikaWN5802:23:06
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
310KinkTriinSimuna SpordiklubiWN5902:23:28
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
311PensaBritKliinik 32WN6002:23:41
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
312AnnsooAndres AugustKliinik 32WN6102:23:55
116RegoMarioMM6101:43:25
319PõldmaKätlinWN6202:26:54
119MüürJanarMM6201:43:49
321KolgaRainaWN6302:31:38
122AllmägiAapMM6301:44:02
323VassarAnnelyWN6402:33:34
123VäljakRistoMM6401:44:02
325ProshkinaMariaBellusWN6502:36:41
124OrrMarttiMM6501:44:14
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnWN6602:36:53
128AasJaanusMM6601:45:49
328LahtveeLeilaWN6702:39:54
130BogoljubovMarkoMM6701:46:13
329SalisteHelenWN6802:43:41
133MartmaMartinMM6801:46:39
335SuvinõmmTeeleWN6903:15:05
134HärmatisRistoMM6901:46:43
336SandströmSirlynWN7003:16:32
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
137GoldKristjanMM7101:47:12
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
146RaamMärtMM7501:48:00
150KlausnerJannoMM7601:48:20
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
155TammTaagoMM7801:49:24
157LaksLiivarMM7901:49:44
161AasmaaAuloMM8001:50:44
165AstafjevJevgeniMM8101:51:12

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.