21,1 km

PositionLast namesort descendingFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
267PallaseReetWN401602:11:14
94PallumPriitMM401201:40:22
86PaluSilverMM4801:39:31
147PärnHelinaSJK AAMERAASWN1801:48:19
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
257PaulbergDianaElujooksWN401402:09:12
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
4PedakJaanusMM50101:21:58
311PensaBritKliinik 32WN6002:23:41
91PetersonTriinWN45101:40:21
193PihlMaieWN45401:55:26
301PiibelehtLeidiWN50502:18:58
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
230PõderMargeSpartaWN40802:01:41
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
319PõldmaKätlinWN6202:26:54
114PõldsaarPiretWN40101:43:01
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
176PramannSilverMM451701:53:14
292PreimannElenWN5002:17:48
250PressAnuTelia SKWN401302:08:08
325ProshkinaMariaBellusWN6502:36:41
337PulleritsTõnuMM70103:34:16
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
224RaalRasmusMM9902:00:56
146RaamMärtMM7501:48:00
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
118RandaruVeikoMM50901:43:43
185RandmaaAldoMM451901:54:38
296RandväliVeenaWN451002:18:24
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM50201:22:40
264RaudseppAikiWN3902:11:07
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
331RaumanMerilinWNN502:45:53
116RegoMarioMM6101:43:25
187ReinikPiretTreeningpartnerWN40301:55:02
318RemmelIlviWN50702:26:54
199RohtjärvBeritSK ProRunnerWN3001:56:06
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiWN50402:13:47
45RoosnuppPriitMM45501:33:14
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
305RüütelKullaElujooksWN50602:21:01
272SaarValdurMM11102:12:29
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
273SaarendMatiMM65102:12:48
289SaarlehtKatrinWN401702:16:20
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
308SaksaTuuliWN5702:22:53
329SalisteHelenWN6802:43:41
302SammelselgKadriWN5402:19:46
336SandströmSirlynWN7003:16:32
271SarapuuKerliWN4302:12:15
293SauTaunoMM11602:17:39
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
73SchärBretNike+ Training ClubWN701:37:35
32SeemaRaulMM40401:31:02
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
327ShirobokovaJekaterinaBellusWN50802:36:48
77SihtAiliWN60101:38:18
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
227Sild-NeemeEikeCityspaWN40702:00:59
105SirkasKadriWN1101:42:15
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
316SoosaarAndresMM65302:25:14
168SpaštšanskiJevgeniMM8301:52:12
263SursuVaimarMM10902:11:05
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
335SuvinõmmTeeleWN6903:15:05
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
25TähepõldJanarMM1501:28:37
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
303TammRuttWN5502:20:19
155TammTaagoMM7801:49:24
276TammKarinWN45802:13:16
322TammistuRiinaWN451202:18:57
192TasaneTerjeWN2801:55:29
279TeemantRomanMM11402:13:46
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
22TiislärKaupoMM1301:27:44
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
2TippiBertTreeningplaan.ee MM201:16:24
36TislerRaidoMM2201:31:36
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
27TootsAleksanderMM45401:28:51
191TossavaHenryMM9001:55:12
268TrääderRuthWN4102:11:33
180TreuMerilinWN2701:53:49
39TrossTiinaTäppsportlasedWN50101:32:17
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
58TruninAlekseiMM3401:35:02
174TruninaJanaWN2501:52:26
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.