21,1 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationsort descendingSexAge categoryCategory positionTime
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
136LeibenauMarko1. JalaväebrigaadMM401701:47:15
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
41SaarKristjan21CC triatloniklubiMM2401:32:07
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
55KaaverAndreAnu jooksutrennidMM3201:34:23
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
325ProshkinaMariaBellusWN6502:36:41
327ShirobokovaJekaterinaBellusWN50802:36:48
284VassarMarilyBellusWN4502:15:14
227Sild-NeemeEikeCityspaWN40702:00:59
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
54KroonKenetDektum EhitusMM3101:34:35
305RüütelKullaElujooksWN50602:21:01
257PaulbergDianaElujooksWN401402:09:12
28PuusildKristjanElujooksMM1701:29:21
47OjalillRaimondFB jooksmineMM40801:33:25
59LehtpuuKatrinFB jooksmineWN401:35:06
74EdasiIndrekFB jooksmineMM3901:37:40
120Alas-JärvRitaFB jooksmineWN1201:44:09
169MetsMariFB jooksmineWN2301:52:18
244ArmKristinFB jooksmineWN45602:05:38
23TaalArlesFB jooksmineMM40301:27:45
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
12AzzaroLaurentFRA ESNMM40101:25:58
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
26BrancataLoicFRA ESNMM1601:28:25
35DenisJohanFRA ESNMM2101:31:32
42DumonteilAntonyFRA ESNMM2501:32:31
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppWN401902:31:22
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnWN6602:36:53
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaWN101:34:02
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
99IvanovKatriinJooksupartnerWN901:41:30
245ValdmaHelenJooksupartnerWN3602:06:32
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
314MünterIraKiltsi TööjõureservidWN55202:24:53
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
129VullaElaKJK VikeWN1401:46:17
311PensaBritKliinik 32WN6002:23:41
312AnnsooAndres AugustKliinik 32WN6102:23:55
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiWN50402:13:47
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
73SchärBretNike+ Training ClubWN701:37:35
131VeneSiiriNordea SpordiklubiWN1501:46:17
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
204HagenTiinaRed Bike PyssidWN3101:57:21
310KinkTriinSimuna SpordiklubiWN5902:23:28
147PärnHelinaSJK AAMERAASWN1801:48:19
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
144HuntKülliSK JooksupartnerWN1701:48:13
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
142ErnitsIngritSK ProRunnerWN50201:48:01
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
199RohtjärvBeritSK ProRunnerWN3001:56:06
215ViitakHelleSK ProRunnerWN40401:58:26
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerWN3302:00:52
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertWN201:34:25
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.