21,1 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTimesort descending
199RohtjärvBeritSK ProRunnerWN3001:56:06
202BurdygaAlexanderMM452101:56:25
203MaineMatiMM501501:57:14
204HagenTiinaRed Bike PyssidWN3101:57:21
205UrbÜloMM60501:57:41
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
210BorisovSergeyMM501601:57:44
207KoggerToomasMM402401:57:52
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
206NeemeÜllarMM9301:57:59
209KaruUrmoMM9501:58:01
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
212KarumaaHeneWN45501:58:12
213LopsikAndreiMM60601:58:15
215ViitakHelleSK ProRunnerWN40401:58:26
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
217LoigoSirleTreeningpartnerWN40501:58:53
218LichtfeldtMerleUP SportWN40601:59:21
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
221HainToomasMM452302:00:00
222KriisaNeleWN3202:00:36
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerWN3302:00:52
224RaalRasmusMM9902:00:56
227Sild-NeemeEikeCityspaWN40702:00:59
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
225MäesaluMaitMM10002:01:03
228ViiraToomasMM402602:01:16
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
230PõderMargeSpartaWN40802:01:41
231HiiemaaKerstiWN3402:02:22
232JermaljonokJuliaWN40902:02:34
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
233AltLisettTornimäe KodutütredWTA102:03:32
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
237VähiKarinspordiguurudWN401002:03:59
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
238VeeleidTanelMM452502:04:11
239KapstasMari-LiisWN3502:04:20
242MälkRaulMM10502:04:56
240BorkKasparMMN202:05:03
243MardlaRiinaWN401102:05:08
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
244ArmKristinFB jooksmineWN45602:05:38
245ValdmaHelenJooksupartnerWN3602:06:32
246KukkKalleMM452602:07:01
247MõekTiiaWN401202:07:33
249KlaasMariliisWN3702:07:33
248KaskKristiinaWN45702:07:37
250PressAnuTelia SKWN401302:08:08
253MõikCaisa-MeriliWN3802:08:37
251KoklaHanna MariaWNN102:08:40
252DufourGuillaumeFRA ESNMM402802:08:42
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
257PaulbergDianaElujooksWN401402:09:12
256MõikSeigeWN55102:09:17
258HunotLionelFRA ESNMM501702:09:37
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
260KutsarAndresMM10802:09:52
261LentsoAnnikaWN401502:10:22
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
263SursuVaimarMM10902:11:05
264RaudseppAikiWN3902:11:07
267PallaseReetWN401602:11:14
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21
265MäesaluMirjamWN4002:11:27
268TrääderRuthWN4102:11:33
269KossarVeronikaWN4202:11:59
271SarapuuKerliWN4302:12:15
270ArtjomenkoJelenaWNN202:12:19
272SaarValdurMM11102:12:29
273SaarendMatiMM65102:12:48
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
277ValdmannSigneWN4402:13:14
276TammKarinWN45802:13:16
274KolgaKarlMMN302:13:18
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
279TeemantRomanMM11402:13:46
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiWN50402:13:47
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
283KreekmanKalevMM452702:14:49
284VassarMarilyBellusWN4502:15:14
285LillemägiAnuWN4602:15:17
286LehtsaarKaiaWN4702:15:33
287ZugovaMaarjaWN4802:15:43
288AltojaAnnikaWNN302:15:58
289SaarlehtKatrinWN401702:16:20
291HennoTannarMM55402:17:11
290JallaiViktoriaWN4902:17:22
293SauTaunoMM11602:17:39
294VarikTiiuWN5102:17:40
292PreimannElenWN5002:17:48
295EerikHeliWN45902:18:22
296RandväliVeenaWN451002:18:24
297PaabstelToomasMM11702:18:45
298VassarEvelyspordiguurudWN5202:18:46
322TammistuRiinaWN451202:18:57
299PajurMarisWN5302:18:57

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.