21,1 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionsort ascendingTime
332LehesteMarkoViis viimastMM11802:57:57
297PaabstelToomasMM11702:18:45
293SauTaunoMM11602:17:39
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
279TeemantRomanMM11402:13:46
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
275OliinykMykhailoMM11202:13:01
272SaarValdurMM11102:12:29
266KuuskAndres#teambondoraMM11002:11:21
263SursuVaimarMM10902:11:05
260KutsarAndresMM10802:09:52
259KraanerKairo#teambondoraMM10702:09:38
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
242MälkRaulMM10502:04:56
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
235SiilabergIndrekMM10302:03:41
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
225MäesaluMaitMM10002:01:03
224RaalRasmusMM9902:00:56
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
219LaanmetsHerkiMM9701:59:45
214SiitanPeeterDB Schenker EestiMM9601:58:01
209KaruUrmoMM9501:58:01
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
206NeemeÜllarMM9301:57:59
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
195LeppikRaitMM9101:55:32
191TossavaHenryMM9001:55:12
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
188MergeyNicolasFRA ESNMM8801:55:11
183AsiAnttivelo clubbersMM8701:53:50
179LilleojaKristoMM8601:53:49
178LaaspereJaanusMM8501:53:29
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
168SpaštšanskiJevgeniMM8301:52:12
166KolgaAlarMM8201:51:49
165AstafjevJevgeniMM8101:51:12
161AasmaaAuloMM8001:50:44
157LaksLiivarMM7901:49:44
155TammTaagoMM7801:49:24
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
150KlausnerJannoMM7601:48:20
146RaamMärtMM7501:48:00
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
140LaineveerIndrekMM7301:47:52
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
137GoldKristjanMM7101:47:12
336SandströmSirlynWN7003:16:32
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
335SuvinõmmTeeleWN6903:15:05
134HärmatisRistoMM6901:46:43
329SalisteHelenWN6802:43:41
133MartmaMartinMM6801:46:39
328LahtveeLeilaWN6702:39:54
130BogoljubovMarkoMM6701:46:13
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnWN6602:36:53
128AasJaanusMM6601:45:49
325ProshkinaMariaBellusWN6502:36:41
124OrrMarttiMM6501:44:14
323VassarAnnelyWN6402:33:34
123VäljakRistoMM6401:44:02
321KolgaRainaWN6302:31:38
122AllmägiAapMM6301:44:02
319PõldmaKätlinWN6202:26:54
119MüürJanarMM6201:43:49
312AnnsooAndres AugustKliinik 32WN6102:23:55
116RegoMarioMM6101:43:25
311PensaBritKliinik 32WN6002:23:41
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
310KinkTriinSimuna SpordiklubiWN5902:23:28
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
309LangKeirikaWN5802:23:06
108LeimannKristjan1. JalaväebrigaadMM5801:42:36
308SaksaTuuliWN5702:22:53
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
307MäitseEgleWN5602:22:15
102KeesMartiMM5601:42:06
303TammRuttWN5502:20:19
100LaanemetsMeelisMM5501:41:55
302SammelselgKadriWN5402:19:46
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
97ElramKaidoMM5301:41:07
299PajurMarisWN5302:18:57
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
298VassarEvelyspordiguurudWN5202:18:46
90ÜlemRistoMM5101:40:23
294VarikTiiuWN5102:17:40
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
292PreimannElenWN5002:17:48
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
290JallaiViktoriaWN4902:17:22
86PaluSilverMM4801:39:31
287ZugovaMaarjaWN4802:15:43
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
286LehtsaarKaiaWN4702:15:33
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
285LillemägiAnuWN4602:15:17
82SepnikAinarAruut OÜMM4501:38:50
284VassarMarilyBellusWN4502:15:14

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.