21,1 km

PositionLast nameFirst namesort ascendingOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39
182VarblaneVilluMM451801:53:51
290JallaiViktoriaWN4902:17:22
216KokkViktorAarius SKMM452201:58:38
269KossarVeronikaWN4202:11:59
118RandaruVeikoMM50901:43:43
211ValjalaVeikoMM402501:57:52
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
109HõbemägiVeikkoMM5901:42:35
296RandväliVeenaWN451002:18:24
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
170MiksonValentin1960MM55301:52:17
272SaarValdurMM11102:12:29
263SursuVaimarMM10902:11:05
143LaitusVaidoMM451301:47:53
160KungurVahurMM501401:50:26
14PaapUrselMM901:26:29
209KaruUrmoMM9501:58:01
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
87KirsmanUrmas200-gaMM4901:39:29
101KoorUrmasMM451101:41:39
127ÄrmUrmasMM501001:44:50
201VirkebauUrmasMM60401:55:54
15ErvinUrmasMM50301:26:42
205UrbÜloMM60501:57:41
186LiivÜlleWN45301:55:02
206NeemeÜllarMM9301:57:59
308SaksaTuuliWN5702:22:53
310KinkTriinSimuna SpordiklubiWN5902:23:28
91PetersonTriinWN45101:40:21
162PärnassaluToomasMM451501:50:53
207KoggerToomasMM402401:57:52
221HainToomasMM452302:00:00
228ViiraToomasMM402602:01:16
297PaabstelToomasMM11702:18:45
337PulleritsTõnuMM70103:34:16
115PaabstelTõnuMM6001:43:21
255SzeraticsTomaszMM402902:09:11
294VarikTiiuWN5102:17:40
208SoorandTiit-PriitMM9401:57:43
37KirsipuuTiitMM40601:31:31
204HagenTiinaRed Bike PyssidWN3101:57:21
39TrossTiinaTäppsportlasedWN50101:32:17
247MõekTiiaWN401202:07:33
192TasaneTerjeWN2801:55:29
335SuvinõmmTeeleWN6903:15:05
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
293SauTaunoMM11602:17:39
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
167HeinlaTarmoMM402001:51:48
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
29TennisbergTargo#teambondoraMM1801:29:50
291HennoTannarMM55402:17:11
330BorisovaTanjaWN451302:45:46
238VeeleidTanelMM452502:04:11
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
46AlaTaimarMM2801:33:23
155TammTaagoMM7801:49:24
92UueSvenMMN101:40:37
336SandströmSirlynWN7003:16:32
217LoigoSirleTreeningpartnerWN40501:58:53
86PaluSilverMM4801:39:31
176PramannSilverMM451701:53:14
131VeneSiiriNordea SpordiklubiWN1501:46:17
277ValdmannSigneWN4402:13:14
210BorisovSergeyMM501601:57:44
229PosatetskiSergeiMM402702:01:31
256MõikSeigeWN55102:09:17
21SzelaskiewiczSebastianFRA ESNMM1201:27:43
303TammRuttWN5502:20:19
268TrääderRuthWN4102:11:33
279TeemantRomanMM11402:13:46
120Alas-JärvRitaFB jooksmineWN1201:44:09
90ÜlemRistoMM5101:40:23
123VäljakRistoMM6401:44:02
134HärmatisRistoMM6901:46:43
322TammistuRiinaWN451202:18:57
243MardlaRiinaWN401102:05:08
220UiboRihoAnti IlluminatiMM9801:59:48
49KulbasReneeMM40901:34:00
267PallaseReetWN401602:11:14
300KäoReenaWN451102:19:01
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
11TiitsRauno200-gaMM701:25:09
44ÕismaaRaunoMM2701:32:56
242MälkRaulMM10502:04:56
32SeemaRaulMM40401:31:02
224RaalRasmusMM9902:00:56
241RaudsikRanno1. JalaväebrigaadMM10402:05:13
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
57MetsRandelMM3301:34:44
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
195LeppikRaitMM9101:55:32
8BõkovRainer1. JalaväebrigaadMMJ101:23:15

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.