21,1 km

PositionLast nameFirst nameOrganizationsort ascendingSexAge categoryCategory positionTime
66PartsMargusViking Line EestiMM3801:36:16
332LehesteMarkoViis viimastMM11802:57:57
183AsiAnttivelo clubbersMM8701:53:50
218LichtfeldtMerleUP SportWN40601:59:21
226MeeritsMihkelUP SportMM10102:01:00
20PiponChristopheUMOMM1101:27:43
2TippiBertTreeningplaan.ee MM201:16:24
53HeinaruMarisTreeningpartnerWN301:34:35
80TulpKristjanTreeningpartnerMM4301:38:41
187ReinikPiretTreeningpartnerWN40301:55:02
217LoigoSirleTreeningpartnerWN40501:58:53
1KuleshovAleksandrTreeningpartnerMM101:16:05
6RaspelRaidoTreeningpartnerMM50201:22:40
9KingoGunnarTreeningpartnerMM501:23:38
233AltLisettTornimäe KodutütredWTA102:03:32
282AltTarmoTornimäe KodutütredMMN402:14:45
135TruijaKimThaya Shop&SalonMM7001:47:11
250PressAnuTelia SKWN401302:08:08
236KaseVeikoTäppsportlasedMM452402:04:10
19LutsMarekTäppsportlasedMM45301:27:20
39TrossTiinaTäppsportlasedWN50101:32:17
313VallnerHansTallinna TehnikaülikoolMM65202:24:49
43NurkTalisTalis Nurk EhitusMM2601:32:33
103LopsikPriitSwedbank SKMM5701:42:16
200RummMarkospordiguurudMM9201:56:01
237VähiKarinspordiguurudWN401002:03:59
298VassarEvelyspordiguurudWN5202:18:46
5KajariPriitSparta SpordiseltsMM45101:22:08
56KadakUrmasSpartaMM50501:34:42
70KajariMartSpartaMM45801:37:00
75ViirmaaAloSpartaMM4001:37:41
88UrbJaanusSpartaMM5001:39:45
104VolmersonLiinaSpartaWN1001:42:09
189KrüütsPriitSpartaMM8901:55:04
230PõderMargeSpartaWN40802:01:41
234SuurnaRanelSpartaMM10202:03:19
16KüünrussReemetSpartaMM40201:27:02
24TalvisteRaimoSpartaMM1401:28:00
98VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5401:41:33
51KuivKadiliisSK ProRunner / JomaEkspertWN201:34:25
52ValdmaaLauriSK ProRunnerMM3001:34:25
68LauringKarreSK ProRunnerMM50601:36:49
69SiimTarvoSK ProRunnerMM401101:36:55
112BergmannGuidoSK ProRunnerMM50801:43:01
142ErnitsIngritSK ProRunnerWN50201:48:01
159EngelMargoSK ProRunnerMM401901:50:19
199RohtjärvBeritSK ProRunnerWN3001:56:06
215ViitakHelleSK ProRunnerWN40401:58:26
223Vetevood-JärveltEvelinSK ProRunnerWN3302:00:52
17OruaasKalleSK ProRunnerMM1001:27:14
62PohlakTarmoSK JooksupartnerMM401001:35:20
63LajaLehoSK JooksupartnerMM45601:35:42
89KoklaMadisSK JooksupartnerMM55201:39:48
144HuntKülliSK JooksupartnerWN1701:48:13
149SakkeusJüriSK JooksupartnerMM60201:48:15
83KuusklaPriitSK AaspereMM4601:38:54
147PärnHelinaSJK AAMERAASWN1801:48:19
310KinkTriinSimuna SpordiklubiWN5902:23:28
204HagenTiinaRed Bike PyssidWN3101:57:21
141MeitusRaivoProRunner SKMM501201:47:49
84KreutzvaldIvoProrunnerMM4701:39:13
33RäbinLauriProrunnerMM2001:31:08
132VõipRaivoPPA ida-prefektuurMM501101:46:23
121KaegasRaivoPK KGSMM451201:44:10
126KirpuPeeterPaide,TriSmileMM60101:44:44
131VeneSiiriNordea SpordiklubiWN1501:46:17
73SchärBretNike+ Training ClubWN701:37:35
152AasalehtPriidikNike+ Run ClubMM7701:48:45
281RooseMarge-ElinMuraste liikumisklubiWN50402:13:47
113HeinDanelMr.MM401601:42:49
85OblikasJanekmarathon100.comMM451001:39:28
154PedaiMartinM-SportMM401801:49:13
171HeliMadisLHV SportMM8401:52:07
30ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM50401:30:34
31SaarIndrekKuusalu jooksugruppMM1901:30:45
280AntsovPeeterKRTL OÜMM11502:13:39
18SavastverAlarKoidu SuusaklubiMM45201:27:16
34TõnismäeMarekKoidu SuusaklubiMM40501:31:26
311PensaBritKliinik 32WN6002:23:41
312AnnsooAndres AugustKliinik 32WN6102:23:55
93TomsonTauriKJK VikeMMJ201:40:38
129VullaElaKJK VikeWN1401:46:17
314MünterIraKiltsi TööjõureservidWN55202:24:53
262MünterBrunoKiltsi TööjõureservidMM60702:10:53
278JärmannRainKaitsevägi SCPMM11302:13:23
138VahesaarValloKadrina EPTMM7201:47:25
99IvanovKatriinJooksupartnerWN901:41:30
245ValdmaHelenJooksupartnerWN3602:06:32
148TellingJuhanJk Hermes MM501301:48:03
254LaanemetsRaivoInfdot OÜMM10602:09:04
145KosemetsImreImsi OÜMM7401:48:13
50MaasikLauraIce Swimming EstoniaWN101:34:02
110KaarmaHenriIce Swimming EstoniaMM401501:42:59
326TurkinaAnastassiaI love running TallinnWN6602:36:53
320KiiverKadiHiiumaa jooksugruppWN401902:31:22
48HohweillerNicolasFRA ESNMM2901:33:25
61HoudayerTeddyFRA ESNMM3601:35:19
81BryTeddyFRA ESNMM4401:38:53
96ChokriOussineFRA ESNMM5201:41:07
156BarbelenetXavierFRA ESNMM451401:49:39

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.