7 km ajavõtuga

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
201KivisaarMadli-MinnaTartu Vangla meditsiiniosakondWN3500:46:23
202ZimmermannVaidoMM50500:46:24
203KusnerovMarkoSõmeru PõhikoolMP5700:46:24
204ZimmermannTiiuWN50600:46:24
205MäeLemmeSõmeru PõhikoolWN50700:46:24
206SammelHele-MaiWN3600:46:24
207PreesGeorgRRGMP5800:46:25
208ZirkKailiVäike-Maarja GümnaasiumWT2900:46:27
209ZirkArmoVäike-Maarja GümnaasiumMP5900:46:27
210GriffelAitaAQVA Hotell ja SpaWN40900:46:27
211TormLisbethTapa GümnaasiumWT3000:46:37
212ReinholdAnneWN45500:46:37
213ValkRikoMP6000:46:40
214RikolasRogerMP6100:46:40
215SaarmetsKertSõmeru PõhikoolMP6200:46:49
216BrõtkiMariannRRGWT3100:46:50
217BrõtkiMarittaRRGWT3200:46:51
218TalvikRoosiWN3700:46:52
219SaksSiretWN3800:46:55
220SaksSilviaWN3900:46:55
221JohansonKatreHaljala koolWT3300:46:55
222MihkelsonOlevMM50600:46:56
223MihkelsonMagnusMP6300:47:02
224ZigulJessicaTapa GümnaasiumWT3400:47:04
225TrotskiVeronikaTapa GümnaasiumWT3500:47:04
226LaidroLuuleWN65100:47:08
227RikkReenaRRGWT3600:47:10
228TauerKadiRRGWT3700:47:11
229RippinenKeijoMMN500:47:11
230TrausGerliRRGWNJ500:47:12
231RemiküllKatrinWN45600:47:12
232MerelaidMarionWT3800:47:15
233IlvesBirgitWT3900:47:18
234ViboBritaWNN500:47:29
235SammalpärgSirelin IirisHaljala koolWT4000:47:36
236Kütt-JahhuKaidiWN4000:47:41
237TuuleveskiMalleWN45700:47:54
238MäekiviMikkTapa GümnaasiumMP6400:48:09
239OleskAntiTapa GümnaasiumMP6500:48:09
240IsakarAnniRRGWT4100:48:10
241IsakarKristaWN401000:48:11
242ProosaReno MartenSõmeru PõhikoolMP6600:48:12
243SumlaStefenTapa GümnaasiumMP6700:48:17
244VõsuSirleKohtla-Järve Järve GümnaasiumWN4100:48:41
245VeelmaaHelenaWN4200:48:52
246TalalaevKarl-GeorgSõmeru PõhikoolMP6800:48:58
247SõmerSiretWN45800:48:59
248ViljakEliseWT4200:49:00
249TormArtiSõmeru PõhikoolMP6900:49:09
250KangurGetterWNJ600:49:11
251KangurKerttuLasila PõhikoolWT4300:49:11
252SarematKristiJCI RakvereWN4300:49:21
253PipenbergKalevMM60300:49:23
254KoppelHeleWT4400:49:27
255TamlehtMaarjaWT4500:49:31
256KallasteHellikaRRGWT4600:49:32
257KalevaGerdaWN4400:49:40
258ReiliAnneliisIITEE SpordiklubiWNJ700:49:43
259LõbuTriinWN4500:49:50
260KiisRaivoMM55200:49:54
261AaboEneWN4600:49:58
262TahlfeldtKerstiWN50800:50:01
263TammMoonikaMTÜ RalliradaWT4700:50:02
264KurisKerstiWN45900:50:08
265JakobsonSigridWT4800:50:12
266RootareOttRitska SpordiklubiMM45600:50:13
267RootareKajaRitska SpordiklubiWN451000:50:13
268JakobsonIngridWN4700:50:14
269VainumäeMaikenHaljala koolWT4900:50:14
270Kalberg-KukkKaiRitska SpordiklubiWN50900:50:18
271ArbaReimoMP7000:50:20
272JõelaidAts-JoonasMP7100:50:20
273unapuuGerliunapuuWN4800:50:22
274unapuuEneunapuuWN501000:50:22
275LuigeMikkMM3000:50:24
276JärveKatrinWT5000:50:25
277MäeRandoMP7200:50:27
278BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaWN55200:50:29
279KruupSigneAQVA Hotell ja SpaWN4900:50:30
280MäeAadiMM50700:50:48
281JakobiHelinaAQVA Hotell ja SpaWN5000:50:49
282isKüllikiWN5100:50:50
283TalvisteMariliisWN5200:50:50
284PritsikSanderMP7300:50:52
285ArrasPiretWN451100:50:53
286KiviKadi-LiisWT5100:50:54
287LaiguAnneliWN5300:51:00
288LaiguRiinSK METSASõBRADWT5200:51:00
289VakulskajaViktoriaAQVA Hotell ja SpaWN5400:51:01
290LilletaiErkoSõmeru PõhikoolMP7400:51:06
291AlavereKarinWN5500:51:14
292KiviTeemuMM40700:51:14
293LiblikasKelliSõmeru PõhikoolWT5300:51:15
294MännikMagdaleenaWNJ800:51:16
295IlvesKairoSõmeru PõhikoolMP7500:51:16
296MaalmetsIrmel HerdisSõmeru PõhikoolWT5400:51:18
297SaarmetsRaigoSõmeru PõhikoolMP7600:51:18
298LauerKristiWN5600:51:18
299AasmäeAnitaWN5700:51:28
300PildenPiretWN5800:51:32

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.