7 km ajavõtuga

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
301LichtfeldtMargitWN401100:51:32
302PilvisteAllanMM3100:51:34
303KesküllKarlTapa GümnaasiumMMJ500:51:36
304MikkerMartenMP7700:51:37
305JuhansonAnna-LiisaSõmeru PõhikoolWT5500:51:39
306LaisarvMariaVäike-Maarja GümnaasiumWNJ900:51:43
307RajaDorianRRGWT5600:52:00
308PipenbergMalleWN501100:52:03
309PipenbergAstridWN55300:52:03
310IvanovaJekaterinaWN5900:52:04
311MeriloMariaRRGWT5700:52:06
312MundEgeWNJ1000:52:08
313LaidKristinaSõmeru PõhikoolWT5800:52:12
314KäärHediDECTONAWN401200:52:27
315KüttisAndoOjasaarMM3200:52:28
316BauerMarikaWN401300:52:29
317KattelCarolinWNJ1100:52:29
318TõeväljaSiljaHaljala koolWT5900:52:31
319KinkarLauriMM3300:52:33
320PisarevGreta-MariaWT6000:52:36
321AitIngridWN6000:52:39
322KruusamägiMerleWN6100:52:40
323RosinRichardSõmeru PõhikoolMP7800:52:51
324BušAdevina-LiinaTapa GümnaasiumWT6100:53:02
325TovstsikMaironSõmeru PõhikoolMP7900:53:04
326KangurEveLasila PõhikoolWN6200:53:08
327SaaremetsCetrinTapa GümnaasiumWT6200:53:13
328JärveJaanaWN6300:53:14
329TomsonTiinaWN6400:53:17
330TammeMonikaWN6500:53:21
331AlliksooTerjeWN6600:53:30
332SuveAndrisLasila PõhikoolMP8000:53:30
333KullamägiMartenTapa GümnaasiumMP8100:53:31
334GannošinaKatarinaTapa GümnaasiumWT6300:53:32
335AupajuPilleWN6700:53:37
336PeilKairiSõmeru PõhikoolWN451200:53:37
337AupajuTarmoMM40800:53:37
338AssmannHelemeelWT6400:53:38
339uekallasIvoryREGMP8200:53:39
340KüttisSeidiOjasaarWN6800:53:44
341KukkAivarMM45700:53:49
342KukkRagneWN6900:53:49
343KuusemäeKevinLasila PõhikoolMP8300:53:55
344TõnnsonAnnaWN7000:53:56
345KaljurandKeiraREGWT6500:53:59
346JalakasJaakRSK sPORTKUNDAMM60400:54:08
347NõmmelooKarolineSõmeru PõhikoolWT6600:54:10
348KuusemetsJanelleWT6700:54:11
349GeidikKaileenWT6800:54:11
350GeidikKristelWT6900:54:11
351MesjatsevaSabinaWNN600:54:17
352SaareSiimREGMP8400:54:17
353NõmmCarolinHaljala koolWT7000:54:18
354RoovLaureenHaljala koolWT7100:54:18
355KlopetsMarianneRakvere LinnavalitsusWN7100:54:34
356PeetermannlleWN501200:54:47
357VlasovskiRailiWN7200:54:53
358AlesteKirkeSõmeru PõhikoolWT7200:54:54
359NõmmeMaritWT7300:54:57
360VooglaidTarmoMM45800:55:03
361AllaAnnaliisaTapa GümnaasiumWT7400:55:05
362SteinbergAnetteRRGWT7500:55:05
363SteinbergLisetteRRGWT7600:55:06
364VällmannMaarjaTapa GümnaasiumWT7700:55:19
365AusTaaliWT7800:55:24
366SuuderHanna LiisWT7900:55:26
367KondelGeorgMP8500:55:27
368MeijelChristinaWT8000:55:27
369MeijelKristjanMM3400:55:36
370KõrvekKristinSõmeru PõhikoolWT8100:55:44
371ReimannAnnikaSõmeru PõhikoolWT8200:55:45
372ListakLauraSõmeru PõhikoolWT8300:55:46
373PakkonenKeia RiinSõmeru PõhikoolWT8400:55:46
374RubenAvoSõmeru PõhikoolMM70100:55:52
375AinsarKarolaVäike-Maarja GümnaasiumWT8500:55:55
376KaruAstridSõmeru PõhikoolWN401400:55:55
377VaruskCarmenTapa GümnaasiumWT8600:56:10
378SerbinLisbelTapa GümnaasiumWT8700:56:10
379VeelaidRichardVäike-Maarja GümnaasiumMP8600:56:11
380KivisaluMartti-AndreeSõmeru PõhikoolMP8700:56:13
381KleenKarl RobertTapa GümnaasiumMP8800:56:19
382PalmsaluKasparTapa GümnaasiumMP8900:56:24
383PolonskajaRimmaLasila PõhikoolWN451300:56:24
384SerbinMarlenTapa GümnaasiumWT8800:56:36
385PärnametsMehisSõmeru PõhikoolMP9000:56:37
386AlasSandraVäike-Maarja GümnaasiumWT8900:56:40
387LampeLauraTapa GümnaasiumWT9000:56:45
388TiikmaaBritt-MarenaWN7300:56:55
389SirkelMarisWN401500:57:01
390ValdreMari-LiisLasila PõhikoolWT9100:57:01
391PärnametsJoelLasila PõhikoolMP9100:57:13
392OlenevitšDavidMP9200:57:20
393MurelKristiSõmeru PõhikoolWT9200:57:21
394MetsaruMaileeSõmeru PõhikoolWT9300:57:21
395TõemetsArianneSõmeru PõhikoolWT9400:57:46
396KinkarKerstiWN7400:57:47
397KiisViiveWN55400:57:53
398MetsaruAnneSõmeru PõhikoolWN451400:57:54
399MuinasteMaria-EliiseWT9500:57:55
400LaasJonasMP9300:57:57

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.