7 km ajavõtuga

Positionsort descendingLast nameFirst nameOrganizationSexAge categoryCategory positionTime
401LaansaluRometLasila PõhikoolMP9400:58:03
402KallastEneTapa GümnaasiumWN65200:58:04
403MarksooMartiRRGMM45900:58:18
404TammeoksKajaWN7500:58:28
405VeskiltKailiWN401600:58:28
406TauriainenTeijaWN501300:58:33
407KuusemetsJaanaVäike-Maarja GümnaasiumWT9600:58:39
408PraatsMarisVäike-Maarja GümnaasiumWT9700:58:39
409KaskKaroliinaLasila PõhikoolWT9800:58:40
410SoopereLisettLasila PõhikoolWT9900:58:41
411Luste-ItchevArturTapa GümnaasiumMMJ600:58:41
412NõlvakKatiWT10000:58:43
413RotkaJane-LyVäike-Maarja GümnaasiumWT10100:58:51
414KleesmaaKärenVäike-Maarja GümnaasiumWT10200:58:52
415LaanesAtsMP9500:58:56
416LausErikMP9600:58:58
417NõlvakKristiinaWN7600:59:07
418ArnekMaigritHaljala koolWT10300:59:12
419BergströmAnettHaljala koolWT10400:59:12
420LeesHelveTapa GümnaasiumWN55500:59:13
421SaatMarkoMM451000:59:33
422RoovGunnarMM50800:59:34
423MeibaumAnneliLasila PõhikoolWN401700:59:39
424MurakasGeaLasila PõhikoolWN7700:59:39
425VakaljukBrigita-MariaTapa GümnaasiumWT10501:00:16
426KõrreKristofer-RudolfSõmeru PõhikoolMP9701:00:17
427KlaatsPiretWN451501:00:18
428PajuTaanielTapa GümnaasiumMMJ701:00:20
429VõsuriAiriTapa GümnaasiumWT10601:00:21
430UttJolanaSõmeru PõhikoolWT10701:00:34
431IlvesKeiri-LiisSõmeru PõhikoolWT10801:00:35
432RistheinLuiseTapa GümnaasiumWNJ1201:00:42
433VildekKätyTapa GümnaasiumWT10901:00:42
434KaasikAnneliTapa GümnaasiumWN401801:00:43
435LuikMeri-LySõmeru PõhikoolWT11001:00:47
436KruusamäeRailiSõmeru PõhikoolWT11101:00:47
437JoosepsonJaanREGMP9801:00:53
438JoosepsonJaana-EerikaREGWT11201:00:56
439KangurKaisaVäike-Maarja GümnaasiumWT11301:00:57
440KaegasMagnarPK KGSMP9901:01:02
441LindlooAliceHaljala koolWT11401:01:04
442PõdraMartaHaljala koolWT11501:01:04
443KangurKarenWN7801:01:10
444LaisarvOlaviTapa GümnaasiumMP10001:01:32
445HärmJako-KaarelTapa GümnaasiumMP10101:01:33
446AleksandrovaLuizaTapa GümnaasiumWT11601:01:39
447LaisaarHanna-LiinaRRGWT11701:01:39
448ValdlooMeriliisTapa GümnaasiumWT11801:01:41
449TsvetkovaLiinaTapa GümnaasiumWNJ1301:01:56
450VooglaidTimoMP10201:02:01
451MaasikasEleanorSõmeru PõhikoolWT11901:02:02
452LondArlisSõmeru PõhikoolMP10301:02:03
453TsimolonskasMartenSõmeru PõhikoolMP10401:02:15
454KundlaKristiWN401901:02:30
455KaruIlleAQVA Hotell ja SpaWN402001:02:33
456VilipusRuthHaljala koolWT12001:02:36
457ErmEliseSõmeru PõhikoolWT12101:02:39
458RebaneHannaliisaSõmeru PõhikoolWT12201:02:39
459PääsukeAnniWN7901:02:43
460SelezenLisetteLasila PõhikoolWT12301:02:43
461GildemannKristiinTapa GümnaasiumWT12401:02:55
462Luste-ItchevAneteTapa GümnaasiumWT12501:03:02
463HochstätterErikaLasila PõhikoolWT12601:03:06
464AllsooEvelinTapa GümnaasiumWN451601:03:10
465PüümannRitaTapa GümnaasiumWN501401:03:10
466RummKellyLasila PõhikoolWT12701:03:25
467ReinomägiKristiLasila PõhikoolWT12801:03:26
468KülmallikNeemeTapa GümnaasiumMM451101:03:32
469KülmallikHelger-HansTapa GümnaasiumMP10501:03:33
470TammMaarikaLasila PõhikoolWT12901:03:47
471NeerotJete LisettTapa GümnaasiumWT13001:03:47
472TedrekullMia-MariiTapa GümnaasiumWT13101:03:49
473TammnneMTÜ RalliradaWN8001:03:49
474TammMerikeLasila PõhikoolWT13201:03:49
475SmitkeHugoMP10601:03:49
476LeekJaanikaWN8101:03:59
477RaudlaMerlyWN8201:04:07
478BildLaura-LiisSõmeru PõhikoolWT13301:04:08
479NurkRichardRRGMP10701:04:09
480KivisaluCarineeSõmeru PõhikoolWT13401:04:09
481AdratGreteTapa GümnaasiumWT13501:04:34
482LilleojaKellyTapa GümnaasiumWT13601:04:40
483ObertunHenriSõmeru PõhikoolMP10801:04:41
484NõlvakKerliTapa GümnaasiumWT13701:04:51
485RoosilehtRanelySõmeru PõhikoolWT13801:05:16
486NugismanTiinaTapa GümnaasiumWN55601:05:18
487KitsingHannaTapa GümnaasiumWT13901:05:47
488PaapJaakMM50901:06:00
489MerimaaLindaWN70101:06:04
490LillbokKatriin-LiisbethSõmeru PõhikoolWT14001:06:05
491PärnametsMaritSõmeru PõhikoolWT14101:06:06
492RemmelgMartenVäike-Maarja GümnaasiumMP10901:06:44
493KlauksKarinVäike-Maarja GümnaasiumWT14201:06:47
494JoorRitaTapa GümnaasiumWN55701:07:02
495PipenbergSirjeTapa GümnaasiumWN55801:07:03
496PipenbenrgSirjeTapa GümnaasiumWN55901:07:03
497IlvesInesWN402101:07:05
498SaatKatrinWN402201:07:05
499SumlaSigreTapa GümnaasiumWNJ1401:07:07
500SoosaluElliTapa GümnaasiumWNJ1501:07:09

Pages

Supporters

Viking Line, A-Sport, Põhjakeskus, Rakvere Lihakombinaat, Suunto, Würth, Astera, Red Bull, Lääne-Virumaa Spordiliit, Signaal Rakvere OÜ, Eesti Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Vihula Vallavalitsus.